Philips Avent odsávačka Natural manuální, nástavce

kristiin
29. říj 2016

Odpoví mi prosím některá majitelka této odsávačky Avent, jestli je možné zvolit různou velikost prsního nástavce nebo má jen jednu univerzální velikost? Nemohu toto info nikde dohledat a mám strach, že pokud nebude nástavec dobře sedět nebude odsávání učinné. Děkujiiii !!!

danaerzi
29. říj 2016

@kristiin ahoj, odsávačku jsem používala a měla jen jeden nástavec. Je měkký - k prsu přilne a jde to s ní dobře🙂 Odsávala jsem několikrát denně. Byla jsem s ní moc spokojená. Dana

hojda
29. říj 2016

Přizpůsobí se.

kristiin
autor
30. říj 2016

@danaerzi
@hojda Děkuji za odpověď. Ale nechápu ji☹ jak může být univerzální, když každá máme jinak velké bradavky? medela nabízí 5 velikosti nástavců http://www.medela.cz/c/velikost-prsniho-nastavce , tak mi přijde divné že Avent má jen 1 ? Ono by to pak ale vlastně vysvětlovalo, že někdo je s tou odsávačkou spokojený a někdo na ni nadává.. Raději bych šla do Aventky - je levnější a je tam toho víc, ale mám strach? Nemohl byste mi prosím někdo změřit průměr toho nástavce? 😢 asi bych potřebovala M - průměr 24mm, děkuji za ochotu!

hojda
30. říj 2016

@kristiin Na ten nástavec, se dává ještě takový silikonový jakoby povlak, ten je pružný (měkký).

kristiin
autor
30. říj 2016

@hojda děkuji! tak já to teda "risknu"🙂

danaerzi
30. říj 2016

@kristiin ahoj, já už jí bohužel nemám tak nemůžu přeměřit.

kristiin
autor
30. říj 2016

@danaerzi i tak děkuji! už jsem ji objednala, snad to bude OK

danaerzi
30. říj 2016

@kristiin taky doufám a držím palce🙂