Jaké máte zkušenosti s nakupováním potravin na internetu?

tesco_xenie
21. říj 2014

Zajímalo by mě, jaké potraviny nakupujete přes internet a ve kterých e-shopech. Jaká byla vaše zkušenost?

atinkaa
21. říj 2014

https://www.mytime.de/
super nakupovanie, ziadne vyhrady
oproti nakupovaniu u vas jednoduche prihlasovanie - vazne zadavat cislo bytu....mame na 3miestach snad 2je rozne cisla...vcera v noci som to nemohla dokoncit ani prihlasit sa ak pre nic ine tak pre to cislo a pritom ...ak je takto matuce ako u nas tak je to nevyhnutny udaj pre prihlasenie? nemyslim

ako online obchod a okrem karty neponuknut napr. PayPal.....v mnohom by to napr. teraz mne zjednodusilo zivot a dokoncenie objednavky u Vas.

tak snad to su jedine prekvapenia a ostatne uz bude len na pochvalenie, dufam 😅

gosa22
21. říj 2014

dnes jsem poprvé zkusila službu Tesca a jsem spokojená, sice tam byly dvě náhrady, ale odpovídající, nenahraditelné je donesení až do bytu, což se mi hodilo, když jsme sami doma a nákupu dvě bedny... 😉

lilibeth
21. říj 2014

Já bych velmi uvítala, kdyby se Tesco místo pokládání otázek na Modrém koníkovi věnovalo spíše rozšiřování sítě svého rozvozu. Divím se, že tak velká firma, jakou Tesco bezpochyby je, má pokryté jen malé území (naší malé republiky).

tesco_xenie
autor
21. říj 2014

@lilibeth Neustále na tom pracujeme. Chcete-li být informována až budeme dovážet i do Vaší oblasti, předregistrujte se a budete vše vědět jako první. http://www2.itesco.cz/potraviny-on-line-predreg...

katchi
21. říj 2014

Bohuzel zatim v Tescu potraviny pres net nenakupuji, protoze k nam zavoz nedosahne 😒 Sluzbu bych velmi rada vyuzila, protoze bych tak jiste mela vetsi moznost vyberu potravin, nez je u nas v mistnim Tesco supermarketu, kde jak skladba potravin, tak jejich kvalita, neni moc dobra. Navic bych se tim velmi rada vyhnula propletani se s kocarem a druhym ditetem mezi vecne rozlozenymi paletami zbozi a klecemi s obalovym materialem v mistnich spatne resenych ulickach 😠 😠

gosa22
21. říj 2014

@lilibeth myslím, že právě tyto diskuze jsou super, protože mnohým maminám o této službě řeknou víc a najdou si v ní své výhody 😉 nevidím se, že Tesco zatím nijak nespěchá s rozšiřováním služby do zejm. menších měst (rodiče bydlí v maloměstě a tam "nejsou lidi na takovéto novinky zvyklí"...všude si zajedou, děcka tahají všude možně...je jim většinou proti srsti zaplatit za dovoz)...
jsou sice tací, kdo takoví nejsou a využili by to i na malé vesničce, ale těch je podle mě málo...proto to chápu 😉

elvira
21. říj 2014

Kamarádka využila dovoz domů a byla nadšená.
Já bych využila služeb tesca domů ráda, bohužel u nás rozvoz /ZL kraj/ není.
Považuju to za úžasné, obzvlášť jste-li doma s nemocným dítětem a auto není k dispozici.

coxa
21. říj 2014

Já bych taky ráda využila rozvozu - tím spíš, že naše Tesco vůbec nenavštěvuji - starý supermarket, nevyhovující seřazení a nabídka zboží..., ale pokaždé když jsem chtěla objednat, tak vhodné časy rozvozů už byly plné. ☹ Jinak ale myslím, že pro pracující matky super služba. 😉

tesco_xenie
autor
21. říj 2014

Nakupujete nějaké potraviny i na jiných e-shopech? Například dětskou výživu, kávu nebo alkohol? 🙂

weri1
21. říj 2014

dovoz domů jsem využila jednou, všechno na jedničku. Ale nemám ráda tesco jako takové, nebo spíše potraviny tam nemám ráda. Ovoce zelenina nic moc, uzeniny taktéž

kuratkol
21. říj 2014

Nakupujeme přes Tesco online tak 2x měsíčně velký nákup, do kamenného obchodu Tesco moc nechodíme. Do schránky mi však chodí různé slevové kupony Tesca, které se při nákupu online nedají využít. Proč ? Půjde to někdy ? Je sice hezké, že mi jsou posílány, ale jsou mi tak prakticky k ničemu.
Taky mi s nákupem nedorazily body, za které se dají pořídit ručníky.

tesco_xenie
autor
22. říj 2014

@kuratkol Dobrý den, děkuji za připomínku. Usilujeme o další rozvoj naší společnosti,aby všechny naše služby byly dostupné pro všechny obyvatele .

lenkazdenek
22. říj 2014

Já krom Tesca nakupuji ještě na Feedo ,um a kaše pro mladší a na Kvalita z německa čokolády,bonbony,dětský čaj ,kosmetiku a prášek na praní a u bojího sem byla vždy maximálně spokojená 🙂

letadlo13
22. říj 2014

Zkušenosti nemám žádné, bohužel. Chápu, že je jednodušší zasíťovat větší města. Ráda bych službu využila, ale pouze za některých podmínek:
Lokalita - vesnice blízko okresních měst (do 10 km), čehož se jen tak nedočkám.
Složení výrobku (etiketa) na internetu (nekupuji nic, na čem si nepřečtu složení).
Bez výše uvedeného bych to stejně nevyužívala, ale jinak téhle službě fandím.

