Kojit nechce. Mám to pořád zkoušet nebo dávat Sunar?

dendy03
23. lis 2010

Zdravím maminky. Mám problém s mojí 4 měsíční prďolkou. Stále kojím, ale malá mi dělá při kojení scény. Chvilku papá a za chvíly začne natahovat nožičky a krutit se a papat přestane protože začne plakat. Musim ji tedy vzit a dát do vzpřímené polohy. Někdy mi vyvadi že nechce prso vůbec. Jen chci podotknout, že kojim vleže jelikož jsem po porodu nemohla asi měsíc pořádně sedět, takže jsme se v sedě kojit nenaučily a malá mi vsedě prostě prso nevezme vůbec a vleže mi teď začla takhle vyvádět. Plakala hlady a jak jsem řekla prso nechtěla tak jsem ji dala flašku se sunarem a ten papala v klidu. Dnes jsem ji opět musela dát sunar . Nevím jestli už to mám vzdát úplně a přejít na sunar nebo to mám stále zkoušet a dávat ji to prso aspon na chvilku. Prosím poraďte mi...

estrellita
7. pro 2010

@rena2 nam zas nefungoval Sab, a trubicku taky pouzivam, vzdy se mu neskutecne ulevi. 🙂

lenka2803
7. pro 2010

nám doktorka trubičku "zakázala" s tím, že si na to střeva zvyknout a pak můžou mít děti problémy s udržením stolice ......... takže jsme trpěli a nepouživaly

dendy03
autor
8. pro 2010

ahoj maminky tak problem je opet tady. Zase narky u kojeni, takze opet kombinujeme sunar a kojeni... 😝