• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po kojení mi zmizela prsa!

1. června 2016 
29. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Horty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky jako mi řekněte, jak to dělají ty modelky a všechny ty herečky, to snad nekojí či co??? já byla na svoje prsa vždycky hrdá, ale teď??

Horty jako ty mě chodíš šmírovat???? Tvůj popis sedí přesně na mě :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makelko nešmíruju, co bojíš :grinning:

Tak manžel je tuhý, ale bohužel ne tam, kde bych to využila :angry:

No kočky hlavu vzhůru,nějak bylo, nějak bude. Když tak si párkrát vsadíme sportku a třeba vyhrajeme na nové kozenky.
29. dub 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a horty co blázníš, je z tebe kočka :dizzy_face: vypadáš dobře tak toho nech :wink: a prsa se ztratí :wink:
29. dub 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím myslíš že ten dekolen pomůže? :grinning:
29. dub 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makelko omyl, prsa se už ztratila :grinning:

Nensy já bych tomu nevěřila ani za mák...
29. dub 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
že jo já si to myslela že to sou asi bláboli.
29. dub 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, s podprsenkama je kříž, a to já mám konfekční velikost 0+ :slight_smile: takže celý život nenosím podprdu vůbec, fakt tak 5x do roka pod slušnou halenku......co kojím tak mám cca jedničky, běhám bez podprdy, bo mě nebaví si ji svlíkat a oblíkat a prát a na co taky? mlíko nekape :wink:

takže to taky vidím tak, že gravitace vyhraje na celé čáře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani já bych tomu nevěřila, jedině že by podmínkou bylo hákem si je zaháknout za krk :rolling_eyes:
29. dub 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
těm různým podpůrným prostředkům,ajko jsou tablety,krémy masti , posilovací stroje co po nich prsa začnou údajně růst, taky nevěřím,Jediné co pomuže je plastika.Ale taky jsme to viděla jak se to dělá a nešla bych na to.BRRRR.A ani mě to nějak neláká. :slight_smile:
29. dub 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojici podprdy js odhodila do kose v den kdy se mi udelalo mliko, vubec ty kozy nepodeprely spis je splaskly
kozy mam masivni a doufam ze trochu slezou az prestanu, tatovi se sice libi :grinning:

horty az ja v lete dojedu domu tak se stavim a vyliskam te :grinning: :wink: , ty si tak mas na co stezovat ty trumpeto vypadas fakt dobre
29. dub 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, vy všechny určo přeháníte a reál nebude taková katastrofa. U mě je to ale vážně kalamita. Plavu i ve starých podprdách, co jsem nosila někdy na střední.

Decolen neznám, ale podobným preparátům moc nevěřím. Plastika mi zase připadne moc radikální. Nevím, jak bych snášela pocit cizího tělesa v těle...Navíc se prý implantáty musí po nějaké době měnit.
30. dub 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me teda plastika laka a to jako dost
30. dub 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi :grinning: půjdeme do toho? :wink: já se taky hlásím :grinning:
teda ale nevím, jestli mi to ještě pomůže :grinning: u mě teda gravitace nefunguje, není na co :grinning: :grinning:
a prsa, teda bradavky mám akorát tak na malýho, kterej i po roce bez žužlání nevydrží :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zonja, máš hezkou fotku/koláž :slight_smile:

do plastiky bych nešla, leda kdybych měla dvojky a víc :grinning: s malými prsy se dobře žije (běhá a spí na břiše :grinning: ) a názory chlapů včetně MM jsou mi celkem lhostejné....teda nejsou, ale trpět kvůli líbení nehodlám :rolling_eyes: viz vlasy...mám je celkem s potenciálem, ale kdo by se s tím česal žejo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tady nejde ani tak o chlapi, na ty ja taky kaslu,ale spis o muj osobni pocit a sebevedomi...
30. dub 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to já si to své sebevědomí (erotické) dobíjím či spíš nedobíjím jedině přes případnou pozornost chlapů :confused:
sama sebe nějak co do vzhledu nehodnotím a názory jiných ženských jsou mi fuk, naopak když už někdy vypadám o něco líp než jiná, jako bych se za sebe styděle...debilní pocit že? ale je to tak :pensive: :confused: :grinning:
30. dub 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bud rada, aspon si to tak neberes
30. dub 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, nemá si na co stěžovat :slight_smile:
stejně je to pech na tom světě, že má-li člověk 100 věcí a jednu ne, trápí se zrovna pro tu jednu :unamused:
kdejaká omdesátikilová holka si říká - já vypadat jako ona, jsem nejšťastnější člověk na světě - no ale ti co mají postavu skvělou taky nebývají zrovna zářivě šťastní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no měla bych přestat bulit nad jinými věcmi a radovat se z váhy a prsou 1, po kojení 0+ :grinning:

juliexs,
že by se silikony ještě někdy měnily, o tom jsem nikdy neslyšela, jenom že se chodí co pár let na kontroly...
30. dub 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzou se menit, pokud nastane nejaky problem...
30. dub 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla malý vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: při kojení jsem definitivně zjistila, k čemu prsa skutečně jsou (ať to kojení dopadne jakkoliv) a je mi to tím pádem tak nějak šumák :sunglasses: :grinning: velký jsou podle toho, kolik v nich je tuku a ten při kojení asi zmizne či co.. :sweat_smile: takže to budu v případě nouze řešit push-up podprdou a hotovo.. :grinning: jinak ani tu podrpdu nebudu řešit
30. dub 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi: Někde jsem četla diskuzi s plastickým chirurgem a ten říkal, že ještě neviděl silikonová prsa, kde by nenastal nějaký problém :unamused:
Navíc implantáty nemají tak dlouhou životnost, jak jsem myslela a skutečně se musí minimalně jednou, dvakrát vyměnit.

Někde jinde jsem zase četla, že prsa s kojením ztratí tukovou část, ale že by se to mělo přibližně po roce zase vrátit. Tak nevím, co je na tom pravdy.
30. dub 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta vymena je jako zdarma?

jinak to je asi spatnej pl. chirurg, kdyz neumi udelat prsa bez problemu
30. dub 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, neděste mně. Já měla pěkný trojky před těhu..jediná část těla se kterou jsem byla 100% spokojená. Teď mám čtyřky a pěkně vytahaný...teda když nejsou nalitý...snad se po kojení zase trochu zmenší, že jó :sweat_smile: A zpevní aspoň malinko....tablety bych žrala jakýkoliv kdyby to pomohlo,ale pod kudlu se bojim.
30. dub 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nebyla bych optimista....
30. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: a doprdele... :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
te nechci strasit...podivej se na mamku a posud sama
30. dub 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus

dobrý téma :slight_smile:
já byla před otěhotněním kost a kůže takže prsa skoro žádná
pak jsem nabrala 18kg a najednou z 1 3to měl manžel radost :grinning: pak kojení prsa velká nalitá
a teď sice ještě kojím jen ráno,ale už se nenelívají a mám opět zpátky své 1
tak aspoň,že existují dobrý podprdy s vycpávkama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
s.arik dík
já teda asi ty prachy do toho vrážet nebudu, ale někdy mě to sere, hlavně v létě na koupáku, ani pušky mi nepomáhaj a nejhorší je, že mám jedno prso větší, což mi vadí víc :pensive:
ale vzhledem k tomu, že nevylučujeme za pár let další mimi, tak nehodlám dělat nějaký problémy a mužovi to nevadí, a jinej chlap fakt nehrozí, tak ať si ostatní trhnou, že :wink:
30. dub 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek