Školka nebo jesličky na Praze 9, 8. Doporučte

terda1703
13. bře 2009

Ahojky, může mi někdo doporučit školku nebo jesličky pro mého 2letého syna? Potřebuji se vrátit alespoň na 2 dny v týdnu do práce nebo bych mohla přijít o místo☹ Bude to pro mě asi horší než pro mého broučka, ten je hned všude jak doma, ale jinak to bohužel nejde.

eustoma
4. zář 2014

Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti a reference na soukromou školku a jesle Šalamoun – Satalice.

darauk
11. zář 2015

coz takhle tahle skolka na rozhrani Bohnic a Kobylis? http://www.real-olymp.cz/
syn se ted se zpozdenim dostal do skolky jako dalsi deti a tak se jim uvolnila mista. Maji tam i zahradu a detem se opravdu venuji 🙂

elipova
19. led 2016

Dobrý den,
já bohužel zatím nemohu žádnou školku doporučit, také hledám. Ale mohu varovat a to před MŠ NADEMLEJNSKÁ.
Jsem z této školky velice zklamaná. Vypadá velice dobře, ale to je bohužel jen nálepka. Personál velice špatný (jedna kuřačka) - naprosto neprofesionální, (včetně paní majitelky). Na děti se křičí. Polovinu dne jen spí i velké děti tedy (skoro 3 hodiny) Žádný samostatný rozvoj dětí. Prostory jsou veliké, ale nedostatečně využité.Velice málo hraček.A je toho spousta. Nezapůsobila na mě vůbec nějakým profesionálním ale i přátelským vlídným způsobem. Vše je tak nahrané jen pro naše oko. Paní učitelky působí, že ty děti nemají vlastně vůbec rádi. No, NE!

darauk
8. únor 2016

Tak jesle Olymp skoncily (byla jsem tam pro danove potvrzeni), ale je tam od ledna nova skolka s novym vedenim http://www.materinka-jerabinka.cz/cenik/rad-sko...

katka.stran
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katka.stran
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katka.stran
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pisisvori
5. čer 2017

Ahoj tak musím pro další maminky napsat svůj velmi nepříjemný zážitek, ze školkou Seminárium v areálu bohnické léčebny.
Paní majitelka je velmi afektovaný, agilní a nepříjemný člověk jakmile dojede na řešení jakékoli situace. Kro níže uvedeného z mého pohledu morálního podvodu se mi ani nelíbilo její chování k dětem.
Dcera šla po obědě domů a já jsme si vzpomněla, že nemá svojí kočičku, paní učitelka Agnes jí pustila do herny, že si jí může najít...dcera (2roky a 7měsíců) ji j´hned neviděla a běžela do jídelny a když chtěla jít do herny zpátky a začala natahovat, tak na ní paní Agnes začala nepříjemně až hrubě "že teda když jí nenašla tak teď musí jít domů bez ní , že si musí své věci hlídat". Byla jsme úplně v šoku, protože tak nepříjemný ton jsme od učitelek (mám starší dítě a chodilo do soukromé a státní školky a mladší dcera před tím do jiné soukromé...) ještě nikdy nezažila. Dcera naštestí chodila do školky Út - Čt a ne pondělky , kdy tam byla Agnes ..tento den byl vyjímka. Chování mi přišlo zcela neprofesiální a z paní Agnes vyzařovala spíše nenávist k dětem, na kterých si "chladí žáhu".
Jinak ostatní paní učitelky Monika a Eva byly zlaté.

