• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik dětí je nekojených a proč?

21. srpna 2008 
autor
ahoj svom mě to taky pije
14. čer 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dnes jsme zkusily to mléko s kaší od nestlé-měly jen medový ,malá nejdřív valila oči,jako co jí to cpu a pak je jen slastně přivírala :slight_smile:
Já bych za 2 měsíce chtěla taky zkusit sunar,ale nevím jestly je stejně dobrý jako nutrouš-asi sem trošku mimo z těch věčnejch reklam :sweat_smile:
14. čer 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jdi na Sunar, je chuťově lepší, malou víc zasytí i na noc a je i levnější a má příchutě. Doporučuji. Když porovnáš složení Sunaru a Nutrilonu na krabici tak neuvidíš téměř rozdíl. Mrkni na stránky Sunaru tam je složení. A mají i s příchutí banánu a od roka myslím je i čokoládovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,já co jsem porovnávala,tak nejvíc podobnej s nutoušem my příjde hami a to je i nejlevnější,ale na subaru mě lákaj ty příchutě :sweat_smile:
Holky průšvih,malá my vytahla před posledním jídlem(mlíkem ) a dneska měla jen 500ml mlíčka a 150 kaše+ teda ovoce a zeleninku-není toho mlíka málo,nebo to pro jednou neva? :confused:
14. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, malej mi takové množství pije normálně a poslední dny i míň, taky mě to trápí. Pije mlíko 4xd 120ml + večer sní tak 100ml kaše, na oběd velkou sklenici zeleniny, odp. malou ovoce. Ale i tak mi připadá, že toho mlíka má málo. Někdy totiž jedno mlíko vynechá a kaše třeba sní taky míň. Spí mi celou noc takže to nedohání ani v noci.
14. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku,mě právě taky hajá celou noc,ale dneska jedla naposled v 6 ,jinak dostává polední mlíčko v 8 :confused: no možná se ještě pdí,ale je fakt,že přřrmy jí normlně-200 g k obědu a 200g ke sváče
14. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je právě to co řeším, líp mi jí příkrmy než mlíko-je to chlap zmlsanej :grinning: , hlad určitě nemá, napije se i dost čajíku, ale mě jde právě o dostatek mlíka jako takového-vápník a tak. Čím je starší, tím pije hůř
15. čer 2008 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivul,ty dáváš ten banánový Sunar premium?
15. čer 2008 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj svoma dávám a chutná ji :slight_smile:
15. čer 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivul,ten je ale od ukončeného šestého měsíce.
15. čer 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
svoma ne banánový sunar premium,ale normální sunarku.Rýžovou,banánovou,s ceraliemi a medem atd.nedala bych ji něco od ukon.6měsíce
15. čer 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivul,tak to jo,už jsem se lekla. :wink: Jsem si říkala,že sis toho třeba nevšimla.
16. čer 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte jestly někde nprodávaj jen vzorečky toho sunaru?
16. čer 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leniz,tak to nevím,se bojíš,jestli ti ho malá bude chtít? Zkus to menší balení.
16. čer 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni taky nevím, vím jen, že v lékárně seženeš malé balení-stojí kol 100kč- a když ti to malá nebude chtít, tak to můžeš využít jinak-našemu prckovi chutnal,ale kvůli blinkání ho nemůže, tak jsme si vyrobili domácí zmrzku a do toho dali sunar, byla to mňamka :wink:
16. čer 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás stojí malé balení kolem 130Kč. :slight_smile:
16. čer 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně se bojím jak to snese,mám doma třeba malý reklamní balení hami,ale to zas nedělá příchutě :unamused:
16. čer 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda vpohodě,dokonce jsem rovnou koupila i velké balení s příchutí,i když jsem ho neměla vyzkoušené a vpohodě. :slight_smile:
16. čer 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Naši Aduš sunar moc chutná,přešli jsme na něj tan nutrilon je drahý
16. čer 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já furt přemýšlím jestly jít do hami nebo do sunaru :confused:
16. čer 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaleží na tobě, já bych věřila spíš Sunaru, ale nevím, zda nejsem zdeformovaná reklamou. Nám to Hami nějak moc nejede-teda mlíko jsem nezkoušela, ale kaše to moc ne.
16. čer 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sunar je dobrý :grinning:
16. čer 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám hami kašička chutnala,ale sunarka taky :sweat_smile: nám chtí snad všechno :grinning: :grinning: :grinning: tak fakt nevím,ten sunar je levnější asi o 80kč než nutrilon? :confused:
16. čer 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz,u nás velká krabice Sunaru stojí kolem 230Kč,teď bude v Tescu akce,když koupíš dva,tak tě jeden vyjde na 199,90
16. čer 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na Sunar má taky akce DM, ve slevové knížce pro mimča je kupon na slevu 25kč když koupíš 2 balení
16. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě je na Sunar stejná akce jako v Tescu i v Hypernově. :slight_smile:
16. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, já dneska koukala na ceny.. tak jsem zjistila, že i ostatní mlíka jsou dost drahý jako Nutrilon.. teda Beba stojí prakticky to samý (jako rozdíl 30 Kč fakt nevytrhne), Baby Lactum taky.. Hami je levnější a Sunar taky, ale zas není to teda půlka ceny nebo tak, i když s tou akcí už to zní líp :confused:
16. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz: tak u nás opačně - zatím co jsem vyzkoušela, tak nechutná :rolling_eyes: :zipper_mouth: :sweat_smile:
jediné co jakžtakž jí je jahelná kaše, drahá jak šlak.. ovšem ta je fakt dobrá, a to je bez příchuti... ta jede i mně :sweat_smile:
16. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě poradila paní v lékárně, že pokud chci přejít z Nutrilonu např. na Sunar, tak že prodávají menší balení, že mám vyzkoušet a bude, jenže děti, co jsou na Nutrilon podle ní nebudou chtít nic jiného baštit???
16. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu jahlenou kaši já kupovala taky v DM za 49kč a taky jsou na ní kuponky. Ale ještě jsem jí nezkoušela. Jo je nemléčná.
16. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek