Za jak dlouho jste dostaly menzes po ukončení kojení?

zabinka88
1. dub 2011

Za jak dlouho jste dostaly menstruaci po ukončení kojení?Já jsem malého přestala kojit, když mu bylo 9měsíců.Teď má 11.A menstruace zatím nic.Tak nevím co se děje.Test jsem si dělala asi před týdnem a půl a nic na něm nebylo 😒

latvia
1. dub 2011

@zabinka88 ja som dostala menstruaciu asi ked mal maly 5 mesiacov, to uz som kojila velmi malo, a par dni na to som prestala kojit uplne...ak ti MS nedojde do mesiaca, lepsie je ist na kontrolu ku gyn

maxi.smile
1. dub 2011

@zabinka88 já jsem četla, že by to mělo být do 8 týdnů od ukončení kojení...taky čekám🙂 U mě to vychází na 22.4. přesně těch 8 týdnů...tak pak kdyžtak naběhnu k doktorovi...Jsem napnutá 🙂 Všechny mamky kolem mě to už dostaly a to dokonce ještě trochu kojí...já nic....jen občas přijde bolest v podbřišku, ..říkám si, že snad už konečně...a nic....Chtěla bych ještě na 3 měsíce antikoncepci a pak na konci léta se pokusit o druhého mimíska, tak snad je vše o.k. ...doufám :-O

zabinka88
autor
2. dub 2011

tak asi už mi nezbyde nic jiného než zajít k tomu doktorovi

zabinka88
autor
3. dub 2011

tak dneska jsem na testíku našla // .Uděláme ještě zítra. Možná zase těhule 😉

kacenka8183
11. bře 2019

@zabinka88 ....sice je to starý příspěvek, ale chtěla jsem podotknout, že tŕeba já jsem dostala menses hned po šestinedělí...a to jsem kojila! 😉