Krém / mast na bradavky. Co doporučíte na hojení?

monca_24
10. zář 2020

Ahoj, co by jste doporučili prosím na hojení bolavých bradavek? Nějakou masticku nebo krém? Děkuji

pipi_puncocha
10. zář 2020

Mně hodně pomohla mast Purelan

suzanne_capulet
10. zář 2020

ja jsem po porodu mastila bepanthenem care masti. nemusí se omyvat pred kojenim

karla2015
10. zář 2020

rozhodne Purelan....nemusi se omyvat.

sumitra
10. zář 2020

Taky purelan, jediny mi pomohl.

monca_24
autor
10. zář 2020

Mockrát dekuju 😊

zavodnice
10. zář 2020

Jedině Purelan a když přestal stačit na hojeni, tak stříbrné kloboučky jako poslední možnost.

palja
10. zář 2020

Já jsem měla infadolan, ten jsem dávala dvakrát denně, hlavně na noc a v mezičase Bephanten.

rejalin
10. zář 2020

Já jsem si na doporučení koupila v DM tohle. Je to levné a funguje to super 😍

anettkah
10. zář 2020

Za me lanolin od lansinoh 😉

honzinenka
10. zář 2020

Měa jsem bephanten, větší balení. Spotřebuje se ho trošička, tak stačí úplně to malé balení. Dá se pad dovypoužívat i miminku na opruzený zadeček. Jako jistotu jsem měla krém z DM, jak vyfotila rejalin, ale ten jsem nepoužila. Bepanthen zafungoval dobře.

cherie24
10. zář 2020

@monca_24 mě nejvíc pomohly hydrogelové polštářky na hojení bradavek. Dělá je medela nebo i jsem měla nějakou levnější variantu. Jsem si je nastříhala na menší kousky (na 4 ks, celý je zbytečně velký) a dala jsem si je do ledničky. Dají se používat opakovaně po dobu 24 hodin a z ledničky to je na bolavá prsa úplně paráda. Purelan jako prevence dobrý, ale od bolesti a k hojení mi vůbec nepomohl teda.

zirawka
11. zář 2020

@monca_24 bepanthen a nemusí se omývat

terezz29
11. zář 2020

ze začátku určitě hydrogelové polštářky, pak purelan a větrat, větrat, větrat

ejmate
11. zář 2020

@monca_24 rozhodně purelan

hanben
23. zář 2020

@monca_24 Ahoj Mončo, tenhle problém jsem taky řešila. V porodnici doporučovali Bepanthen, který na mě neúčinkoval, a pak Purelan, ten jen je fakt super. A pak jsem si mazala prsa Tymiánovou mastí od JUSTu. Ze začátku jsem měla vždycky celkově bolavá. Tak mi jedna porodní asistentka poradila "tymiánku". Fungovala skvěle, jako všechny JUSTí výrobky 🙂 Přeji hodně zdravíčka Tobě i mimískovi 😉

nikola_kopecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz