Za jak dlouho Vám zabrala homeopatika na podporu kojení?

lrg
29. čer 2013

Za jak dlouho Vám zabrala homeopatika na podporu kojení? Jestli vůbec......

dorinek
1. črc 2013

@lrg - většinou až po 24 hodinách. Někdy až třetí den.

vendullka
1. črc 2013

Druhý den

janulka1980
10. črc 2013

@vendullka
@dorinek
berie sa prosim tych 5granuli rano a vecer? a ak nepomoze? ☹

vendullka
10. črc 2013

@janulka1980 Já brala 3x denně ... musíte věřit že pomůže 🙂 Zkusit zvýšit příjem tekutin, pít meltu, kojící čaje, častěji přikládat nebo odstříkávat

andilekpanenka
10. črc 2013

Ahoj, já beru 3x denně od minulého týdne, přikládám každé kojení. Piju Caro, kojící čaj, gravimilk, do toho občas odstříkávám. A neukojím zatím, pevně doufám, že to ještě přijde

dorinek
10. črc 2013

@janulka1980 - já brala jen ráno a večer, tak mi to poradila lak.poradkyně. Taky je důležitý to brát správně. 20 minut "před" a "po" se nemá jíst ani pít, aby se nerušil účinek. Pokud to nepomůže, tak mě vždycky pomohlo odstříkávání. Po kojení jsem prsa ještě znova zkusila odstříkat, aby byly opravdu prázdný. Jinak hodně pít, zkus Pangamin - pivovarský kvasnice jsou taky na podporu mlíka.... Různý bylinkový čaje, spíš sypaný, než ty granulovaný, mleté semínko Pískavice svařit a popíjet....Fíglů je hodně, ale ten nejzákladnější je psychika. Hlavně na to nemyslet, a nestresovat se tím, jestli náhodou nemám málo...já vím, že je to těžký, ale většinou je to opravdu o psychice a o stresu 😉