Malý vzteklounek. Máte někdo zkušenost?

k284
9. čer 2008

moje dcera začíná být vzteklá, začalo to před 2 týdny a stupňuje se to, její nálady se střídají od rozesmáte až po opravdu velké vztekání, ovšem to vztekání trvá mnohem déle než úsměvy, někdy se vzteká i celý den, když už nevíme, co s ní, necháváme ji vyvztekat v postýlce, ona vyčerpáním usne a po probuzení je rozesmátá, teď jí je 2,5 měsíce, je to v tomhle věku normální? máte někdo zkušenost?

parybka
18. čer 2008

maca: takovéto období není dlouhé, až se začne otáčet na bříško a brát věci do rukou, tak se zabaví sama (aspon na chvilku). Do té doby se jí věnuj... je to o nervy, každou chvíli vymýšlet nějakou jinou akci, ale lepší, než aby dítě řvalo. U nás je na to nejlepší taťka, já to kolikrát nevydržela, položila dítě a šla pryč... vzteklá, bo malý řval, zoufalá a bezradná, protože jsem ho neuměla utišit. Taťka vždycky něco vymyslel, nosil v klubíčku, hopsal na balóně, zpíval, povídal, chodil... něco, cokoli. A já si pak připadala jako naprosto neschopná a zbytečná 😅
Vydrž, bude líp 🙂

k284
autor
18. čer 2008

ahoj holky, nevím, čím to je, ale my už jsme 7 dní bez vztekání, občas si pobrečí, ale jen tak trochu, tak teda nevím, jestli si dala jen přestávku ve vztekání, nebo ji to už přešlo a bude hodnější 🙂, zvláštní je, že jsem pro to nic konkrétního nedělala, prostě sama přestala