berticka
22. říj 2014

Zkušenosti mám, službu itesco využívám a jsem spokojená. Systém náhrad funguje dobře, líbí se mi i to, že mi řidič vždy pošle SMS, že za 5 minut je u mě, takže žádný shon, když zrovna zazvoní. Bohužel Tesco ale nemá v nabídce úplně všechny potraviny nebo např. i drogerii, které pravidelně kupuji, takže stejně párkrát do měsíce musím stejně do konkurenčního supermarketu, chybí mi zejména lepší nabídka bio potravin a potravin zdravé výživy.

valonika
22. říj 2014

Nakupuji takhe pravidelně už skoro rok a nemůžu si to vynachválit! Se dvěma malýma dětma je pro mě opravdu náročné jezdit na nákupy a taky manžel je šťastný, že hned po příjezdu z práce ho neposílám na nákup 🙂 Já tuto službu rozhodně doporučuji 🙂

malydelfin
22. říj 2014

Využívám službu nákupu přes net čas od času - podle volného času, nebo nemocí dětí. Služba jako taková je výborná. Nemusím se s dvěma dětma tahat po obchodech a ještě se tahat s velkým nákupem. Můžu využít čas k hrám a vše mi přivezou až domu. Jen je to horší s časem dovozu. Musim to objednávat hodně dopředu. Hlavně před víkendem je málo volných termínů. Jinak nemůžu vynachválit a manžel je taky spokojen. Takže vlastně Vám patří velké díky za ušetření času a nervů 🙂

germaine
22. říj 2014

Tak jsem právě přebrala svůj první nákup přes Itesco a jsem velmi spokojená....pán příjemný, nákup v pořádku, měli jste vše, co jsem potřebovala a co hlavně...nemusela jsem se nikam tahat, s dvěma nemocnýma dětma neocenitelná pomoc 😉

maudn
22. říj 2014

a jak ten dovoz funguje a kolik se za něj platí?

hojda
22. říj 2014

@maudn Od 49,- do 99,- u nás tedy, ale na netu jsou kuponky na slevu, takže já mívám dopravu zdarma a ještě slevu z nákupu, takže mi to dovezou až domů a ještě zaplatím míň, než kdybych si pro to jela 😀

rory_g
22. říj 2014

@hojda ahoj, kde hledáš kupony? Dlouho jsem žádný nenašla, aktuálně vím jen o dvou, co jsou nad 1899 a nad 2199 a pak jeden, co platí jen pro první nákup...nějak přestali kupony dávat.

Jinak abych odpověděla na dotaz, nakupujeme pravidelně a jsme spokojeni, jednou tedy řidič odjel s částí objednávky (když jsem doma sama, tak nemám čas vše hned kontrolovat), ale po zavolání mu se hned vrátil. Potom minule nám přivezli zkažené maso - zelené a smrdělo, zase se věc vyřešila vrácením řidiči, ale opakuju, že mě to od Tesca mrzí, měla by být třeba nějaká kompenzace, přeci jen by si měli chtít udržet zákazníka, kor pokud nakupuje pravidelně a nechává u nich pěkné peníze...
Těším se, že zase budou zavážet z Letňan, se závozem (kvalitou zboží) ze Skalky nejsme moc spokojeni.

hojda
22. říj 2014

@rory_g Dám do google sleva tesco a různě se to objevuje.

maudn
22. říj 2014

@hojda my máme tesco 15 minut autobusem, kabele se mi sice pronesou, ale je fajn někam vypadnout a vidět to
jídlo na vlastní oči

hojda
22. říj 2014

@maudn Já nakupování jídla nemusím, hlavně s dětma je to pro mě opravdu za trest, takže tuhle službu vyloženě vítám. Nedovedu si představit, že bych udělala nákup s dvěma dětma, to bych toho moc neunesla.

andelka
22. říj 2014

@hojda musíš mít buď kočár ještě, nebo velký batoh. Opravdu velký nákup s dětma udělat nelze, pokud chceš mít volné ruce a ne ještě v každé ruce igelitku a děti nákup v batůžcích. Ale i to se mi stalo, že jsem jim něco dala do batůžků abych měla volné ruce a nemusela použít ještě tašku 😀

berenika39
22. říj 2014

@tesco_xenie já ted příležitostně na rohlik.cz v praze. výhoda - je to hned, do 90min, nevýhoda - sortiment ještě omezený a ceny vyšší. nedá se srovnat s tesco.

maudn
22. říj 2014

@hojda no jasne, s dětma nerealny

tesco_xenie
autor
23. říj 2014

@letadlo13 Dobrý den. Složení a výživové hodnoty jsou uvedeny. Navíc uvádíme info o způsobu skladování, baleni, zemi původu.

tesco_xenie
autor
23. říj 2014

@berticka Děkuji za Váš příspěvek. Co byste ráda viděla v nabídce? V současné době máme cca. 6 tis. výrobků z drogerii. Ale pořád zlepšujeme a rozšiřujeme nabídku sortimentu.

tesco_xenie
autor
23. říj 2014

@germaine Děkuji za Váš výběr. Jsem ráda, že jste spokojena s naši službou. 🙂