Nesouměrná prsa. Co pomůže?

1. dub 2021

Holky, mám takový intimní problém. Prvního syna jsem kojila jen z jednoho prsu a tím mám jedno větší než druhé. Doufala jsem, že u druhého dítěte se to srovná,ale kojím půl roku z obou a rozdíl ve velikosti je dost znatelný. Je to vidět i přes oblečení.
Vím, že po ukončení kojení se to trochu srovná,ale ne úplně. Nevíte, co krom plastiky a fuseklí v podprsence pomůže? Nechci takhle vypadat po zbytek života a na plastiku se necítím, ikdyž možná lepší, než to co mám 🙄

blondynka400
1. dub 2021

Já měla po dokojení u druhého dítěte taky hodně rozdíl. Řekla bych skoro číslo. Navíc to jedno vypadalo fakt šíleně, jako prázdné nic. Byla jsem z toho docela zoufalá. Ale cca po roce se to srovnalo, že je to poznat fakt minimálně. A ta změna byla celkem ze dne na den.... Takže za mne vůbec nedělej závěry a fakt tomu dej čas.... Ještě kojíš, současné rozměry nejsou vůbec směrodatné. (jinak u mne obě preferovaly hlavně jednu stranu, tak 90% šlo z této strany cca 4 roky, co jsem kojila)

autor
2. dub 2021

@blondynka400 vím, že teď je brzo to řešit. Ale jak jsem se včera viděla,tak je mi úplně smutno z toho jak vypadám. K tomu se blíží léto a ani se mi nechce do plavek a tílek... Ve všem je to hrozně vidět...

vikinkav
2. dub 2021

Na prechodnou dobu se vyzbrojit nejakou poradnou podprdou/tilkem, ktere je podrzi a nebude to tolik videt. Hlavne nechodit navolno 😄 cim pevnejsi podprsenka, nebo sportovni podprda, tim min jsou prsa vlastne videt, schova se tam hodne. Pak z nekterych jdou vyndat vycpavky, tak si muzes treba z jedne strany vyndat a az dokonis resit to.

lida9
3. dub 2021

vyztuzena podprda co drzi tvar sama o sobe... myslim, ze to zas tak videt neni, ale kdyz se na to ty zameris, tak to vidis porad🙂 proste ti to ty oci pritahuje jako vsechny nase nedokonalosti nas ostatnich, kdy je taky hrozne vnimame a okoli je treba ani nepostrehne🙂

danulenka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz