VYHRAJTE 400 Kč – Jaké jsou podle vás výhody on-line nakupování?

andrea_itesco
23. kvě 2016

Milé maminky,

nakupujete potraviny raději v kamenných prodejnách nebo on-line? Jaké jsou podle vás výhody nakupování potravin v kamenných obchodech a co je naopak lepší pořídit na internetu?

Zapojte se do naší diskuze a podělte se s námi o vaše názory. Nejzajímavější příspěvek, zaslaný do dnešních 17:00, odměníme e-kupónem v hodnotě 400 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Na další tři z vás navíc čeká odměna v podobě praktického 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby (https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/product...).

gryfis
23. kvě 2016

Dobrý den, na kamenných prodejnách preferuji koupi čerstvých potravin od zeleniny až po maso - ráda si sama vyberu dle vzhledu, velikosti, data spotřeby atd. a přes net? Hlavně ty těžký věci- kdo to má přece tahat 😀

ammmi
23. kvě 2016

My nemáme auto, takže většinu nakupujeme online. Pěšky chodíme jen pro menší nákupy na doplnění toho, co se snědlo.
Výhoda je, že se vyhnu davu lidí (ačkoliv jsem z Prahy, pořád jsem si nezvyklá a vadí mi nával) a nemusíme to tahat.
Nevýhoda je zase, když nám přijdou náhrady - častěji s nimi nejsem spokojená, jíme zdravě a náhrady často přivezou ty, co nejíme), to pak stejně musíme jít a shánět někde jinde.
Výhody - sama si vyberu např. ovoce, zeleninu a někdy potkám něco, co už doma došlo, ale na seznam nákupu jsem zapomněla přidat.
No a protože všichni známe nakupování s dětmi, tak jsem ráda za itesco. Náš syn si v obchodě nevymýšlí, co vše chce koupit, ale nevydrží chvíli na místě, takže nákup ve spěchu..

betty2
23. kvě 2016

V kamenných obchodech nakupuji většinou pečivo, případně uzeniny a zeleninu, hlavně z důvodu čerstvosti a možnosti vlastního výběru🙂
Velké nákupy většinou řešíme online, z důvody úspory času, děti nemusím nahánět po krámě a tahat pak těžké tašky, nehledě na to, že manžel nákupy potravin nesnáší takže se nemusím dívat na jeho otrávený obličej 🙂 🙂

mkrelo
23. kvě 2016

Rada nakupuji čerstvé věci v kamenné prodejně, tj. ovoce i zeleninu, ryby. I když jsem nakupovala u itesco zeleninu a byla jsem spokojena. Na internetu je lepší kupovat těžší věci, nebo větší balení výrobků. 🙂 např. zasobu plen, vody na pití, prací prášek... Já to mám tak,ze je pro mě lepší kupovat online, proto ze mam seznam věcí, co došlo, co potřebujeme koupit a nakoupím většinou to,co je potřeba. Protoze když jdu do kamenného obchodu, sice mám taky seznam, ale tady na mě vykoukne akce, tamto je novinka. . 😉 a utratím mnohem více peněz, než jsem mela v plánu.

bobulinka
23. kvě 2016

V Tescu nakupujeme online asi rok a půl. A já si rvu vlasy, že jsem na to nepřišla už dřív. Ze synem jsme dělali nákupy každou sobotu a kromě dopoledne v čudu to bylo o nervy. Buď ho tatínek venčil a já páčila nákup do auta nebo oblažoval nakupující řevem. O tahání džusů, kojeneckých vod, plen nemluvě. S nákupy online jsem nadšená, šetří čas, nervy, moje a manželovi síly. Navíc mám hezký přehled o akcích, získávám body na tesco kartu, za které pak nakupuji dětské oblečení. Co taky oceňuji, že se kdykoli během nákupu zvednu a jdu se podívat co mi chybí ve spíži. Za mě žádné nevýhody! Jedinné co v kamenné prodejně dokupuji je pečivo. S ovocem a zeleninou online jsme neměly žádný problém, jen ty houstičky už prostě ve večerní dovážce nejsou jako ráno z pekárny 🙂 To ovšem asi vidím jen jako jedinou maličkou nevýhodu online nakupování.

