Koupání dítěte bez plavek. Ano/ne?

theronnie
15. srp 2019

Ahoj holky. Za par dni nás čeká dovca v Řecku. Klasická pláž apod. Syn se nechce koupat v plavkách. Normálně mi řekl, když jsme je šli koupit, že se bude koupat bez.
Mám ho nechat ?

hezz17
15. srp 2019

Kolik mu je?

pabka
15. srp 2019

Zásadní je kolik mu je let 😉😂

gruyerre
15. srp 2019

@theronnie on je problém v tom, ze někteří cizinci to považují za něco naprosto nepřípustného a uchylneho a vidí v tom hned zneužívání dětí apod. Vždyť v cizině jsou schopní hnát před soud za sexuální obtěžování tátu, co dá dítěti pusu (prostě mě tyhle lidi přijdou naprosto ujetý a spíš si říkám, že asi musí být uchylní oni, když za vším vidí sex, ale bohužel je to tak). Takže já bych plavky dala, dala jsem i rok a pul starému u moře.

kata267
15. srp 2019

@theronnie pokud je to ten co mate na profilu s tim novym ucesem tak to uz neni zadny maly decko aby se koupal bez plavek... ale jestli treba budete chodit na nuda tak proc ne 😉

theronnie
autor
15. srp 2019

V červenci mu bylo 7.

theronnie
autor
15. srp 2019

@kata267 na nuda ne. To tam myslím ani není. Ale nevím jak mu to nějak normálně vysvětlit. Je zvyklej doma na zahradě v bazénku. Nebo na chatě ze si plavky nebere. Ale to mě nenapadlo na to nějak apelovat.

lucka00024
15. srp 2019

@theronnie tak v 7mi už určitě ne....

dominikaromanova
15. srp 2019

@theronnie, tak velké dite by mělo mít plavky. Také již není maličký, aby to nepochopil. Až bude chodit se školou na plavání tak tam se také nebude koupat nebo bude nahý? Asi ne. Normálně bych mu vysvětlila, ze to na veřejnosti není slušné.

martinka_33
15. srp 2019

@theronnie Na zahradě v bazénu se koupou bez plavek, na veřejnosti jedině s.. Normálně to dětem vysvětluju, že na zahradě v soukromí plavky být nemusí, ale na veřejnosti jo, 4,5 letá to chápe, myslím že sedmiletej by měl taky, teda jestli do teď nebyl zvyklej chodit i na koukám bez plavek....

neomenia
15. srp 2019

Puritanka nejsem, ale sedmiletej teda určitě by mit mel.

theronnie
autor
15. srp 2019

@dominikaromanova já nevím co ho to najednou popadlo. Když jdeme do normálního aquaparku tak tam je má vždy. I jako malej je měl. Doma teda nikdy, ale to jsem se mu snažila vysvětlit a najendou ze je proste nechce. Že je mu v nich zima. Nevím co to je za vzdor jestli je to normální nebo ne.

theronnie
autor
15. srp 2019

@martinka_33 normálně byl zvyklej na bazén s.

hezz17
15. srp 2019

Tak ať se prevlece do suchych když vyleze ven..

theronnie
autor
15. srp 2019

@hezz17 dobrej argument. Podle mě si teda jen vymysli. Snad ho to pusti.

konidana
15. srp 2019

@theronnie vysvetli ze plaz je jako akvapark a ze se muze prevlect do suchyho. Vzala bych dvoje plavky jedny aby mel suchy a v druhych koupat

linee
15. srp 2019

@theronnie ja bych vubec nediskutovala. Budto si vezme plavky a bude se koupat a nebo bude celou dobu na pokoji a dovcu si neuzije. Ma dost vek na to, aby to pochopil. Mozna je to drsne, ale vysvetlila bych mu, ze az vyleze ven, vysusi se, sunda mokre a bude v suchych (a vzala nekolik plavek, u more je to stejne potreba), ale koupat se na nahace nemuze. A trvala na svem.

theronnie
autor
15. srp 2019

@linee mas pravdu. Udelam to. Zrovna duslednost není moje silná stránka a manžel mi na to řekl, ze však v pohodě. O nic nejde. Ten by ho tak klidně nechal.

drakenn
15. srp 2019

Dala bych podle toho, jak je vyspělý. Pokud má kladu do půlky stehna, tak by nafasoval plavky, pokud má pídí zizalku, asi bych ho nechala..

gruyerre
15. srp 2019

@drakenn teda podle délky penisu mi přijde fakt ujetý se řídit 😀
@theronnie u sedmiletyho bez debat, řekla bych, buď se budeš koupat v plavkách, nebo nepujdes na pláž a do vody vůbec.

sudylichozrout
15. srp 2019

@drakenn To je paradni blbina 🙂)

drakenn
15. srp 2019

A podle čeho se člověk má řídit u dětí?

lucka00024
15. srp 2019

@drakenn upřímně na veřejnosti by dítě nahé být vůbec nemělo... jedno jak staré.... navíc v dnešní době... Jo na zahradě fajn ale mezi cizími vůbec....

lucka00024
15. srp 2019

@drakenn a posuzovat jakou má dítě ehm "kladu" k tomu nemám ani co dodat 😅

drakenn
15. srp 2019

No tak to buďme rady my všechny co máme zahrady a bazénky..že aspoň tam to nemusíme řešit. Mam pocit, že se svět v tomhle v opici obrací..můj příspěvek byl trochu nadsázka..
v zahraničí bych si nelajzla nechat děcko nahaté cca od 3 let..u nás u rybníka mi malej lítal cca do 6 let nahatý, pak i on už sám nechtěl. Ale na přehradě, aqvaci u moře prostě dostal plavky a bylo.

drakenn
15. srp 2019

@lucka00024 tak to by ses divila, můj starší je vybavenější a okolí to u něj řešilo už snad když byl mimino..

lucka00024
15. srp 2019

@drakenn no ohledně toho rybníka... Jde o to pokud by jsme tam byli sami tak ho nahého klidně nechám (Př.s rodiči jsme měli jedno místo u rybníka kde nikdo skoro nikdy nebyl) a ohledně té vybavenosti... Jasně každý je nějaký ale posuzovat podle toho zda nechat dítě nahé nebo ne...

drakenn
15. srp 2019

@lucka00024 byla to nadsázka...

ajuse21
15. srp 2019

Když kluci byli menší (tak do 2 let) tak jsem plavky nenutila.Ted je musí mít i doma na zahradě u bazénu (7 let,4 roky) Mě osobně to tedy taky vadí pokud někde na veřejnosti vidím děti bez plavek.Asi bych s ním nediskutovala..buď půjde do vody v plavkách nebo nepůjde vůbec 😆

theronnie
autor
15. srp 2019

@ajuse21 i na zahradě ? Možná to není od věci. Teď má nějaký nudisticky období od června lítá doma nahej. Je mu fuk i nějaká ta návštěva.

marcicek84
15. srp 2019

Moje dcera se na zahrade koupala naha jen do 2 let,od te doby co nema plinky normalne nosi plavky...v dnesni dobe uchylu uz ani na zahrade bez plavek dite nenechavam...