Vadí vám kojení před lidmi cizími nebo z rodiny?

vendeta
2. kvě 2008

🙂

alcatko.j
6. kvě 2008

No prosim, nelusa asi tusi, ze je tady todle tema a zkousi, co vydrzim, jinak si to nedovedu vysvetlit 😅
Dnes rychle skaknuti do mesta pro pecivo, dobre, at nezeru, jeste jsem skocila do drogerie 😅 nelus u pokladny se mi povesila na nohu a zacala ukazovat na kozy, moje(jeste tak prodavacciny 😀 ), nahlas, at prodavacky a vsichni vidi, ze memu batoleti nedam, jak si piskne 😅 "nelinko, nedam ti mlicko, pockej, az doma"..nelinka neceka a skace po mne, rve jak prase, ale brutalne, ja v hlave pocitam metry domu a dochazim k vysledku, ze bych zdechla, cekat az na doma 😔 Jeste jak jsme vylezly z obchodu, zkousela jsem kozu "zamluvit"ale nelus neni debil, takze jsem ji capla, sedly jsme ke kasne a ja vytahla kozu 😔 Ona capla čudlik do pusy, volnou rukou zajela pod tricko a druhej cudlik zacala mnout v prstech..se z ni zblaznim..zacinam uvazovat o odstaveni, ajkoze uplnem, nebo se z ni poseru...

listicka77
6. kvě 2008

Alči, to tu psalo víc holek, že jim dítko při kojení kroutí druhou bradavku. 😀 Drž se. 😀

alcatko.j
6. kvě 2008

Listi, ja se drzim , ale nevim, jak dlouho se udrim, konkretne to krouteni je teda mazec 😀

bledulka
7. kvě 2008

taky mi kojení na veřejnosti nevadilo do doby než začal mít náš "Prevít" móresy podobné Nelince Alčátkově...takže se chytne,prso mi natlakuje,pak se pustí,mlíko stříká mimo a Prevít se tomu směje.Pak zvědavě kouká po okolí,takže celé moje prsko je vystaveno na odiv všem...honem ho schovávám,ale to se mu zase nelíbí a hned se po něm opět sápe...takže to takhle jde stále dokola,nejhorší je,když tak jak kouká po okolí a směje se,tak někoho zaujme a začne se na něj taky usmívat..tak to já potom honem ukrývám odhalené povislé vykojené prso (můj tatík takhle jednou podobná prsa nazval "jako lovecký pes uši" a přesně tak si připadám,)..bradavku mi taky kroutí-někde jsem četla,že "si reguluje průtok a příchuť " 😀