• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké potraviny při kojení nadýmají?

3. července 2016 
neboj to vydrzis pac musis :sunglasses: jak se s tim smiris a zkusis najit pomoc manzela aspon bude to dobre a hlavne za dva tri roky budes vzpominat..spat co to da..navarit na delsi dny nestresovat s uklidem a nad ranem dite vrznout muzi a dospat nebo o vikendech
1. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
:sunglasses: je mi jasný, že to musim vydržet..cožpak to ale nejde nějak eliminovat? :grinning:
Vrznout dítě muži..hmm..u vás to tak funguje? :wink:
1. zář 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
grisgot - chudero! Zažili jsme to malým do 2.měsíce, strašně plakal, až byl fialový a ztrácel dech. Vyzkoušeli jsme VŠECHNO, nepomohlo nic, až pravidelné dlouhodobé užívání probiotik. Tak jsem je pak vysadila, že už je OK a vrátilo se to po týdnu do starých kolejí. Nasadila jsem je zpět a zatím má pořád problémy. Minulý týden jsem našla snad jedinou věc, kterou jsme nezkoušeli - kapky Babycalm a pár dní byl klid, tak uvidíme, zda to pomohlo. Osobně si myslím, že je to jen otázka času, než dozraje tráv.trakt a dítko se začne víc hýbat.
Přeju ti hodně sil a co nejrychlejší "uzdravení".
2. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
a co se týká nadýmacích potravin, byla jsem na dietě a dodnes se velmi hlídám, ale nevěřím, že problémy jsou z toho. Můžou přispět, ale kolika jimi primárně způsobená není.
Já sama na nadýmání netrpím, jediné, po čem mi nebývá dobře, je česnek, a po tom se vždy kroutí víc i malý...
2. zář 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ava..díky moc za podporu..je to síla a to prý na to děvčátka trpí méně?? :frowning2:
Probiotika už jsem nasadila, malá je má asi 14 dní a zatím je to takové spíš nahoru dolu..ale vydržím.. SapSimplex je úplně k ničemu a BabyCalm jsem teď koupila, tak uvidíme :unamused:
Jinak to mám stejné jako ty! Nemám s nadýmáním problém, jen česnek mi vadí :grinning:
Jak je vidět, u Vás jsou probiotika jasná pomoc, že? Držím moc palec..
2. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Doporucuju probioticke kapky. Trapili jsme se s prdikama moc a moc, kakali jednou za tyden az dva a po kapkach kakame denne a mame konecne klidnejsi vecery a noci :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj
Neporadíte mi někdo, můj maličkej strašně trpí na prdíky a to se snažim nejíst vše co jste sem napsaly že nadjímá nebo co je napsaný v knížkach že nadjímá a ni minerálku bez bublinek nepiju už piju jen vodu a stejně nám něco strašně vadí.Neporadí te mi někdo?Prosím? :frowning2:
3. zář 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@milly22 ahoj, u nas to bylo stejne, bylo jedno co jsem snedla, stejne na to maly trpel. hodne pomohly probioticke kapky. a pak taky nahrivani briska tresnovyma peckama a cviceni na balonu. a casem to preslo.
ted cekame dalsi prirustek a fakt jsem zvedava jak to bude u nej... drzim palce at to co nejdriv prejde.
3. zář 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslíte si, že jídlo opravdu ovlivňuje MM? Já ať sním cokoliv, tak malou bříško netrápí. (Prdíky má, ale odcházejí jí většinou při kojení bez větší námahy). A to už jsem několkrát jedla i zelí.
Zajímalo by mě, jak se nadýmací látka do MM dostane?
3. zář 2012 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím si, že totiž to MM jídlo, které sníme, neovlivní. Ale třeba se pletu. :wink: Nedávno jsem snědla i několik teplých kynutých buchet a nic.
3. zář 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sariel Jídlo matky určitě ovlivňuje složení mateřského mléka - kojící maminky potravinových alergiků vědí (prostě jsou na dietě taky).
7. zář 2012 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Nám pomáhají homeopatika - Nux vomica 9Ch, Colocynthis 9Ch a Magnesia phosphorica 9Ch. Od každého 10 kuliček rozpustit v 1dcl kojenecké vody a dávat po pěti minutách lžičku. Včera večer jsem si dala jablíčko a neoloupala slupku, a to byla chyba.
30. zář 2014 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Malou nejvíc bolelo bříško po bramborách!! Než jsem na to přišla, měla už skoro pět měsíců a já už nejedla téměř nic. Cvičení s nožkama nesčetněkrát denně, masáže bříška (absolutně nepomáhaly), nahřáté pecky třešní (žádný efekt), BabyCalm trochu pomáhaly (ale po asi dvou a půl měsících mi je malá začla odmítat), párkrát jsem zkusila i rourku (taky to nezabralo). Obě jsme pily fenyklový čaj (chutnal nám) , já si ji posadila na své pokrčené nohy, aby měla nožky u bříška a po lžičkách jsem jí dávala fenyklový čaj. Pokud jí to do pár minut nezabralo, dala jsem ji do vibračního lehátka a zaručeně se do asi 15 minut podělala a mohly jsme jít zase v klidu spinkat. Ještě jí hodně bolelo bříško po čerstvém pečivu a hodně po zelí a játrech.
30. zář 2014 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já se všemu rizikovému vyhýbám a od 2 měsíců už nevíme, co je bolest bříška - jsem za to šťastná, ale už se těším, až budu moct jíst normálně, tohle je děs :angry:
1. říj 2014 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jim vse. Tyden po porodu vepro knedlo. Holky nase jsou asi odolny :grinning:
3. črc ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@milly22
@alinah

U nás to bylo úplně stejné - bylo naprosto jedno, co jsem snědla, první tři měsíce noci malá prokřičela...trochu pomohla Biogaia, ale hlavně - čas...
3. črc ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek