Jak vypadají/vypadaly vaše prsa během a po kojení?

zdenkaj92
28. únor 2016

Ahoj holky!
Chci se zeptat, jak vypadají/vypadaly vaše prsa během a po kojení? 😅 Já kojim teď skoro 4 měsíce a před chvílí jsem prošla nahá kolem zrcadla a zdědila jsem se, co to mám za 'plácačky'! 😅 Děsně mi prsa plandají a visí a to mám jen Béčka, podle podprsenek. Bojím se, jak na to bude reagovat s postupem času přítel ☹ Dají se prsa nějak zpevnit? Tedy kromě plastiky, bohatá nejsem 😀

mon_88017
28. únor 2016

Nedají 😎

gracinka7
28. únor 2016

@zdenkaj92 Nechtěj vidět ty moje 😀 Ale já je nikdy pěkná a pevná neměla, tak je v nejhorším do té podprdy zaroluju 😀
Můžu říct, že zvětšení prsou vyjde daleko levněji než zmenšení 😉

zdenkaj92
autor
28. únor 2016

@gracinka7 😀 😀 Tak to jsem se zasmála, srolovat 😅 Já je pevná taky nikdy neměla, ale určitě nebyly takový 😀 Svůj tvar mají, když natáhnu ruce až ke stropu 😀

cukrik123
28. únor 2016

já kojila jen měsíc a půl a zůstalo mi jedno o číslo větší než druhé, tvar a pevnost jak šedesátnice a přebytečná kůže by vystačila na třetí... 😠 Manžel už mi na plastiku šetří dost blbě to nesu

mon_88017
28. únor 2016

@gracinka7
@zdenkaj92 děvčata, rolovat netřeba, máme izolepu 😅 http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/moje...

liska01
28. únor 2016

Já už byla zděšená během těhotenství. Z B jsem se vypracovala na E během 2měsíců!!! Absolutně jsem to nepochopila a to jsem během těhotenství přibrala jen potřebné pro mimčo, z porodnice jsem odcházela se stejnou váhou jako před porodem. Po porodu se mi nalila prsa na F. Samozřejmě i když jsem mazala jak divá, tak tuhle změnu prostě kůže nezvládla, tak mám nasekanou jednu strii vedle druhé a teď už se vrátila zpět na B, ovšem naprosto krutě placaté B. Oznámila jsme manželovi, že musí začít šetřit na plastiku, ale že má čas až po druhém dítěti. Jen se na mě podíval a suše se zeptal jestli jsem si jistá, že se dá A4 opravit... 😀 Jen sranda, prsa mi nevadí, v dobré podprdě vypadají relativně slušně.

zabzulka
28. únor 2016

no já měla před dětmi výstavní čtyřky, bejvávalo 😉 prvního syna jsem kojila 8 měsíců, po ukončení kojení jsem prsa rolovala do podprdy, brečela a šetřila na plastiku. Do půl roku od ukončení se to trochu spravilo, ale už to nebylo jako před těhotenstvím. Druhého syna kojím 10 měsíců a budu kojit asi do patnácti 😀 😀 při kojení vypadají ještě dobře, hrozím se toho co bude až odstavím

zdenkaj92
autor
28. únor 2016

@cukrik123 taky přemýšlím o té operaci, ale ceny asi od 40ti tisíc...
@mon_88017 tak to jsem se zasmála 😀
@liska01 mě během těhotenství ani po porodu se nezvětšila, jsou stejná, jen delší 😅
@zabzulka ''těší'' mě, že nejsem v tom sama 😀

dokument
28. únor 2016

Tak tady je pribeh mych prsou. Mela jsem krasne a velke trojky, dnes mam obri balony a nic nesplasklo. Ale je to i tim, ze jsem pri kojeni pribrala asi 10 kg, plus 5 kg co mi zustalo po porodu. Nekojim od kvetna 2015. Vaha zustala stejna s ukoncenim kojeni, mam navrch 15 kg. Myslim si, ze kdybych zhubla, tak mam tak o 2 cisla mensi (ted mam F - G) a porad to budou vetsi prsa nez driv. Coz teda mne se moc nelibi 😅 Vyplandany mi nepripadaji, pevny jsou tak stejne rekla bych. Ja na nich mela strie i pred tehotenstvim, prave zmenou vahy. Takze je tam mam, ale jinak dobry. Na operaci bych nesla, jsou to jenom prsa... 🙂

dokument
28. únor 2016

@zdenkaj92 jo, jinak se zvetsenim v tehotenstvi... ja jeste ani nevedela, ze jsem tehotna a uz jsem je mela obri, nechapu to, uz treba v tom prvnim druhem mesici se mi hodne zvetsily a lidi to na me poznali prave podle toho 😅 a pak, kdyz jsem se vdavala v 5. mesici, to uz jsem mela F 😅

verka4d
28. únor 2016

Tak holky,já mám čtyři děti,takže jsem kojila čtyřikrát. Jedno prso mi zůstalo větší než druhé a jsou to svislé placáky,nic krásného,pevného a plného. Mi to teda až tak moc nevadí,vhodná podprsenka umí divy 🙂 Manžel je taky v pohodě,sice se někdy směje,že si je podpírám břichem,ale myslí to fakt jen ze srandy,nevidí v tom žádný problém 😉 A pak,buďme rády,že je máme,moje teta teď kvůli rakoviny o prso přišla a nejspíš přijde i o to druhé... 😢 Takže mi osobně na tvaru,velikosti a vzhledu opravdu nezáleží,bu´dme rády za to,co máme a hlavně ať jsme zdraví...

nutricnihodnota
28. únor 2016

Kdysi jsem se před manželem zmínila, jak bych si přála mít malinký a pevný prsa. Odpověděl, že pevný je mám až moc a že se těší, až je budu mít po dětech povolenější. Tak teď doufám, že mu ten názor vydrží i při setkání s krutou realitou 😖 Do plastiky bych každopádně nešla ani za nic, raději investuji do pěkný podprdy a esteticky je tam naklepu 🙂

amazonka.k
28. únor 2016

@dokument Ono hrozně záleží na co byl člověk zvyklý před těhotenstvím. Já jsem měla před synem pěkné pevné dvojky ( kterých jsem si z dnešního pohledu vůbec nevážila 😀 ). Mohla jsem bez problémů chodit pohodlně bez podprdy. Co se s nimi po dětech stalo nebudu snad radši popisovat 😀, ale nejvíc mě neštve ani tak vzhled jako to, že se pod nimi potím, hlavně v létě, to je hnusnej pocit, nikdy dřív jsem ten pocit neznala, ale někdo to tak má odjakživa, byla jsem zmlsaná stavem před těhotenstvím, takže mě to vcelku zaskočilo. Takže už jsem pravděpodobně odsouzená nosit do konce života podprsenku. Vždycky se musím podívat na mé děti a říct si : jo, i za ty vytahaný ko.y to stálo...a je zase dobře 😀

mrskato
28. únor 2016

😀 😀 😀 než jsem otěhotněla, měla jsem fakt pěkný prsa. Během těhotenství se mi zvětšila asi o číslo a po porodu jsem vypadala, že bych mohla kojit 5 dětí najednou, nětušila jsem, že bych mohla mít až tak velký prsa. Nicméně během pár měsíců splaskla a od té doby řeším ten samý problém jako ty 😀 fakt tragedie, jediný, co tě zachrání tak to je dobrá podprsenka, plastika nebo další těhotenství. Jsem teď na konci 12tt a prsa mám zas "normální" 😀 😀 😀 ale je mi jasný, že až porodim a dokojim, budu brečet 😀 😀 😀 Ačkoliv si doma na ty kozy furt stěžuju, manžel má vždycky oči v sloup a říká, že mám hezký prsa, momentálně si stěžuju, že se nevejdu do starých podprsenek.

shine2015
28. únor 2016

Mam tri deti. Prvni kojeni 8mes. Druhe 13mes. Pak teda tvar zmenily....neebo tvar,spis plnost.....ted kojim potreti a zatim 4mes. Prsa ne jako v 18 ale fobry,ovsem desim se az ukoncim kojeni.....pokud to bude des,proste pujdu na plastiku.

