• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak často kojit 1,5 měsíční mimi?

22. února 2011 
Holky já malou od začátku kojila vždy když si řekla. I teď někdy když je špatná noc tak kojíme po 2h. Jěště jsme nespali celou noc. Přes den kojím po 2-2,5h někdy i po hodině je to náročný, ale dokuď můžu kojit tak se budu snažit.
22. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dlabinecka No já ty 2 měla brzy,ale do 4 určitě nejdu.To jsem pevně rozhodnuta,tak jak jsem nikdy nebyla :slight_smile: .Jo taky už mě bylo řečeno,že se nechám ještě přemluvit,ale já vím že určitě ne.A o porod by nešlo,to je v poho :wink: .
22. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dablikolik Máš pravdu,my jsme na tom stejně.Když nespí tak mu dávám i po hodině i po půl :wink: .Ale když má hlad tak co už,on to nemusí být vždycky jen hlad,může to být jen žízeň :slight_smile: .
22. únor 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 no praaaaave, proto ten pesimismus :unamused:
22. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shermen No, tak já měla porod opravdu dost hrozný, takže se toho docela bojím. Jestli to bude i podruhé podobné, tak tam asi zdechnu:stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dlabinecka Tak já o těch 2 ani nevěděla že rodím a teď při tom 3 už konečně vím co jsou to porodní bolesti,jelikož mě to vyvolávali,tak že konečně u 3 dítěte vím jak to chodí :grinning: :grinning: :grinning: .
22. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shermen No, tak to Ti teda upřímně závidím...:frowning2:
22. únor 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dlabinecka Tak třeba bude 2 porod lepší.Musíš v to věřit :wink: .
22. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@shermen Já v to nevěřím, já na to spoléhám :grinning: :grinning:
22. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek