Může mít běhání negativní vliv na tvorbu a kvalitu mléka?

toluma
22. dub 2018

Ahojky,může mít běhání nějaký negativní vliv na tvorbu a kvalitu mléka?Pokud ano,tak co a proč?Děkuji 🙂

luj89
22. dub 2018

Da
si nesmyslny mytus ohledne kojeni 🙂. Jen ti to muze byt neprijemne, pokud se ti prsa nalevaji.

fifina86
22. dub 2018

Behala jsem a kojila u obou deti,zacinala jsem zlehka,abych videla,zda oni jsou ok,hodne jsem si hlidala pitny rezim.

vila_z_lesa
22. dub 2018

Ne, nema, ja chodila normalne do fitka a kojila jsem

nelinecka1
22. dub 2018

Taky chodim normalne cvicit, i treba tabatu, power plate a porad kojim. Mala ma sice uz rok a pul, ale kojim skoro porad a zadny vliv to nema😃bohuzel

priefi
22. dub 2018

@toluma zalezi, pokud to prezenes, uvolno se Ti hormon, ktery zpusobi horkou chut mleka. Proto se kojicim maminkam ani nedoporucuje namahave cvicit.

puresin
23. dub 2018

@toluma Jediny vliv ma pry silove, zatezove cviceni, kdy se do krve vyplavuje hodne kyseliny mlecne (?), ktera teda neskodi, ale mleko je pry po ni kyselejsi, takze by se ditko mohlo vztekat.
Ja cvicila hodne a casto a na kojeni to vliv absolutne nemelo. 🙂

fafaline
23. dub 2018

Dala jsem si půlmaraton pod dvě hodiny, když měl maly půl roku, a pac jsem malém umřela 😂 tak předpokládám, ze se nějaká kyselina mléčná tvořila 😂 a vůbec nic. Začala jsem běhat 4tydny po porodu a kojila do 2,5let. Takže je to mýtus 😉

dora13
24. dub 2018

Behala jsem i cvicila a u toho kojila a uplne v pohode, zadne stiznosti nebyly😀 Jen jsem teda zacala behat pomerne pozde, poprve jsem vybehla asi v osmi tydnech prcka a nalita prsa mi to proste nedovolily, musela jsem se vratit🤷‍♀️ Ale na mlekotvorbu a chut to vliv nikdy nemelo🙂

jezz1e
24. dub 2018

známá je trenérka tenisu, začala dost brzy zas trénovat (zhruba 3m po porodu) a první týden jí dcerka opravdu mléko odmítala. Ale srovnalo se to.

emilkamilka
17. říj 2018

tohle jsem nikdy neslyšela. cca 4 měsíce po porodu jsem začala běhat a všechno bylo v pořádku, mlíka bylo opravdu pořád hodně a já hezky hubla. jen mě bolely kolená a nemohla sjem si na to nic dát