shine2015
28. únor 2016

@mrskato me taky manzel krouti hlavou ze baznim kdyz mluvim o plastice 🙂)))

mrskato
28. únor 2016

@shine2015 jojo 😀 😀 ...takže táto, nejdřív druhý dítě, dovolená a pak mi šetři na nový kozy 😀

dokument
28. únor 2016

@amazonka.k tak ja bez podprsenky jsem nemohla nikdy... 😀 proste jak jsou prsa vetsi, tak maji nejakou vahu, to uz neni ani moc o pevnosti. Jsou vyjimky, ze je maji pevna i vetsi, ale urcitou podporu to potrebuje 😅

leniczka23
28. únor 2016

😀 No nezpevní, možná trošičku.. Jak říká můj manžel, máš je vypitý no..😀 Já je uplně nesnášim, nemilovala jsem je ani před tim ale teď..hrůza.. Už si šetřim do prasátka na modelaci, takhle odmítám chodit.🙂 A ještě mám jedno níž..🙂

cukrik123
28. únor 2016

@zdenkaj92 co jsem koukala tak ověřené kliniky 65 a víc záleží na tom co chcete

leniczka23
28. únor 2016

@cukrik123 modelaci nacházim ve většině klinik opravdu od 40 000.. ale jak píšeš záleží na rozsahu..

domca89
28. únor 2016

Já pevná prsa taky nikdy neměla, vzhledem k velikosti plandají snad odjakživa, ale přišla jsem na levný způsob, jak mít prsa zase hladká a kolno k tělu, stačí lézt po 4. 😀 😀
Ne dělám si srandu, hold budu muset šetřit na plastiku.

leniczka23
28. únor 2016

@domca89 😀 a nebo ve vaně když si lehneš na břicho tak jsou taky krásná, si na ně pak ráda sahám..😀 😀 😀

domca89
28. únor 2016

@leniczka23 Tak to jsem ještě nezkoušela. 😀
Ale holky znáte to. Co dělá blondýnka, když po louce leze po 4? Pase kozy. 😀 😀 😀 😀

blondynka400
28. únor 2016

@zdenkaj92 ono se to může ještě změnit 😉 První jsem kojila rok a půl, cca od 4 měsíců byly prsa menší a menší, taky jsem z toho byla špatná (předtím jsem měla pěkné pevné D). Ale cca po 3 měsících po dokojení změna, jakoby ze dne na den se tam vrátil tuk, který mi během kojení zmizel a dobrý. Sice do byly jenom C, ale pevnost dobrá a tvar jako předtím. A pak druhé kojení, cca 2,25 roku. Průběh stejný, během kojení menší a menší plácačky, dopadly mnohem hůře, než po prvním kojení, po dokojení jsem z toho byla zoufalá. A teď cca rok poté docela dobrý, sice jsem se dostala na B, ale nestydím se na pláži si vršek sundat a chodit nahoře bez.
S velikostí úplně spokojená nejsem, takže jsem na plastice pozeptat se už byla 🤐 😀 Já bych ale nechtěla implantáty, ale dovyplnit vlastním tukem, který se mi tam už prostě nevrátil v plné míře. Ale mám smůlu, aby to nějakou dobu vydrželo, tuk musí být jenom z nějaké oblasti a v těchto oblastech mám prý tuku minimálně, takže mám smůlu 😝

domca89
28. únor 2016

@blondynka400 Můžu se zeptat z jakých oblastí?

blondynka400
28. únor 2016

@domca89 jestli jsem to dobře pochopila tak zadek a stehna. Hlavně z vnější strany. Naopak s moc nedá použít tuk z takových těch madel lásky 😝
Celkově to je ale drahá "sranda", vyjde to dráž, než implantáty a ještě musíš počítat, že tak nebo tak se ti vždycky část vstřebá. Ale když to tam prý jednou bylo, je docela velká šance, že tam toho zůstane dost 🙂

kuliseks
28. únor 2016

Kamarádka na plastiku zmenšení musi, ale ona je měla velká vždycky a má problémy se zády kvůli tomu. Prý v takovém případě něco hradí pojišťovna. Já mám sice bolavá záda taky, ale to až teď s malým, tak třeba to pak přejde a zůstanou jen visáky 🙂

blondynka400
28. únor 2016

@kuliseks švagrová na zmenšení prsou ze zdravotních důvodů byla. Hrazené to měla 100% pojišťovnou.

domca89
28. únor 2016

@blondynka400 No tak zadek a stehna mám, tudíž, u mě by to šlo. Prdelku mám jak dva kmínky asi tak 250letých dubů. 😀