Odsávačka mléka, jaká je nejlepší?

misska1
24. srp 2013

Jaká je nejlepší?

martinamil
24. srp 2013

Mě vyhovala Medela. Odsávala jsem 9 měsíců, nekojila jsem a mléko jsem udržela v plné míře až do toho 9 měsíce.

nasekuratko
24. srp 2013

taky jsem měla Medelu, elektrickou. A naprostá spokojenost.

zvargova
24. srp 2013

mám ruční Avent a odsávám už od března 😉

dzejnab
24. srp 2013

rozhodně elektrická Medela. Než jsem si ji pořídila, odsávala jsem s ruční Avent a byl to pro mě očistec, už jsem nevěděla, která ruka bolí víc :(

polasmartina
24. srp 2013

já měla elektrickou Avent a spokojenost.

vikinka99
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terka82
24. srp 2013

Používala jsem 7 měsíců odsávačku Medela Swing a byla jsem maximálně spokojená.

janesafari
25. srp 2013

V porodnici sem používala-nebo spíš sem měla půjčenou od sester-ruční avent,nebo se mě začalo dělat tolik mléka,že sem musela odstříkávat snad každé dvě hodiny,jinak prsa hrozně bolely...A to sem byla po akutním císaři a pořádně sem se rozkojila až třetí den,ale teda pořádně-sestry s novorozeneckého si mě tam chtěly nechat,abych jim dělala zásoby 😀
No a ted doma mám jak tu ruční avent(na cesty),tak mám půjčenou i Medelu swing...obě super-obě mají své výhody... 😉

barbusinka
25. srp 2013

rozhodně elektrickou, taky jsem měla předtím ruční a je to hrůza hrůz, pokud plánuješ odsávat častěji, tak se rozhodně vyplatí...

lindafr
26. srp 2013

Ahoj, mám už X let elektrickou Medelu, absolutně mi vyhovuje, odsávala jsem teda jen přebytky, ale můžu doporučit. Mám ji fakt už snad 3 nebo 4 roky a furt jede 🙂

jennyska
31. říj 2013

@misska1 @lindafr @barbusinka @janesafari terka82 @zvargova @nasekuratko @martinamil @polasmartina @dzejnab

Ahoj maminky 🙂
Mohla bych Vás touto cestou poprosit o vložení Vašich cenných zkušeností s odsávačkou mléka do naší koníkovské Wiki knihovničky?

Tu si tady se snažilkama, těhulkama a maminkama tvoříme na témata ohledně všeho mateřského a i vy se do ní takto můžete zapojit. Nezabere to vůbec dlouhou dobu a pomůže spoustě dalších maminek, které se chystají pořídit si tuto pomůcku a hledají radu, tipy, či zkušenosti.

Stačí zde: https://www.modrykonik.cz/odsavacka-mleka/ vložit zkušenost a maminky ji tak najdou spolu s obecnými informace o Odsávačkách mléka na jednom místě. 🙂 Je to přehlednější a rychlejší než fórum, proto prosím, zapojte se a pomožte.

Mějte krásný den 🙂
Janča

zvargova
31. říj 2013

@jennyska ale jooo 🙂

zvargova
31. říj 2013

@jennyska je tam janičko 🙂

jennyska
31. říj 2013

@zvargova Děkuji, jsi rychlík! 🙂

dzejnab
31. říj 2013

@jennyska hotovo

lennji
3. dub 2015

Nemáte někdo na prodej právě odsávačku Medela swing? Nebo nevíte, kde pořídit levně? 🙂

filipatereza
3. dub 2015

@lennji Já prodávám elektrickou Avent...

lennji
3. dub 2015

@filipatereza Moc děkuji, ale potřebuji přímo Medelu..

filipatereza
3. dub 2015

@lennji Ok, jasně... 🙂

jsemloupacek
18. únor 2016

dvoufázovou nebo jednofázovou? 🙂 vím prd co je lepší.

dyndula
1. bře 2016

Mam elektrickou avent za 2800 a nelituju tech penez. Uzasna vec a prvni 3 tydny vyuzivana denne nekolikrat. Rucni jsem mela na zkousku a katastrofa, ruka by mi upadla.