A teď k dané situaci:
Do školky jsem volala v únoru s tím, že jsme měli místo v jiné školce, kde byly eurodotace a dotační místo se hradilo neustále ať dcera do školky chodila nebo ne....Paní Agnes mi do telefonu i potom na osobní schůzce sdělila, že u nich se nevychozená docházka odčítá další měsíc. Bylo to pro mě důležité protože v předchozí školce jsem zaplatila 2x 5000,- i když dcera nechodila...byli však zcela vstřícní a slušní a když viděli, že dcera má mononukleozu a pak další a další virozy....tak jsme se domluvili na ukončení docházky. Paní Agnes mi po několika urgencích a těsně před nástupen dcery poslala smlouvu, ve které bylyjiné podmmínky než které mi řekla opakovaně ústně....Volala jsem jí kvůli tomu a zase mi bylo sděleno , že nemám mít starost, že vše platí jak jsme se domlovaly. Dcera do školky chodila a já jsem řádně hradila za březen a duben faktury. V dubnu se však zhoršil náhle stav mého tatínka, který má progresi rakoviny prostaty s metastázema v kostech a uzlinách a bylo nám řečeno, že mu zbývá měsíc - dva života.....
Rodiče bydlí 100km a já od 10.4 funguji tak, že jsme 2 dny v Praze a pak 3-4 dny u rodičů....Paní Agnes jsem to volala a vysvětlila, že Maruška bude se mnou pryč (manžel pracuje na celý úvazek a nemůže se o ní starat)....Dne 4.5 mi přišla faktura na květen. Paní Agnes jsem volala, že vzhledem k situacidcera do školky chodit nebude a že má za duben a březen víc jak 20 nevybraných a zaplacených hodin, takže bych ten květen neplatila, protože to pak nestačíme vybrat. Vycházela jsem z jejích několikerých informací, že neodchozená docházka se neplatí. Volala jsem při čekání se starší dcerou u lékaře., takže ve chvíli kdy paní Agnes začala být nepříjemná a vysvětlovat mi, že rakovina mého tatínka je mé cituji "UNFÉR" jednání slušně jsem se s ní rozloučila, popřála jí hezké odpoledne a telfon položila, protože v čekárně mezi lidmi nebudu takové věci řešit.

Ano byla jsem hloupá, že jsme podepsala smlouvu s jinými podmínkami než byla informace od paní Agnes ….Dceru jsem měla již 3 měsíc doma a pracovala u toho na 6 hodinový úvazek...poslední měsíc navíc jsem se starala o manžela se zlomenými 5 žebry....už jsme chtěla, aby dcera byla ve školce a já jsem konečně mohla dělat práci pořádně....

Vím, že právně nemám žádnou šanci obstát , protože za hloupost se platí. Ale chování a jednání této paní podnikatelky nechci nechat být.
Dcera školku nenavštěvuje z velmi vážných a smutných důvodů, které fyzicky brání tomu , aby do školky chodila...ne, že jsem vypověděla smlouvu z nějakého plezíru a své zábavy....Ale prostě zaplatím přes 30 tisíc za to, že mám dceru doma☹.
Ano chytřejší ustoupí, ale pak slušní lidé nemají nikde dovolání.

Ve všech rozhovorech, které jsem s paní Agnes měla zdůrazňovala jak jí na penězích záleží až na posledním místě…přestože jsem neřešila ani částku za měsíc a rozhodně vydělávám dost , abych peníze musela řešit….Jediné co jsem řešila, že bych nechtěla platit tisíce za to, že dcera do školky z VÁŽNÝCH (at už zdravotních nebo jiných ) důvodů nemůže chodit….Paní Agnes mě mnohokrát ujistila, že to se u ní nemůže stát….pokud by to bylo jinak a řekla mi na rovinu podmínky jaké jsou ve smlouvě...a neutvrzovala mě o to, že u nich je to jinak, tak bych dceru do školky nikdy nedala.

Snesla bych zaplatit třeba 1,5 navíc, ale to co paní Agnes předvádí je opravdu síla....Její sms o tom že je někdo neslušný atd překračuje všechny meze.

Pokud budete mít s paní Agnes jak si neustále říká cokoli dočinění , nechte si vše napsat písemně, podepsat....

Navíc několik maminek ze školky je s paní take velmi nespokojeno , ale mají tam ještě děti a ostatní paní učitelky jsou velmi šikovné a hodné a paní Agnes je tam pouze jeden den, takže si nechtějí přidělávat problémy.

Prosím o sdílení pokud Vám to nebude vadit třeba na facebooku...
Děkuji