Krátký denní spánek u půlročního dítěte

mufos
20. led 2016

Ahoj maminky zajimalo by me jak pres den spi vase pulrocni deticky. Moje dcera spinka 3×30 minut, zda se mi to dost malo. Je pak brzo unavena a mam co delat abych ji zabavila..pres den se od ni nehnu, neustale vyzaduje mou pozornost. A co rikate na vynechani jednoho spanku aby se prodlouzil ten druhy? Diky za rady

zuzapra
20. led 2016

@mufos ahoj, ja v tomhle mam zlate deti. Obe mi spali v tomhle veku 3 hodky dopo a 3 hodky odpo a pak sli mezi devatou a desatou vecer spat. Ale kamaradce zase obe deti spali 3 x 20 min, byla naprosto vyrizena. Jen, me obe deti spali (teda dcerka jeste spi) v kocarku venku, at leto nebo zima 😉 . od toho 11 mes. spali jednou denne 3,5 hod a ted kolem toho 14 mes. dcerka spi jednou 2,5 az 3 hod a vecer jde mezi sedmou a pul osmou. Mam zlate deti. 😀
Zkus je vysoupnout do kocaru. 😀

eorien
20. led 2016

Vím o čem mluvíš, máme to stejně, jen tomu mému prckovi je 2,5 měsíce a nespí víc než dvě až tři hodiny přes den - dneska od půl páté od rána do sedmi do večera přesně 2 hodiny, ve dvacetiminutovkách. Jediné, co se mi osvědčilo na delší spánek je šátek - tam usne hodně tvrdě a i když nevydrží dlouho (někdy tedy zachrápne třeba i na hodinu), tak je pak parádně vyspalý, není nevrlý a vydrží si hrát i chvilku beze mně...🙂 Jinak u nás zkracování, nebo vypouštění jednoho spánku ve prospěch jiného, delšího nefunguje...

hapovab
20. led 2016

Dopoledne 2hodky v kocarku,odpolko 45 min doma a pak jeste jednou tak hodinu v kocarku.

evik19
20. led 2016

Mně v téhle době spal syn 3x20 minut denně. Kolem toho půl roku se to lámalo a spal tak 2x40 min a největší pokrok přišel v jednom roce, kdy začal spát 1x2 hodiny (někdy méně), což byl pro mě luxus. Teď v čerstvých 3 letech spí tak 2x v týdnu hodinu.

sisinka74
20. led 2016

jj, taky jsme to tak jeden čas měli a někdy ještě i teď. A noci jsou hotové fiasko. Pokud spí dobře v noci, tak bych to nějak nehrotila.

jipe
20. led 2016

u nás dopoledne 30 - 60 minut a odpoledne v kočárku 45 minut - 2 hodky, jak kdy, někdy po vycházce ještě chrní doma, někdy dá jen těch 45 minut a pak už je večer dost ospalý, usne u jídla, za hodku se vzbudí a dojídá se a pak už kolikrát nechce usnout..