Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Mateřské mléko po rozmrazení smrdí. Máte zkušenost?

kachne23
3. led 2008

Ahoj, asi tu už tahle diskuze byla, ale nějak ji nemůžu najít. Mám problém, že když vyndám mlíko z mrazáku, tak smrdí a připadá mi zkažený. Přitom myslim, že všechno dělám správně - mlíko ukládám do vyvařenejch skleniček od výživy, nejdřív jsem ho i slejvala, pak jsem zkusila zamražovat naráz menší dávku, ale nepomohlo to. Máte někdo podobnou zkušenost? Je to tim mraženim a mlíko je jinak v pořádku, nebo nevíte, čim to můlže bejt? Než ho dám do mrazáku, tak samozřejmě nesmrdí, ani ho nenechávám dlouho v lednici ani nikde v teple ☹ Taky jsem ho zkoušela rozmrazit hned druhej den a to bylo v pořádku, ale starší je prostě hnusný.

Nepotřebuju zamražovat nijak nutně, většinou kojim, ale chtěla bych mít zásoby pro případ, že bych potřebovala pryč a hlídal někdo jinej.. Taky už mám vyzkoušený, že klidně zblajzne i nutrilon, ale MM mi příde lepší, nic mě nestojí a odstříkat pro mě neni problém☹

lendy1
3. led 2008

kachne23, tu je diskuze o mražení MM:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

lendy1
3. led 2008

ještě jedna diskuze na toto téma:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

kachne23
autor
3. led 2008

díky, podivám se

kachne23
autor
3. led 2008

tak jsem z toho pochopila, že to že zmrazený mlíko smrdí je normální?? 😕 Napište, prosím, esli máte zkušenost.

pussy
3. led 2008

kachne23 já si mrazila taky mléko jen tak kdyby náhodou a je to super a taky sem měla pocit že zapáchá,ale malému nic nebylo takže biď v klidu a mraž.Papa

bramburka
4. led 2008

já taky ale radějc jem to vylila.Na kojeni.net ale pisou že je to normální a nemame si toho všímat...

kachne23
autor
4. led 2008

aha, díky moc za info, já to právě taky doteď vylejvala. Budu teda mrazit a snažit se to používat co nejmíň. Přítel navíc tvrdil, že nutrilon smrdí stejně jako to starý mlíko, tak to mě taky utvrzuje v tom, že je to normální a že by to nemělo vadit.

Sem začni psát odpověď...

Odešli