snany
23. kvě 2016

V kamených prodejnách čerstvé pečivo, ostatní klidně online. Kdyby každé ráno v 5 hod u nás zastavil pekař a přinesl by nám ještě teplé housky, koláče- to by byl ráj. Nesnáším fronty, plné obchody lidí, proto je pro mě nakupování přes net jasnou volbou. Raději čas věnuji něčemu příjemnějšímu- třeba domácím pracem😁

mische
23. kvě 2016

Vyhoda online nakupovani je v tom, ze si od prcka muzu snadneji odskocit k PC a online nakupnimu kosiku ne do obchodu samotneho. A predevsim muzu tak postupne nakupovat treba cely den a na nic nezapomenout, coz se mi pri nakupovani v kamennem obchode casteji stane.
Skoda jen, ze online nakupovani v Tescu nefunguje u nas v Ostrave ☹ . Nezbyva mi tak, nez jezdit do Tesca osobne.

drzounkova
23. kvě 2016

Nakupování online jsme si velmi oblíbili.Od té doby co máme mimi nakupujeme jedině tak.Nákup provedeme v pohodlí domova,v klidu se mohu podívat co nám v odmácnosti chybí,mohu vlastně nakupovat celý den...objednávku začnu dělat ráno a skončím večer :D nemusíme stát ve frontách u kasy a tahat se s těžkým nákupem.Nákup nám vždy přiveze nějaký milý pán a vše probíhá rychle.Na nákupech online vidíme jen samé výhody a jsme za tuto možnost velmi rádi. Děkujeme

monunkaaa
23. kvě 2016

Vyhody nakupovani online vidim jako nejlepsi ppro stare lidi,kterym nakupuji jejich deti,napr. Dcera muze rodicum behem par minut objednat tezky nakup,ktery Jim donesou az do dveri..
Jinak urcite je lepsi nakupovat v kamennych obchodech pecivo,ovoce,zeleninu maso.. veci,ktere clovek chce videt. Naopak treba plinky,praci prasky,proste tezke veci je fajn online 🙂

tomikkubik
23. kvě 2016

Já ráda nakupují a šmejdim po obchodech. Z toho důvodu chodím ráda do kamenných obchodu (aby mi náhodou něco neuniklo) :D, prostě odreagování na mateřské. Nákupem online rozhodně ušetřím čas, nemusím se tahat se zbožím, taky díky slevovým kuponu ušetřím peníze, které bych v obchodě nešetřila a v neposlední řadě ušetříme za naftu, protože nejbližší Tesco máme 30 km. Škoda jen, že se nedalo před Vánoci nakoupit více hraček nebo další zboží jako Jidelni židličky, autosedačky které byli v akci. Ale při nákupu plenek je to naprosto super služba, vždy beru alespoň 10 balíku a už se vidím jak to vlecu s detma v obchodě.

kariii
23. kvě 2016

Online nákup je určitě super když nakupují těžké věci, ale ještě jsem nedostala"odvahu" nakupovat běžné denní potraviny přes internet,ty kupují v kamenném obchodě,radsi se na ně podívam.. hlavně online nákupy jdou málokde, naštěstí Tesco zas tak daleko nemám 🙂

joannah13
23. kvě 2016

Vyhoda nakupování na internetu je pohodlnost, úspora času a my ženský se nemusíme malovat a mužem klidně zůstat v teplakach. Také nám to ušetří spoustu nervů, protože třeba můj malej chce všechno, co vidí a pořád někde něco vytahuje.
Zase v obchodě se můžu pro cokoliv vrátit, když zapomenu něco. Výběru si ovoce, zeleninu a maso, které se mi libi

mablis
23. kvě 2016

V kamenných obchodech je výhoda, že si vyberete třeba ovoce a zeleninu dle vzhledu to stejne i maso. V obchode koupite hromadu věcí i navíc. Člověk jede většinou dle seznamu, ale jak procházíte uličky kolikrát přihodite na co dostanete chuť nebo co by se vam hodilo, či co vidíte v akci. Online nakoupíte dle seznamu co potřebujete, v pohodlí domova, možná i trochu ušetříte, když neberete nezbytnosti 🙂 a hlavně se vyhnete těm davům a někdy vzteklým důchodcům.

nefertiti20
23. kvě 2016

nemusím jezdit z vesnice do města, ušetří mi to čas a hlavně nemusím tahat těžké věci 🙂

nuninove
23. kvě 2016

V kamenných prodejnách je pro me nejvyhodnejsi koupe masa..rada varim a tak si chci vybrat to nejlepsi z nejlepsich..stejne tak ovoce a zelenina..online nakupovani pro me zase znamena vice casu se svou rodinou a hlavne pohodli..mam 3 leteho syna a s nim jezdit na nakupy je narocnejsi protoze nikdy neodejdu s malou taskou..proto radeji jezdim sama a nebo vyuziju ten luxus nechat si dovest nakup domu a pro potraviny, ktere si chci vybrat sama mam par metru od baraku tesco express 🙂

verkaunka
23. kvě 2016

Hlavně je to o čase, raději se budu věnovat něčemu co me baví a nestát ve frontě nervoznich lidi...mužů se věnovat dceři, jit na prochajdu...hlavně když jsem byla nemocná tak jsem službu využila, a dokonce i zeleninu a ovoce pro me nezbytné při nemoci jsem nakoupila a maximální spokojenost....také s velkýma věcma a těžkým nákupem se nemusím tahat...

verkaunka
23. kvě 2016

Ještě doplnim ze v kamenné prodejně kupují maso a čerstvé pečivo, to jsem zatím nekupovala online....a raději kouknu primo než na netu....

hojda
23. kvě 2016

Tesco on-line využívám často a ráda, protože.....
1.) Úspora času - mám vytvořené nákupní seznami věcí, které pravidelně nakupujeme a pak už jen procházím věci, které jsou aktuálně v akci.
2.) Úspora peněz - opravdu nakoupím jen to, co koupit potřebuju a odpadne mi takové to zbytečné ládování košíku věcma, které mě v obchodě zaujnou.
3.) Úspora nervů (mých i manželových) - nákup s děti známe asi všichni, mami kup mi tohle a já chci tamto a proč mi to nechceš koupit, tak jí si místo toho vezmu tohle a proč jemu jsi koupila tohle a mně ne.....stale dokola na tisíc způsobů. Každý nákup pak manžel zakončuje větou, příště už vás do obchodu neberem! Jaká pohoda nakoupit si on-line a jakou pak mají děti radost z přivezeného nákupu, když mají obsah košíku jako překvapení.-).
4.) Komfort - nikam nemusím, nákup mi přijede ke dveřím, mražené věcí jdou rovnou z mrazáku do mrazáku a navíc si při nakupování mohu bez problémů přečíst složení výrobků aniž bych potřebovala lupu.

denitek
23. kvě 2016

Myslím, že každá maminka je jen člověk 🙂 a já s malou teprve poznala kouzlo nákupu online. Jsem komunikativní, mám ráda lidi, ale teď už jsem vděčná za každou vteřinku na víc, kterou mohu věnovat své dcerce a ne bloumáním po obchodech. Ono s malým miminkem než se dojede tam, než se nakoupí, než se to vybere, a pročte složení, než se dostanete na řadu u pokladny, než se to naskládá, doma vyskládá..... Miminko také častěji potřebuje najíst že? takže ještě jídlo za pochodu.. no a závěr: maminka nevrlá, tatínek nevrlý, miminko nevrlé a celé nákupy jsou spíše za trest.
Online, Tss, levou zadní večer na gauči, když miminko usne, v klídku si přečtu složení, nikdo nebručí ,,poť už..., co tam furt studuješ.... vem to a pojď malá brečí! .... " NÁKUPY ONLINE = NÁKUPY V KLIDU A SPOKOJENÁ RODINKA 🙂

mykolaapsi
23. kvě 2016

Největší výhoda online nakupování je pro mě to, že nekoupím spousta zbytečností - mám přesně daný seznam a ten objednám. Když jdu do kamenného obchodu, přihazuji po cestě uličkami dost zboží, které mě zaujmou a vlastně je ani nepotřebuji 🙂

tria002
23. kvě 2016

Dělám velký nákup, jednou do měsíce, pres Tesco. Pak už dokupuji jen pečivo, uzeniny, ovoce. Nemám rada davy, v těhotenství, ted při kojení, s malým miminkem- s radosti jsem využívala, a využívám, online nákup Tesco. Zachránilo mi to nervy během Vánoc. Službu využívám dva roky pravidelně. Az na jednu výjimku jsem byla vždy spokojena. Jak se zbožím ( včetně masa), tak s chováním řidičů. A ze bydlime druhé patro, bez výtahu, a nákupy maji i sto kg. V zimě, v létě.
Věřím,ze ten kdo nákup dělá, vybírá stejně,jako by vybral sobě. Přijde mi to tak. A jelikož v případě nespokojenosti nemusím zboží převzít, tak nemám strach objednat opravdu cokoliv.

skyvik
23. kvě 2016

V kamenné prodejně ráda nakupuji ovoce, zeleninu a pečivo, můžu si to ošahat, očuchat 🙂 Kdežto na online nákupu je super to, že nemusím tahat spolu s kočárkem ještě těžký nákup, balíky plen, vod, brambory. Dítě u nakupování nepotřebuje do ruky rohlík, sušenky, utírat pusu, dávat napít, případně vyndavat z pusy cokoliv, čím se zrovna dusí, ani nemusím neustále ukazovat na další děti a kočárky v obchodě.. Od určitého věku je to opravdu jednodušší a pohodlnější nakupovat online.

maky86
23. kvě 2016

Největší výhoda je že nemusím mezi lidi 😀

andrea_itesco
autor
23. kvě 2016

Moc vám děkuji, že do naší diskuze přispíváte tolika příspěvky a těší nás pozitivní ohlasy na službu Tesco Potraviny on-line. Určitě s vámi souhlasím, že zvláště u těžších nákupů jsem vděčná za jejich doručení až domů.
Těším se na vaše další zajímavé příspěvky!

p_ch
23. kvě 2016

výhoda on-line nákupu je pro mě v tom, že nemusím s kočárem mezi regálama kličkovat a navíc nemusím s autistou mezi hromadu lidí...

mako2014
23. kvě 2016

Jsem sama doma s mou dcerkou, dále bydlím na vesnici a tedy jsem úplně odříznutá od potravin, nepočítám rohlíky, které si koupím u nás na vesnici a proto si v pohodlíčku domova naklikám nákup, vy mi ho přivezete a já se můžu věnovat lepším činnostem než uběhaná, ověšená, zpocená a vystresovaná s s 9-měsíční holčičkou na krku se trmácet veřejnou dopravou do krámu a zpět. Takže za mě nákup potravin u Vás za jedna 🙂

asus
23. kvě 2016

Nakupuji u vas uz dlouho a tuto službu si nemůžu vynachválit ☺ naklikám si na netu vse co potrebuji v pohodli domova nejsem unavena ,vystresovana vše proběhne v klidu domova nakup vždy přiveze usměvavý pan a vždy velice ochotny donese az domu na místo kam chci☺ v klidu si nakup přeberu a zaplatím .Výhodu je je když ma člověk male deti tak ušetří spousty času který raději věnuji dětem.

jannca82
23. kvě 2016

V kamenném obchodě vidíte co kupujete,takze si vyberete, ale musíte počítat s tím, že tam nejste sami a tudíž se na vás každou chvíli někdo lepí neboť chce vybírat taky. 😀 Online je super, sednete v opravdu v klidu k pocitaci a pridavate do košíku.😀 Ušetří to čas, který můžete věnovat dětem nebo sama sobě😀😀

sosama
23. kvě 2016

On-line nakupování mám nejraději, zboží můžu pohodlně vybírat z tepla domova, můžu si vybrat nejlepší cenu zboží, nemusím se s nákupem fyzicky namáhat, protože mi ho doveze až před dům kurýr. Jsou ale věci, které je lepší nakupovat osobně, např. nějaké oblečení, které je lepší si vyzkoušet, maso, pečivo.
On-line nakupuji hlavně trvanlivé potraviny, kosmetiku, hygienické přípravky, pleny, hračky a elektroniku 🙂

zimkova
23. kvě 2016

Výhody online nakupování jsou jednoduché:
- nákup z klidu domova
- v klidu se podíváte co vám ještě schází
- žádné vkládání nákupu do košíku, z košíku na pás, z pásu do košíku, z košíku do auta a z auto do 4-tého patra 🙂
- milý , usměvavý kurýr
- ne všechno se tak dá nakoupit, ale spoustu času online nákupy ušetří 🙂