• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Když nezabere BioGaia, co byste doporučili jako doplněk?

25. srpna 2012 
Ahoj, dnes jsem koupila probiotické kapky BioGaia. Malej trpí na prdíky hlavně v noci a k ránu. Sab Simplex nám moc nepomohl. Co by jste doporučili jako doplněk k bioGaia,když by hodně trpěl? Co Vám pomohlo ? Bude mít měsíc teprve a chtěla bych něco co není až tak moc "agresivní" . Děkuji za rady
24. srp 2012 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@merja já kombinovala- ráno BioGaia a ještě jsem k tomu přidávala další kapičky navečer po kojení, kdy to bylo nejhorší, vyzkoušela jsem různé, ale nám nejvic zabíral Lefax. Samozřejmě jsme taky nahřívali bříško a nosili. Vše se pak upravilo kolem 4. měsíce.
24. srp 2012 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
nahřívání bříška polštářkem s třešňovými peckami, mazání bříška pupíkem, bylinkové čajíky. Nikdy jsem žádné kapky nepoužila
24. srp 2012 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
já na Bio gaia nedala dopustit, oba kluci trpěli silnými kolikami. osvědčila se mi kombinace bio gaia, před každým kojením Babycalm, nahřívání peckami a nošení v šátku do kolébky. a vyzbrojit se trpělivostí.....
25. srp 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
nám taky nezabrala a zkoušeli jsme všechny kapky- ty také nic
25. srp 2012 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem oběma holkam dávala kapky Bio Gaia + při přebalovani jsem je "odprdela " rektalni rourkou . Také jsem nosila v satku a teď v Manduce. Taky je potřeba smířit se s tím, že miminka večer prostě pláčou a být tu pro ne. :slight_smile:
Jana
25. srp 2012 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem nechala koupit polštářek, olejíčkem mažeme pupík a nic, on pláče hodně k ránu a přes den, jde vidět jak se šponuje a tlačí a ne a ne to jít ven, jen občas nějakej ten prdík. Koupili jsme babycalm, tak uvidíme. Koukala jsem,že se má ředite destilovanou vodou nebo kojeneckou. Ta destilovaná voda mne tedy zarazila :grinning:
25. srp 2012 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek