Ve 32tt pořád žádná prsa. Mám obavy, že nebudu moct kojit

dimelo
20. led 2015

Začínám 32 týden těhotenství a prsa pořád žádné (doslova). Mám obavy, že nebudu moct kojit. Nepanikařím předčasně??? ☹

agritia
20. led 2015

Já mám malinkatá prsa i 13-ti leté holky mají větší než já 😀 A mléka jsem měla tolik, že jsem mohla rozdávat 😉 Po porodu, asi tak třetí den se nalily a měla jsem konečně pocit, že vypadám, jako ženská 🙂 Měla jsem najednou z nulek dvojky 🙂 Bohužel to nevydrželo a jsem opět plochá, ale stále kojím a mléka mám dostatek 😉 Takže žádný strach 😉

lu777
25. led 2015

@dimelo švagrová má skoro nulky... a odkojila dvojčata 😉 ! já jsem si ji normálně obhlížela při první návštěvě, nemohla jsem tomu věřit... 😀 😀

ladyhacek
25. led 2015

Kojení není o velikosti a hlavně prsa se nalijí až po porodu - já mám tedy větší svoje 3-4, jsem 31.týden a ještě nevyrostla. Bála jsem se hrozně velkých a zatím dobré - doufám, že kojit půjde, ale před pár dny mi i s prsů něco teklo zřejmě počínající mlezivo. Říká se, že po porodu vyrostou o 1-2 čísla. Já budu krom kojících podprsenek mít sportovní tu vlastně jen vyhrneš 😉 . Jinak čím více se budeš stresovat tím hůře to půjde prostě psychika dělá svoje 😉 🙂

palomitacheca
25. led 2015

@dimelo ja mam prsa mala, v 1. i 2.tehotenstvi jsem nezpozorovala, ze by se mi pred porodem nejak zvetsily a obe deti jsem kojila 25 mesicu. Ted jsem tehotna potreti, prsa mam uz od zacatku trosku nalitejsi a doufam, ze nam kojeni pujde stejne dobre jako predtim 🙂