Dáváte dětem sirup Hlíváček?

mamkamarketa
19. srp 2011

Chtěla bych znát Váš názor-syn 2r8m chodí od jara do jesliček/školky chtěla bych začít posilovat imunitu 🙂 Hlíváček me zaujal,ale musí se prý brát 3 měsíce a jedno balení za skoro 300,- je na 10dní 😖
ovoce a zeleniny moc nejí (navíc nezastávám názor,že pomeranč,co k nám letí přes půlku světa je vitamínová bomba 🙄 ) tak jestli je hlíváček správná volba,nebo mi poradte něco jiného prosím 🙂

vojtisek2007
19. srp 2011

@mamkamarketa ahoj, taky když jsme začínali posilovat imunitu rozhodovali jsme se mezi hlíváčkem a imunoglukanem - u nás bylo rozhodující to, že hlíváček se užívá 3měsíce a pak musí být pauza - právě díky hlívě ústřičné,nejde brát dlouhodobě - tak nám to řekla lékárnice a doporučila nám právě ten imunoglukan - stojí taky kolem 350, ale vydrží nám přesně tři měsíce (záleží na kilech dítěte) a dává se denně, musí se taky brát dlouhodobě - doporučuje se právě před nástupem do školek,kolektivu - a můžu teda říct, že bereme od března a teď jsme byli na kontrolních odběrech (syn měl velkou nemocnost) a imunoložka povídala, že takovou ukázkovou imunitu dlouho neviděla - samo že nevíme jestli je to tím sirupem, ale jinak nic jinýho pro zlepšení neděláme - sní max jablko nebo nektarinku a kiwi.....od března nezamarodil (teď má teda rýmu,ale jinak fakt nic) ťuk,ťuk,ťuk a předtím byl od října 8x na antibiotikách, čekala jsem, že to budou fakt zase jenom vyhozený peníze a reklamní tahák,ale u nás fakt asi zabírá, teď jsem ho začala dávat i holce a budu minimálně ještě další školní rok.....takže za nás doporučuji imunoglukan P4H 🙂

mamkamarketa
autor
19. srp 2011

@vojtisek2007 8krat ATB? to je mazec 😔 a neni na predpis ten imunoglukan? syn chodi od brezna. a zezacatku mel porad rymu,kasel,nekolik dni byl doma v pondeli sel do skolky a ve stredu zase mel rymu,ale asi vis o cem mluvim,ze?
Navic v listopadu letime na dovcu,tak pocitam,ze nekolik dni pred odletem bude v celkove karantene doma zavreny 😅
se musim mrkout v lekarne,me nabizeli jen hlivacek za 300,- na 10 dni 🙄

jinak gratuluju k ''vylepsene'' imunite 😵

vojtisek2007
19. srp 2011

@mamkamarketa není na předpis - kupuju ho přes internet, protože u nás ho většinou nemají a musím den,dva čekat než přijde a je potom ještě o 50-60 dražší než přes net s poštovným.....jo a byl to fakt mazec - přesně jak píšeš, v pondělí do školky, ve středu rýma, v pátek už horečka, antibiotika na 10dnů pak týden dobrý a nanovo....pořád mám strach, kdy se to rozjede znovu ☹
http://www.lekarna.cz/imunoglukan-p4h-r-sirup-2...

mjanca
19. srp 2011

ja teda doporucuju take imunuglokan! Lucce hodne pomohl, loni na podzim zadna atb, nemocna byla naposledy v unoru, kdy MM prinesl chripajznu se 40. Uvidime, co v zari, jde do skolky. Davam ted od cervna. V pripade nemoci se da davka zdvojnasobit, rychleji pak nemoc ustupuje.

mamkamarketa
autor
20. srp 2011

@vojtisek2007
@mjanca
holky dekuju objednam ten imunoglukan a bude 😉
diky za rady 😉