Konec kojení, 9. den mám furt nalitá prsa

maki600
5. bře 2017

prosim maminky o radu prckovi budou za mesic dva roky prestala sem kojit uz to nevyzadovat no ja to obulela a prcek v pohode =)
je to 9 den a ja mam furt nalita prsa piju salvejovi caj odstrikavam do ulevy cetla sem ze svazovat prsa by se nemelo a nedokazu si to predstavit obcas to boli
poradte co mam udelat aby uz se mi nenalivaly ....ani co sem kojila ak se mi takhle nenalivaly

tehulka1167
5. bře 2017

@maki600 málo pit a hlavně si dojdi na gyndu pro prášky na zastavení laktace.

karlajasmine
5. bře 2017

@maki600 Leky nepotrebujes podle me, ja to tak mela taky, krome salvejoveho caje me mnohem vic pomahal matovy caj, zkus ten.. a po 14ti dnech se mi prsa nalejvat prestala, a po cca mesici uz nebylo zadny mliko. Ono to proste trva, clovek dlouho kojil.. neni to ze dne na den 🙂 Prasky bych fakt zatim nevyhledavala, je to tuna hormonu a lze to i bez toho.

eldrag
5. bře 2017

Lac caninnum 30ch mi pomohlo od mlika

naste
5. bře 2017

@maki600 Stačí těsnější podprsenka, omezit tekutiny a lepší, než šalvějový čaj, je zajít za gynekologem, ten ti napíše Dostinex, jsou to 2 tablety a je to nejrychlejší a nejspolehlivější. Jo a pokud možno neodstříkávat.

kkaminka
8. dub 2017

@maki600 hlavne neodstrikavat.Me pomohl salcejovy caj 3x denne.2dny jsem mela prsa jak kopacak.Des.Oak dobry.

maki600
autor
8. dub 2017

tak pomohly homeopatika dekuji 🙂