Jak často kojíte 3měsíční mimi?

bauskka
6. led 2018

Mám téměř 3m holčičku a posledních 14 dní je to jiné s kojením. U prsa mi vždy pláče to jsme přišli na to že jsem ji dávala asi moc často a ona zkrátka nechtěla (po 2h) teď jsem se rozhodla že ji budu dávatpo delší době. V noci vydrží 5 hodin bez jídla a přes den ji krmim po 3-4 h. Tváří se spokojeně má něco málo přes 5 kilo a počuranych plenek má také dostatek. Je v pořádku kojit takto? Úplně mě to vyděsilo. Nevím kolik toho z prsu vypije, stále plne kojím.

marrrtinna
6. led 2018

Nech to na své intuici miminko když chce tak si řekne samo a když u psa pláče tak už nechce frekvence se bude časem měnit je blbost se řídít časem dokud není hladové každou hodinu nebo přes den spí déle jak 4h

luj89
6. led 2018

Ja bych se vykaslala na sledovani casu a intervalu. Rid se potrebami sveho miminka. Ani dospeli prece nepiji a nejedi presne po 3 hodinach. Ja kojim tak po 1-3 hodinach, to ma kazde mimi jinak.

cuuza
6. led 2018

Kojím, jak si řekne, dopoledne klidně po hodině, má po noci hlad, odpoledne klidně po čtyřech. Jediné kojení podle mě je kolem půlnoci, když jdu spát já.

ariadna12
7. led 2018

My teda davame Hipp a bohuzel uz nekojime vubec. Hipp davame kazde 3 hodiny, krome noci, kdy posledni davka je pulnoc ci jedna hodina a pak spinka a rekne si az rano mezi sestou a osmou.

ariadna12
7. led 2018

A kdyz jsem kojila, bylo to kazde 3 hodiny nebo kdyz si prcek rekl sam, ze chce .