• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Školka nebo jesličky na Praze 9, 8. Doporučte

8. února 2016 
Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti a reference na soukromou školku a jesle Šalamoun – Satalice.
4. zář 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
coz takhle tahle skolka na rozhrani Bohnic a Kobylis? http://www.real-olymp.cz/
syn se ted se zpozdenim dostal do skolky jako dalsi deti a tak se jim uvolnila mista. Maji tam i zahradu a detem se opravdu venuji :slight_smile:
11. zář 2015 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
já bohužel zatím nemohu žádnou školku doporučit, také hledám. Ale mohu varovat a to před MŠ NADEMLEJNSKÁ.
Jsem z této školky velice zklamaná. Vypadá velice dobře, ale to je bohužel jen nálepka. Personál velice špatný (jedna kuřačka) - naprosto neprofesionální, (včetně paní majitelky). Na děti se křičí. Polovinu dne jen spí i velké děti tedy (skoro 3 hodiny) Žádný samostatný rozvoj dětí. Prostory jsou veliké, ale nedostatečně využité.Velice málo hraček.A je toho spousta. Nezapůsobila na mě vůbec nějakým profesionálním ale i přátelským vlídným způsobem. Vše je tak nahrané jen pro naše oko. Paní učitelky působí, že ty děti nemají vlastně vůbec rádi. No, NE!
20. led 2016 v 00:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jesle Olymp skoncily (byla jsem tam pro danove potvrzeni), ale je tam od ledna nova skolka s novym vedenim http://www.materinka-jerabinka.cz/cenik/rad-skolky/
8. únor 2016 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. bře 2016 ve 12:47 • katka.stran
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
18. bře 2016 ve 12:13 • katka.stran
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “reklama”
18. bře 2016 ve 12:14 • katka.stran
Tvůj příspěvek