• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zánět prsu. Máte zkušenost?

9. ledna 2016 
Ahoj,nejsem kojici divka je mi 21.let jeste jsem nikdy nemela dite...,ale jednou bych chtela ktera zenska ne,ze? :slight_smile: ,uz druhy den me boli obe bradavky,mam bradavky tvrde,cervene,teple a vadi mi podprsenka i tricko bez podprsenky,co to muze byt? :frowning2: ,jsem z teto veci uplne nestastna a muj pritel rika,ze to bude dobry...mate nekdo stim zkusenosti?dekuji vam moc za odpoved,prosim odepiste mi na email luckamalesice@seznam.cz,ja jsem tak casto nechodim
14. dub 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,muzu vas taky poprosit o radu..od vcerejsi noci mam teploty max 38 a ty priznaky jako pri chripce plus motolicky. Mam na jednom prsu zarudlou mapu,ale zatvrdlinu ne. Takze beru paralen pi 4 hod,vzdy trochu teplota klesne,pak zase stoupne a od dnesniho odpoledne delam tvarohovy zabal. Jinak mala krasne papa z obou prsu a nevidim nejakou zmenu v barve mleka. Mam nadeji na zlepseni uz zitra? Dekuji
15. kvě 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,muzu taky poprosit o radu. od vcerejsi noci mam teploty max 38,priznaky jako pri chripce a motolicky. Beru paralen po 4 hod,na chvili se mi ulevi,pak zas na nanovo. Na jednom prsu mam zarudlou mapu,ale ne zatvrdlinku,tak od dnesniho odpoledne delam tvarohove zabaly,ale zatim ulevu nepocituju a teplota zas 38. Mam nadeji na zlepseni uz zitra? Jinak mala papa krasne a z obou prsu. Dekuju..
15. kvě 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o radu.malá se mi děsně vzteká u prsa, normálně jsem je střídala, ale včera jsem ji přendávala z jednoho na druhé a večer jsem zjistila že mám jedno prso úplně ztvrdlé z boku a bolí, malá ho nehce mám tam na bradavce takovou jakoby zaschlou kapičku která asi funguje jako špunt jestli tam mám to mléko ztvrdlé, protože celou noc nahřívám žínkou a zkouším odstříkávat a vůbec nic jen pár kapek. Už nevím co mám dělat, nemůžu na něm ani ležet.díky za radu
23. říj 2015 v 06:51  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jarkamodra.
@30martina ja jsem na ztvrdliny a zanety prsu preventivne brala Feminella Hereditum je to doplnek stravy ale nemusite se bat je to vse pro telo bezpecne a hlavne dobre i pro miminko. skocte hned do lekarny se na to zeptat!
6. lis 2015 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelanavrc.
@jarkamodra mam taky stejnou zkusenost,je to dobry doplnek stravy! i kamaradce jsem to doporucila a taky ji to zabralo
11. pro 2015 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gedren mám patrně zánět prsu, tak hledám info a u tvé věty" měla jsem dítě i za uchem" jsem se fakt zasmála :grinning: :grinning: a na chvilku na tu bolest zapomněla. Díky.
9. led 2016 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek