Celou noc u maminky v posteli s prsem, jak prso nahradit?

hermoska
13. zář 2015

Ahoj holky. Mam 9ti mesicniho syna, ktereho jsem si hloupe naucila spinkat celou noc v posteli s prsem. Za noc se mi vzdy asi 7x vzbudil, tak jsem to casem uz nevydrzela vzala si ho k sobe. Prso spis duda, obcas se i napije. Dudliky od narozeni odmita. Jsem ve 21 tydnu tehotenstvi a rada bych uz tomu dala STOPku. Pres den uz hezky papa temer vse. Snazim se ho naucit na lahev, zatim marne. V chuti UM problem nebude, protoze kdyz mu z neho udelam kasi, v klidu vse spapa, ale jakmile se to da do lahve, je problem. Lahvi uz mam doma spousty.. Klidne mu UM muzu zahustovat ryzovou kasi a davat lzickou, ale co v noci? Nebo jak mu nahradit prso? Bradavky uz od zoubku dost boli a rada bych se uz i normalne vyspala☹ vodu z pitka pres den popiji, v noci odmita. Diky za radu

hermoska
autor
13. zář 2015

Maminčin rozmazlánek🙂

anetka1701
13. zář 2015

Já myslím že v tomto věku je to naprosto normální... Není to hloupé, přítmnost maminky potřebuje... Obě moje dcery takto spali tak do roka, pak toho nechali sami od sebe... Na druhou stranu, máme spolu krásný vztah... Mně to nevadilo, byla jsem za přítomnost dětí ráda...

hermoska
autor
13. zář 2015

No me by to taky zas az tak nevadilo, kdybych nemela rozkousany bradavky a nenakopaval me do bricha☹

adrianka1712
13. zář 2015

Ja tak isto spávam s 25-mesačnou dcérkou 🙂 Neviem ako sa mi podarí prestať kojiť . Ale spanie s ňou mi nevadí 😉

bajana
13. zář 2015

Asi to bude tvrdé, ale skús sa odsťahovať do inej miestnosti. Niekoľko prvých noci asi bude peklo. Sama neviem, či by som to dokázala. Moja našťastie je dudlikova, po napití sa vždy pustila, na prsu nezaspávala a odstavila sa sama keď som bola v cca 10tt.

formelina
13. zář 2015

Asi Vás nepotěším tety dcerka takto spala s maminkou do svých 2,5ročků.Teď spolu stále spí, ale už ji nekojí. Malá to bere jako normální věc, že maminka spí s ní a tatínek má svůj pokoj a svou postel. No partnerskému vztahu to taky moc nepřidá..
Bez pláče to asi nepůjde. Přeji pevné nervy a podporu muže 🙂