Když přijde domů táta...

annacb
28. kvě 2023

Ahoj, mám dceru v červenci jí budou 3.. Přítel je dost často pryč -v týdnu od rána do večera v práci a o víkendech většinou s kamarády … (už jsem si zvykla) ALE jde mi to, že dcerka když jsme spolu je v celku hodná, nechá si už skoro vše vysvětlit, hraje si sama, nebo spolu, také malujeme, chodíme ven prostě tak nějak normálně … Občas nějaká scéna proběhne ale není to tak hrozný … Když je doma táta ? Naše dcera se změní v nesnesitelné dítě -řve, vzteká se, válí se po zemi a neustále se jí něco nelíbí …
Ještě dodám, že když je táta doma hraje si s ní celkem, ale dost ji rozmazluje, samé sladkosti a všechno ji dovolí … Moc to nechápu proč ji vždy takhle “přepne” 😒

zelenaesmolda
28. kvě 2023

@annacb
Protoze vi,ze u taty ji to projde?

laxesis
28. kvě 2023

U tebe má pravděpodobně nastavená nějaká pravidla, máte svůj zažitý režim, rituály. U tatínka nejspíš ne, když je doma minimálně a ještě ji "rozmazluje". Týden je navíc pro tak malé děti neuvěřitelně dlouhá doba. K tomu sladké a problémy jsou na světě. Naše dítě je po cukru taky na zabití, protivný, daleko víc ukňouraný... podle mě to bude kombinace více faktorů.

jannym
28. kvě 2023

To deti delaj taky, manzel jezdi turnusy s busem, deti jakmile se objevi doma se zmeni ve dva tajfuny a to mame deti 9 a 5, ktery cely svuj zivot ziji v tomto usporadani, proste si snazi vynahradit co vse zmeskali, oba mu chtej toho tolik rict, ukazat, zahrat si, zablbnout nez zas zmizi…navic u spousty veci vedi, ze jim u tatinka projdou pripadne, ze kdyz je to pro jednou tak ja to necham byt…

marketa1218
28. kvě 2023

To znám, dcera je taky dost často jiná, když je s námi i tatínek. Ví, že tatínek povolí víc než já...

honatko092
28. kvě 2023

Myslím, že na sebe upozorňuje a strhává pozornost, když je s tatínkem jen tak málo (podle toho, co píšeš)...syn to dělá taky, když náhodou manžel třeba 3x týdně přijde až večer (pracuje na zahradě). Normálně manžel chodí ve tři domů z práce a trávíme čas do večera s oběma dětmi a to je syn zlatý a chová se s námi dohromady tak jako se mnou sám 😉

zara11
29. kvě 2023

Ja jsem nejradsi, kdyz je pritel pracovně pryc 😀😅🙏😂 to mam 2 zlate hodne deti, jak je doma, přestože si s nemi hraje, pomaha i mi, je to peklo s tema 2 a vecer jsem strhana jak pes 🤣

veruuu_kubesovic
29. kvě 2023

@annacb to dělají i moje děti, manžel je od pondělí do čtvrtku pracovně pryč, to musí poslouchat a pak je doma táta...nooo a co si že začátku dokázali dovolit před ním? To jsem jen nechápavě koukala...
Ale i milující táta, si nenechá "skákat po hlave" a taky dlouhou dobu nevěřil, že jen zkoušejí, co jim povolí, když já jim to zakažu🤔