Kdy spalo mimi poprvé samo u prarodičů?

simona2103
18. kvě 2018

Mame roční, ale jeste by to asi beze me nedala, je na me hrozne fixovana. Kdy spinkala vaše ditko poprvé bez vás u babi?

lucca23
19. kvě 2018

Syn spal prvně sám u babičky v 10měsících.

alubif
19. kvě 2018

Ve 14 m, dala bych ji dřív, ale jezdíme k babičkám na víkendy všichni spolu už od narození, takže nějak nebyla příležitost ji tam nechat. Vůbec po nás neteskní, naopak když si telefonujeme, je úplně nadšená. Dělala jsem to od miminka tak, že jakmile si ji někdo vzal, šla jsem z dohledu dělat si jiné věci, aby věděla, že se o ní postará i někdo jiný než maminka.

zuzineckah
19. kvě 2018

Všechny tři ještě před prvním rokem. Ale to je hrozně individuální, na to není recept. Musíš vědět podle svého dítěte. Když je na tebe fixovaná, tak bych to neriskovala. Má čas. My máme naopak děti velmi flegmatické v tomhle směru😂 V synově roce jsme s manželem odjeli na dva týdny pryč, babičky hlídaly u nás doma (děti jsou bez nás vždycky u nás s babičkami) a ten pomalu ani nezaregistroval náš odchod.

vila_z_lesa
19. kvě 2018

V roce a pul, ale to jen na jednu noc a ve velmi vyjimecne situaci.

lenkas1982
19. kvě 2018

V 1,5 roce, poté co jsem přestala kojit a naučila se usínat jinak než při tom. Jedna kamarádka dávala běžně ještě před rokem (nekojila, syn na ni nebyl fixovaný), jiná kamarádka (2 děti - 5 let a 2,5 r) nedává vůbec a to mají babičku ve stejné vesnici. Takže naprosto individuální - záleží na dítěti, vás, prarodičích, jakou k nim máte důvěru, jaký k nim má dítě vztah, jestli si oni troufnou atd. Já třeba dodnes (2,5 r) dávám jen k jedněm prarodičům, k druhým si to nedokážu představit.

juvatenka
19. kvě 2018

Dcerka spí u našich cca od 6m. Do jejího roku jsem tam spávala s ní, protože jsem kojila. Teď je malé 13m a občas, když si někam s manželem chceme vyrazit, tak jí tam na noc a část dne necháme. Malá je tam odmalička pěkně zvyklá a tak nemá problém, mamka si jí užije a my s manželem si užijeme také 🙂

drzticka81
19. kvě 2018

syn az v dobe,kdy chtel sam-takze v 5 letech,dcera ma 4 a jeste nechce,druha dcera ma rok-je kojena tu bych nedala.....

kimh
19. kvě 2018

Od 8 měsíců jezdí syn kazdou sobotu na noc, kdyz se stalo ze nejel, babi i deda byli smutní, miluji ho a on je, spoustu veci ho ucili a uci, co me treba ani nenapadne. Pokazde breci kdyz od nich odjizdime. Myslim si, ze kdyz maji prarodice zajem, tak proc jim je tam nedavat, deti jsou male jen jednou a taky si je chteji uzit a maji na to narok 😉

hankaros
19. kvě 2018

Cerstve dva roky a bude spat poprve u mych rodicu. U tchyne az otestujem jak to zvlada, nevida je tak casto a bydli 200 kilometru daleko, takze zadna dojezdova vzdalenost.

verik87
19. kvě 2018

S malym jezdim k nasim od narozeni,vzdy jeden,nekdy dva vikendy v mesici..ted ma 15 mesicu a bude tam spat poprve sam. Jedeme s muzem do vin.sklipku. Je tam zvykly,nasi ho zboznuji a on je. Ale treba tchyne bydli 400m od nas a za tech 15 mesicu ho hlidala jednou vecer u nas a asi 3x pres den dve hodiny. Jeji psi,se kterymi jezdi na vystavy jsou na prvnim miste. Uz jsem si zvykla.

