Dobré a levné kadeřnické nůžky. Doporučíte?

pomoztekacence
10. srp 2020

Ahoj holky,potřebuji poradit před 6lety jsem se kvůli mrtvemu synovi nechala pro přítele ostříhat.Pak když se narodila dcera mě ostříhali na krátko a šílené mě to vzalo.Sve vlasy jsem střihla jednou po třech letech,byli v dobrém stavu až se i kadeřnice divila jen konečky střihla asi 5cm.,pak po roce sama kuchynskymi nůžkami,ale letos jsem je měla nejspíš tak zničené že mě holička opět ostříhala na krátko.Po odchodu od holicky mi nebývá vůbec dobře.Chci se o své vlasy lépe starat,ale psycholožka mi poradila své vlasy stříhat tedy sama doma.Potre uji tedy poradit dobře nůžky na vlasy do tisícovky.A strihate se taky někdo doma?Dekuji

antoinet
10. srp 2020

Mám z DM, stály asi 200 Kč a jsou kvalitní, stříhám s nimi už několik let a pořád jsou ostré.

lv
10. srp 2020

Nějaká obsese ze stříhání? Nechci stříhat, nestříhám, co je na tom složitého?.. mě ostrihali, holička ostrihala.. Jako troll dobrý, nebo máš fakt psychickej problém.

pomoztekacence
autor
10. srp 2020

@lv ano bohužel,připomíná mi to mého mrtvého syna,což ne asi každý pochopí.Ptala jsem se na nůžky a zda to jde,nepotřebují kazani

pomoztekacence
autor
10. srp 2020

@lv jinak chtěla jsem jen konečky ale že strachu jsem bohužel radši pak zavřela oči a holička vzala víc než jsem chtěla.Asi se jí zdali zničené nebo co

pomoztekacence
autor
10. srp 2020

@lv ano a mám kvůli minulosti v tom psychicky problém,máte pravdu vrací mě to do minulosti a chci mít i dlouhý vlásky,ale také ne zničeny,takže občas zastřihnutí je potřeba.Jen jsem chtěla jen konečky a jsem zase tam kde jsem nechtěla.Uz bylo fajn.A bohuzel

lv
11. srp 2020

@pomoztekacence je mi líto, že ti zemřel syn. U kadeřnice příště řekni, že chceš centimetr konecky, že ti na tom velmi záleží

katkapavlik
11. srp 2020

@pomoztekacence kvalitní nůžky koupíš kdekoliv dm Avon nějaký e-shop. Na domácí stříhání postačí.

levandule_k
11. srp 2020

Nemám ráda ten typ kadeřnic, kdy člověk řekne, chci zkrátit o 5 cm a ona mu to ušmikne o 15 cm. Víckrát bych k takové kadeřnici nešla. Naštěstí jsem narazila na kadeřnici, které, když řeknu, zkrátit o 2-3 cm, tak to mám kratší o 2-3cm, pokud by bylo potřeba více, řekne ti to.