Prsa po porodu, vrátí se do původní velikosti?

aspnet
18. čer 2015

Ahoj, před půl rokem jsem porodila a už teda nekojím, měla jsem málo mléka ☹ Bohužel se mi zmenšila prsa minimálně o jedno číslo... Pravda je, že jsem v těhotenství přibrala 13kg a dnes mám dole 15kg šlo to nějak samo od sebe... Zajímalo by mě, zda je to trvalé, nebo se moje prsa zase "vrátí" do své velikosti. Děkuji...

fykyska
18. čer 2015

😀 trvaleee , ale nekdy tomu pomuze cviceni, nebo dalsi tehu.. ovsem zmeny v mlecnych zlazach po detech hold jsou znatelne, citelne i hmatatelne 😀

jamia
18. čer 2015

Za sebe říkám bohužel kužel, předtěhotenské podprsenky můžu nosit leda vycpané ponožkami 😠

beruska125
18. čer 2015

No bohužel tohle me taky děsí. Prvního jsem kojila 2 roky, teď kojim zase a jeste asi dlouho budu 🙂 po tom co jsem u prvního přestala kojit jsem fakt mela depku. Velikost se zmenšila na 0 a jeste k tomu jaksi povisle fuj... 😢 asi je to Dan za to, ze rychle a zadarmo zhubnu diky kojení ale zas ty prsa fakt hruza 😖

lv
18. čer 2015

Hezká prsa po 2dětech = měkké prázdné pytlíky.

melodygirl
18. čer 2015

No já měla před těhotenství takové pěkné půlky, kojila jsem dva roky. Přibrala jsem tedy 20 kg, prsa zůstala tak o dvě čísla větší. Zhubla jsem už 10kg, větší jsou pořád, ale povislé. Ještě 10 dolů, no nevím co tam zbyde 🙂

janesafari
18. čer 2015

Já měla sice jen dvojky před dětma,ale krásné a pevné jako beton...Po prvním porodu se to ještě dalo,velikost zůstala,jen prsa byla měkká...No a ted po druhém,mám povislé asi 1,5 velikost 😕
Právě se snažíme o třetí,tak mám už ted depky-co mě zůstane nebo nezůstane potom 😢 ...Škoda že prsa nezůstanou taková jako první týdny po porodu 😅

andelka
18. čer 2015

Po cca roce se to trochu zlepšilo. První týdny to byl šok, po odstavení. I když jsem kojila 15 měsíců a odstavovala pozvolna.

eloana
18. čer 2015

ja tedy kojila vsechny deti cca do roku a pul.....vyslovene po kojeni to bylo docela des,ale do mesice se to srovnalo a ted mam naopak o cislo vetsi nez pred ..mela jsem 2-3 ted 3-4. kil mam stejne jako pred