• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik dětí je nekojených a proč?

21. srpna 2008 
lu777: no možná bych zkusila obyč Nutráč...on totiž to mlíko vypije s bídou 2x denně..a nejde nad 200ml :confused:
2. čer 2008 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jak to máte s UMlíčkama dáváte i přes den nebo už jen ráno a večer?
2. čer 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás v ústí mi malou přinesli už na JIPu na přisátí(asi 9 hodin po císaři) a mojí bradavku jí násilím narvali do pusy a tak to bylo ještě párkrát. Já jako prvorodička absolutně nevěděla jak se to správně dělá, takže jsem jí to tam rvala stejně jako oni - blbě a tak se málá naučila blbě sát :angry: :angry: Taky jim to bylo jedno, hlavně že dítě něco vypilo a na tu bolest mi pořád je říkali, že to časem přejde, že se bradavky otupí. To určitě!!!! Bolí to dodnes občas :angry: :angry: Malá mi zhubla půl kila a začla přibírat až pátý den. a to jsem byla na nadstandartu a stejně péče nic moc...

lu777, tak mě se ptá každý na koho narazim....
2. čer 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu777: jako 200 za den..najednou ani ve snu :sweat_smile:
2. čer 2008 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to me vypije tak 600ml denne.ale nevim jestli to je dost.nebreci ana si jinak nestezuje tak verim ze je to vsechno v poradku.pribirame normalne.v peti mesicich jsme meli 6110g.
2. čer 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
200 ml za den, Siss? :confused: týjo, ten je teda fakt nemlíkovej.. Maťulda dá litr a vypil i víc :sweat_smile:
musím ho nenápadně hlídat, jináč už by byl jako malé prasátečko :sweat_smile: a to na začátku vůbec nejedl a byl fakt hubeňounkej..

jj, ale fakt je, že ten obyčejnej Nutroš by byl asi nejschůdnější řešení... 800 g je za asi 360 Kč zhruba, jak kde.. takže proti Comfortu je to fakt "levný" :zipper_mouth: :sweat_smile:

Kacamar: tak to s Tebou fakt soucítím.. mě se blbě někdo zeptal snad jednou.. teď co je už Matýsek větší, tak je těch dětí co jsou na UM víc a víc v jeho věku, takže bez problémů...

jináč by mě teda zajímalo jakej je rozdíl mezi Nutrilon Extra a Nutrilon Good night.. ale to je asi na jinou diskusi, na Nutrilonovou, jdu tam :sweat_smile:
2. čer 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin:tak to me vypije 200ml az ted v 5mesicich.jinak do ted jme zvladali jen150ml.
2. čer 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrusse: ale 200 za den..ne jako za jednu dávku :wink:
2. čer 2008 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu777, jj, ptají se fakt všichni a když odpovim, že kojim, tak většinou tak pokývou hlavou jako jo holka, tak to je dobře a někdo to i řekne nahlas.... Fakt se už těšim, až jednou budu moct říct, NE, já nekojím... :grinning:
2. čer 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak vam jdou prikrmi
2. čer 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrusse: příkrmy super, sní naprosto všechno...to není problém, ale mlíko ani náhodou :zipper_mouth:
2. čer 2008 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu777: on ten comfáč je fakt pekelně hořkej :angry: koukám, že maj i Sunar Premium s příchutí banánu :confused:
2. čer 2008 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin:tak to me prijde malo ne?a davas mu i neco jineho?
2. čer 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrusse: já už dávám 3 příkrmy za den, takže jídlo má..no ale není z nejtlustších..v 7měsících 6750g :sweat_smile:
2. čer 2008 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin:a vyzkouseli uz jste vsechny druhy?co treba bezlepkove mliko.
2. čer 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrusse: my jsme právě na tom comfáči, pže strašně dlouho trpěl na prdy a koliky...pokoj máme asi tak ani ne měsíc..a to ještě do každýho mlíka nebo kaše dávám Lefax :unamused: , takže se bojim, že tou změnou mlíka se mu ty prdy zas vrátěj..a to by bylo fakt peklo :rolling_eyes:
2. čer 2008 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss: nj, když Ti nechce pít, tak by třeba ten banán pil :confused: :confused:
jako zkusila bych nějakej vzorek a uvidíš.. já jsem proti cukrům a příchutím, ale lehko se mi kecá, když malej teď pěkně jí.. kdyby nejedl, tak bych mu asi něco s příchutí dát musela no..

Kacamar: prostě jim řekni, že Ti doporučila nekojit doktorka.. u mě to tak bylo.. malej přibíral málo a dr mi řekla, že vypadám fakt hrozně (no není divu při dvou třech hodinách spánku).. takže když jsem se zeptala na přikrmení, tak mi to i doporučila, protože malej prostě neprospíval
na to by Ti fakt nikdo nemohl nic říct :wink:
2. čer 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin, ten Comfort nechutně páchne a nechutně chutná. Moje mlíko je proti tomu lahůdka :wink: a pije malej čaj nebo vodu?? krom toho mlíka??
2. čer 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss: a hejbe se Peťko hodně? u nás byl velký zlom jak se začal hýbat.. teď už ho nemůžu nechat minutu samotného, už tuhle i válel sudy (teda nechtěně)..
někdy řve, stačí svlíct a jak se může točit na bříško nebo okolo svojí osy nebo přitahovat sám hlavičku a nožičky nahoru jako do sedu, tak je blaženej úsměv a klid.. a fakt to moc pomáhá na to nadýmání
2. čer 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu777, ale já nejsem povinna někomu něco vysvětlovat. Každýmu je do toho prdlačky, co dávám dítěti jíst.... :wink:
2. čer 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu777: ted válí sudy snad 10h denně :sweat_smile: jak občas prdí, ale už mu to nic nedělá...takže prdy asi zažehnány..ale právě se bojim toho jinýho mlíka :unamused: aby to zas nebylo zpátky :unamused:

kacamar: čaj nebo štávu pije jak divej..dá klidně 600 za den..ale jak zjistí, že mu dávám mlíko..tak po třech cucnutích se začne šklebit a vystrkuje tu flašku ven :angry:
2. čer 2008 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin:to ja davam zatim jen jeden prikrm.ale za chvili chci pridal i ovoce.my spis mame problem s jinym pitim nez s mlikem.nechce me pit ani stavicky ani caje.
2. čer 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasný! já jen že kdyby víc lidí takhle odpálkovávalo, tak by třeba lidi časem, za dvacet let, pochopili, že drtivá většina nekojících maminek nepřestala s kojením z plezíru že :zipper_mouth:
2. čer 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
150ml mlíka vypije jen v noci..když má třeba 8h a více pauzu bez jídla..musí mít faááákt hlad..jinak to bojkotuje :sweat_smile:
2. čer 2008 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, třeba je to tim, že mu to nechutná, tak zkus to jiný a uvidíš. Skoda, aby ho pil tak málo. Třeba by mu jiný jelo...
2. čer 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: mama rikala ze ja jsem nepila mliko asi od 6 do 8 mesice vubec,proste jsem to nepozrela za zadnou cenu a pak jsem normalne zacala :wink:
2. čer 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, ale s tím množstvím mlíka si nelamte hlavu. Terezka mi nikdy nevypila víc než 120 ml. I teď mi vypije před spaním třeba jen 80-100 ml a to jí ho dávám 2 hodiny po kaši. Nikdy jsme nepotřebovali ty větší lahvičky :wink:
2. čer 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:my jsme meli na prdiky pupik na brisko pak sabsimplex ale ten me zacal blinkat.ted mazu flatulin a je nam dobre.doufam ze se nam to nepokazi ted tema prikrmama.
2. čer 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss, spíš bych se bála, aby nebyl malej dehydrovanej. Pije ti čajík?
2. čer 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, tak s prdíkama u nás zatočily probiotické kapky. Sice je to pálka, ale stojí to za to.
2. čer 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek