Změnila se vám váha, když jste přestaly kojit?

evikk
22. bře 2010

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jestli se Vám změnila váha,když jste přestaly kojít?Já přestala zhruba před dvema měsíci a váha mi jde nějak nahoru,nejdří jsem to neřešila,ale těd mi připadá,že týdně přiberu kilo,po porodu jsem se dostala na svých 55kg ,přestala jsem kojit a mám 63kg,moc se nepřejídám,nikdy jsem nemela s vahou problemy ,tak by me zajimalo jestli jste na tom stejne 😉

jajda78
26. kvě 2010

roofie,já taky strašně jim při stresu,hlavně čokoládu 😉

roofie
26. kvě 2010

Je to děs, vždy si říkám, že už jí nebudu kupovat a stejně zase tu čokoládu nebo nějakou jinou mlsku koupím, když jsem v obchodě... 😖

meleri
28. kvě 2010

jo musím se taky přidat, jsem závislá na čokoládě....🙂))))

jajda78
2. čer 2010

Ahoj,tak kde jste kdo. 🙂

meleri
3. čer 2010

tož já jsem furt tu...🙂

jajda78
3. čer 2010

Dnes je divnej den.Pořád bych něco jedla 😒 .No jo,udělala jsem nákup a zase jsem nakoupila sladkosti,pro holky samozřejmě 😀 .

jajda78
3. čer 2010

A koupila jsem čokoládu s oříškama.Se na mě v tom obchodě smála,tak jsem jí tam nemohla přeci nechat ne? 😠

roofie
3. čer 2010

chi chi, pro holky, jo? 😀 To já tak manželovi koupím čokoládu a pak mu jí sním - dělám to vlastně z velké lásky k němu - aby nebyl tlustý a neměl zácpu a tak 😀

meleri
4. čer 2010

roofie.... 😅 🙂 😝

jajda78
4. čer 2010

😀 😀 😀 😀 😀

roofie
4. čer 2010

co bych pro něj neudělala, ne? 😀 😀

jajda78
5. čer 2010

Konečně krásně,jak jsem venku,tak toho i mín sním,ale čokoláda je spapaná,byla výborná. 😉

roofie
6. čer 2010

Jo jo, dneska i včera fakt nádherné počasí!!! Po dlouhé době jsme s malým ( a dokonce i s manželem) byli celé odpoledne venku....
Snad to ještě chvíli vydrží a pokud má pršet - tak doufám, že to budou jen nějaké přeháňky, myslím, že povodní už bylo letos dost...

meleri
7. čer 2010

tak tady se to včera pěkně pokazilo, ale už aspon neprší! což je taky fajn...

jajda78
9. čer 2010

Tak ted děláme seno.Doufám,že to trochu pomůže,protože ze mě leje jako z konve. 😉 vzala jsem si šaty co mám jediný a když jsem viděla ty tyče co z nich vylejzají,tak mě málem ranilo 😠 .

roofie
9. čer 2010

Tyče 😉
Já jsem včera byla v hm, chtěla jsem si koupit nějaké kalhoty a zase se mi udělalo úplně špatně, když jsem se viděla v té kabince, ale dnes jsem cvičila!!! 😎

jajda78
10. čer 2010

Já jsem cvičila taky,zase s hráběma.A jsem zralá do vany a zalehnout.Pokud mi to malá dovolí,ta je plná energie. 🙂

meleri
12. čer 2010

super holky aspon něco děláte....já jsem zas přestala plavat...::( chtěla sem jít zítra ale sem nemocná....navíc zítra oběd u babičky, to zas bude.... 😖

roofie
12. čer 2010

Hm, tak já teda dneska zase nic, byla jsem teda s malým na dvouhodinové procházce, lilo ze mě, ale také mě to teda pěkně vyčerpalo a teď už si jen asi naleju kapku vína a budu koukat na Bridget.... Cvičit se mi teda opravdu nechce... A to mám nahoře 6kg!!! Ale sleduju se a jím méně, tak snad to půjde dolu.... 😒

jajda78
12. čer 2010

😠 No dneska se nedalo pomalu ani dýchat,natož cvičit. 😉 Já toho ted sním min a vlezla jsem na váhu a pořád stejný,tak nevím. ☹

meleri
14. čer 2010

holky nechcete se přidat na volné diskuzi Hubnete od června 2010? celkem tam holky dobře radí s dietama a tak... 🙂

jajda78
14. čer 2010

Jo nakouknu. 😉

roofie
14. čer 2010

nějak to nemůžu najít, pokud tam někdo budete, můžete sem hodit link? díky

roofie
14. čer 2010

Díky jajdo 😉

evikk
autor
17. čer 2010

Ahoj holky,dlouho jsme tady nebyla,u nás ani nic nového,přestala jsem cvicit,protoze me zacaly bolet kolena,nevim z ceho,takze aspon jidelnicek udrzuju zdravy,ale vaha porad stejna,nechapu to 😒

meleri
17. čer 2010

evikk,

zkus se mrknout když tak na tu diskuzi o něco výš je napsaný link....
určitě to půjde, chce to motivaci! 🙂

jajda78
17. čer 2010

Jo jo,kdyby to šlo,tak jak to nejde. 😀

meleri
21. čer 2010

jo já vím! 😝

roofie
22. čer 2010

Tak holky, týden držím fakt dietu, cvičím, hodně piju a kilo nahoře!!!! 😠