11 mesačne dieťa má potrebu robiť zle

matka2703
21. čer 2019

Ahojte. Môj 11 mesačný syn má v poslednej dobe potrebu robiť zle. Keď niečo nedosiahne začne kusať. Len tak ťahá za vlasy, bije, kope. Keď mu poviem z dôrazom že to robiť nesmie je to pre neho strašná sranda a smeje sa na tom. Ako vysvetliť 11 mesačnemu dieťaťu, že sa to nerobí? Ani nechápem odkiaľ to zobral niečo také.

kejt29
23. čer 2019

@lajla aha, tak dalsi samozvany psycholog. Aneb nepotrebuju znat okolnosti a detaily, diagnozy strilim od boku 😂 Madam, timto se uplne zbytecne shazujete a nikdo vas pak nemuze brat vazne 😂. Opravdu jste me ale pobavila. On internet snese vse, vidte? 😁😁😁 Zjevne sama mate problem, ale to uz mytady nevyresime. Myslim, ze tady uz jste se zapsala dostatecne 😉

alcar
23. čer 2019

@kejt29 ona lajla perli i v jinych diskuzich. 😃🤦‍♀️ Pry ma statnici z psychologie...toz tomu asi rozumi. 😁

kejt29
24. čer 2019

@alcar to odpovida 😂 Ne o mozna kvalitni vestecka koule 😁

lajla
24. čer 2019

@kejt29 ať jsou okolností a detaily jakékoliv tak.biti není v pořádku

lajla
24. čer 2019

@alcar víte milá paní, pokud jsem pod Vaší lupou..tak víte že mám prakticky slepého kluka a další 4deti..myslíte že je to snadné? Není
Takové děti jsou mnohem náročnější, ale to mi.porad nedává právo je bit
Samozřejmě je to Vaše výchova
Pokud to, že nesouhlasím s bitím..a vím že existuje jina cesta, která není easy jak píšu..berete jako perlení..tak je opravdu něco blbe
Ono vysmívat se když nevím kudy kam umí.kazde ťululum, a puberťák..ale uznat, že něco dělám špatně a nevím jak to napravit..umí málokdo, to je o charakteru

alcar
24. čer 2019

@lajla podivej, kazdy mame nejakou situaci. Tady jde o to, jakym zpusobem ta sva moudra prezentujes. V kazde diskuzi furt doporucujes nejake knihy a povysujes se nad ostatni, jako bys snedla veskere moudro sveta. Samozrejme nezapomenes temer vzdy upozornit na sve vzdelani (buh vi, jestli je to vubec pravda). Slepota tveho syna nemuze za to, ze jsi proste prechytrala a neumis to napsat normalne. A ano, mas pravdu, uz par let tady prispivas silenosti, takze te opravdu nejde v diskuzich prehlednout. 😃 To je vse, vic se tebou nehodlam zabyvat.

lajla
24. čer 2019

@alcar no zajisté si mě s někým pletete, protože skoro rok jsem tu nebyla až poslední týden dva maximálně
Opravdu nechápu co je špatného na tom doporučit literaturu, a prakticky to co Vám zde prezentují jsou výňatky z knih, takže pokud chcete někoho urážet, tak můžete autory..bez knih jsme nic, neprojdete ani ZS, takže nic špatného na nich není
Kdyby jste mě slovně nenapadaly v jiných diskuzích, tak nic nezmíním..a ano slovně napadat umí jen primitiv, nevidím nic špatného na tom říci jaké mám vzdělání..každá druhá ho má na profile, taky na mě nespadlo z nebe..a musela jsem pro to makat a dost platit, vzdělání zminujete prakticky kdekoliv...ten kdo s tím má problém, se cítí nejspíš méněcenné..
Chtěla bych vidět to Vaše téměř vždy..ono hra se slovy je pěkná, snažíte se dobre.ale nejspíš jste se někde praštila
Nechme to být,každý jsme jiný, ale bití děti je vždy hnusná věc a za mě selhání rodiče v té situaci maximálně
Mějte se fajn

alcar
24. čer 2019

@lajla ano, vim, ze jsi tu dlouho nebyla...i toho jsem si vsimla. Ted jsi prisla, se mi zda, “nastudovana” jeste vic, nez predtim. 🙈😃 Jinak asi bez komentare (jelikoz mam selsky rozum a nejedu podle knih - v nicem).
Ano “slovne napadat umi jen primitiv”... toz tak si dej medaili, protoze vyhravas hlavni cenu.

kejt29
24. čer 2019

@lajla tady ale nejde o biti, neznate okolnosti, povahu ditete a dokonce ani vek, ale vite, ze me ma dite na haku a ja selhala. Je dost velky rozdil kdyz to udela dite v 1,5r a dite treba ve 4 letech, v 10 letech,nemyslite? Dle par vet vite, ze jsem labilni a psychicky nemocna, to jako vazne muze napsat vyrovnany a inteligentni clovek? Ja tady nediskutuju o biti, ale o vasem zpusobu vyjadrovani. Je sice hezke, ze deti dle vas nebijete, ale kdyz napisete, ze maminkam prejete at se jim to vrati neni zrovna dobrym prikladem a jestli takto vedete i sve deti, tak to “gratuluji”...Napadate tu vy a to od zacatku, ja jen slusne oponovala vasemu vyjadrovani. O svem zpusobu vychovy nediskutuji, nevnucuji. Delam vse podle sveho nejlepsiho vedomi i svedomi a je mi uplne jedno, co si o tom kdo mysli. Stejne tak nikomu neberu ten jeho. Mam kamaradky, ktere uznavaji jiny zpusob a rozumimesi dobre, protoze se RESPEKTUJEME 😉

matka2703
autor
29. čer 2019

Tak vidím, že moja diskusia rozpútala hádku co som nechcela. Ja som to vyriešila nasledovne. Keď to začal robiť vložila som ho do postieľky a odišla som vedľa. Jasne ze som dvere nechala otvorené, ale odvtedy to nespravil