Odmítá se přisát

kloira
6. srp 2017

obrý den, už jsem trochu zoufalá. V úterý 1.8.2017 se mi narodil syn. První přisátí na porodním sále proběhlo v pořádku, ale od té doby to odmítá. Mlíčko se mi ještě nespustilo pořádně, tak jsme na dokrmu stříkačkou s prstem. Moc ráda bych syna kojila, ale nevím jak ☹
Snažím se přikládat pořád. Před dokrmem i v průběhu dne, co je napapaný. Ale bradavku si vezme do pusy, zjistí, že to pořádně neteče a okamžitě to odmítá.
Budu vděčná za jakoukoliv radu.

anetpierowska
6. srp 2017

@kloira dobry den. Az budete doma,tak budete vice v klidu a pujde to. Nebojte. Musite si verit. Porad prikladat,stridat polohy,zalest si spolu do postele pod deku,nahore bez a miminko jen v plence. Nedavejte do zavinovacky. Hodne stesti😉

drakenn
6. srp 2017

Vydržet. První dny po porodu teče tzv. mlezivo - je plné protilátek a velmi důležité pro dítě. Což neznamená, že se vám mléko ještě nespustilo normálně. Po pár dnech se to změní na mléko a už to poteče jedna radost, uvidíte..

antoinet
6. srp 2017

S přisátím si dát načas, podněcovat ho a až otevře pusinku úplně dokořán, vrazit mu to tam. Jinak bude chytat jen konec a nedostatečně mléko spouštět. Je hrozně těžké být v klidu, u prvního syna jsme se to učili několik týdnů, podruhé jsem už znala techniku a povedlo se správně napoprvé.

verca156
6. srp 2017

ahoj opravdu to chce čas, to jsou ty začátky, jen bych se bála dávat umělé takhle se i mléko může přestat tvořit když nebude od tebe se snažit sát... co v porodnici nepomohli? nebo se zeptej laktační poradkyni

jipe
6. srp 2017

pokud dítko zatím nesaje, zapojila bych do akce odsávačku, at se mlíčko spustí. Když nebude poptávka, nebude nabídka

jipe
6. srp 2017

ještě můžeš zkusit dokrmovat cévkou u prsu

haskovaludmila
6. srp 2017

Co volná chvila tak odsávat odsávat ať se mliko spustí. Každá minuta odsátí dobrá. Já jsem taky měla problém s přisatim,kojila jsem dva měsíce s kloboučky než si malá bradavky tak vytáhla,ze jsme kloboučky odbouráli. Hlavně to nevzdávat,zavrit se v ložnici jenom s miminkem,zkouset různé polohy a celé dny jenom kojit. Za chvíli se vse upraví a vaše snaha se vám vrátí. Uvidíte.

dandaa
6. srp 2017

Pokud si nejsi cimkoliv jista doporucuji zainvestovat a pozvat si domu laktacni poradkyni,cim driv prijde tim lip.Uvidis ze vam pomuze a hned i ty budes klidnejyi