mpbk
19. kvě 2018

Poprve na trech mesicich. a cca od roku pravidelně kazdy vikend. Bud na celý vikend nebo na jednu noc

zmrzlinka
19. kvě 2018

Nikdy a taky nikdy nebudou. Tchyne nema zajem a nasi bydli daleko.

bekyc
19. kvě 2018

Přesně v roce, ale vídá je často a jě na ně zvyklý. Také je to závislák, ale babičku zbožňuje.

konidana
19. kvě 2018

V 22.m když jsem rodila 2. Od 18.m s ní manžel občas jel sám na víkend.

ronja55
19. kvě 2018

Syn 7 měsíců je na mě tak fixovaný, že nechce být ani u táty, kterého vidí každý den. Prostě u něho brečí a to se mu manžel snaží věnovat co to jde. Tak že si neumím představit že by ho babi hlídala přes den, natož v noci. Ani nemám jako potřebu ji ho dávat na hlídání. Až bude starší, třeba 3 roky a více tak proč ne, ale nelíbí se mi tedy dávat pár měsíční miminko někam od námi. Mělo by přeci být s matkou. To je pro něj přirozené.

nicol22
19. kvě 2018

V osmi měsících byl u mých rodičů poprvé celý týden. On byl v pohodě, pro mě to bylo náročné ale nešlo to jinak.

natysnovec
19. kvě 2018

Mala byyla u moji mamky obcas od 2 m...Jsou na sebe zvykle...Maminu sem mela i u porodu.Takze za me babice super...A uz se tesi a pripravuje na druhe😁😀

123jana123
20. kvě 2018

Syn poprvé u mých rodičů v 15 měsících, když jsme šli s manželem na koncert. V té době už nebyl kojeny, usinal sám a spal celou noc. Týden před tím jsme to zkusili nanečisto, zůstali jsme u rodičů než usne, ale nechali jsme už večerní rituály a ukládání na nich, jako bychom tam nebyli. U rodičů byl zvyklý, chodíme k nim často. D tchanx se vídáme méně a spal tam poprvé ve třech letech, když byl sám schopny říct, ze tam přespat chce.

karlajasmine
20. kvě 2018

Moje deti 2,5 roku a 7,5 mesicu a zatim nikdy.. nebyl duvod..

karlajasmine
20. kvě 2018

Ale u nas je to taky tim, ze nasi bydli 200km a tchanovci 400km, takze si moc neumim predstavit, jak by to fungovalo. Kdyz uz se tahneme takovou vzdalenost je navstivit, tak bych rozhodne neodjela hned domu a pak pro ne nejela druhy den zpet..

jodiddraselny
20. kvě 2018

Syn má 2,5 roku a dcera 9 měsíců a ještě ne. S manželelm jsme furt v práci, tak nemáme čas si povyrazit. Třeba ten čas jednou příjde.

martinka0209
20. kvě 2018

Máme to v plánu v 9.měsících jenom na noc, snad to malá i babička zvládne, ale malá je na babičku zvyklá tak se nebojim

veroniquecz
20. kvě 2018

Ve 3 letech 🙂 Zdá se mi to akorát.

jasione
20. kvě 2018

Ve 2,5 letech, ale byla jsem nedaleko. Záleží na tom, jak je dítě na babičku zvyklé a taky, jak je to s kojením a fixací na maminku. Já odstavila právě krátce předtím a tak jsme to zkusili a OK.

kaculakacka90
23. kvě 2018

"půjčila" jsem malou na jednu noc cca přes měsícem (měla čerstvě 8 měsíců), ale byl to bobřík odvahy i pro mě, ale daly jsme to 👍

dofi86
23. kvě 2018

Na jednu noc kdyz ji jeste nebyl rok (asi 8mesicu). Na tri noci Po sobe, kdyz ji bylo 14 mesicu. Vse ok