• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Školka nebo jesličky na Praze 9, 8. Doporučte

5. června 2017 
Chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti a reference na soukromou školku a jesle Šalamoun – Satalice.
4. zář 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
coz takhle tahle skolka na rozhrani Bohnic a Kobylis? http://www.real-olymp.cz/
syn se ted se zpozdenim dostal do skolky jako dalsi deti a tak se jim uvolnila mista. Maji tam i zahradu a detem se opravdu venuji :slight_smile:
11. zář 2015 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
já bohužel zatím nemohu žádnou školku doporučit, také hledám. Ale mohu varovat a to před MŠ NADEMLEJNSKÁ.
Jsem z této školky velice zklamaná. Vypadá velice dobře, ale to je bohužel jen nálepka. Personál velice špatný (jedna kuřačka) - naprosto neprofesionální, (včetně paní majitelky). Na děti se křičí. Polovinu dne jen spí i velké děti tedy (skoro 3 hodiny) Žádný samostatný rozvoj dětí. Prostory jsou veliké, ale nedostatečně využité.Velice málo hraček.A je toho spousta. Nezapůsobila na mě vůbec nějakým profesionálním ale i přátelským vlídným způsobem. Vše je tak nahrané jen pro naše oko. Paní učitelky působí, že ty děti nemají vlastně vůbec rádi. No, NE!
20. led 2016 v 00:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jesle Olymp skoncily (byla jsem tam pro danove potvrzeni), ale je tam od ledna nova skolka s novym vedenim http://www.materinka-jerabinka.cz/cenik/rad-skolky/
8. únor 2016 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. bře 2016 ve 12:47 • katka.stran
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
18. bře 2016 ve 12:13 • katka.stran
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “reklama”
18. bře 2016 ve 12:14 • katka.stran
Ahoj tak musím pro další maminky napsat svůj velmi nepříjemný zážitek, ze školkou Seminárium v areálu bohnické léčebny.
Paní majitelka je velmi afektovaný, agilní a nepříjemný člověk jakmile dojede na řešení jakékoli situace. Kro níže uvedeného z mého pohledu morálního podvodu se mi ani nelíbilo její chování k dětem.
Dcera šla po obědě domů a já jsme si vzpomněla, že nemá svojí kočičku, paní učitelka Agnes jí pustila do herny, že si jí může najít...dcera (2roky a 7měsíců) ji j´hned neviděla a běžela do jídelny a když chtěla jít do herny zpátky a začala natahovat, tak na ní paní Agnes začala nepříjemně až hrubě "že teda když jí nenašla tak teď musí jít domů bez ní , že si musí své věci hlídat". Byla jsme úplně v šoku, protože tak nepříjemný ton jsme od učitelek (mám starší dítě a chodilo do soukromé a státní školky a mladší dcera před tím do jiné soukromé...) ještě nikdy nezažila. Dcera naštestí chodila do školky Út - Čt a ne pondělky , kdy tam byla Agnes ..tento den byl vyjímka. Chování mi přišlo zcela neprofesiální a z paní Agnes vyzařovala spíše nenávist k dětem, na kterých si "chladí žáhu".
Jinak ostatní paní učitelky Monika a Eva byly zlaté.

A teď k dané situaci:
Do školky jsem volala v únoru s tím, že jsme měli místo v jiné školce, kde byly eurodotace a dotační místo se hradilo neustále ať dcera do školky chodila nebo ne....Paní Agnes mi do telefonu i potom na osobní schůzce sdělila, že u nich se nevychozená docházka odčítá další měsíc. Bylo to pro mě důležité protože v předchozí školce jsem zaplatila 2x 5000,- i když dcera nechodila...byli však zcela vstřícní a slušní a když viděli, že dcera má mononukleozu a pak další a další virozy....tak jsme se domluvili na ukončení docházky. Paní Agnes mi po několika urgencích a těsně před nástupen dcery poslala smlouvu, ve které bylyjiné podmmínky než které mi řekla opakovaně ústně....Volala jsem jí kvůli tomu a zase mi bylo sděleno , že nemám mít starost, že vše platí jak jsme se domlovaly. Dcera do školky chodila a já jsem řádně hradila za březen a duben faktury. V dubnu se však zhoršil náhle stav mého tatínka, který má progresi rakoviny prostaty s metastázema v kostech a uzlinách a bylo nám řečeno, že mu zbývá měsíc - dva života.....
Rodiče bydlí 100km a já od 10.4 funguji tak, že jsme 2 dny v Praze a pak 3-4 dny u rodičů....Paní Agnes jsem to volala a vysvětlila, že Maruška bude se mnou pryč (manžel pracuje na celý úvazek a nemůže se o ní starat)....Dne 4.5 mi přišla faktura na květen. Paní Agnes jsem volala, že vzhledem k situacidcera do školky chodit nebude a že má za duben a březen víc jak 20 nevybraných a zaplacených hodin, takže bych ten květen neplatila, protože to pak nestačíme vybrat. Vycházela jsem z jejích několikerých informací, že neodchozená docházka se neplatí. Volala jsem při čekání se starší dcerou u lékaře., takže ve chvíli kdy paní Agnes začala být nepříjemná a vysvětlovat mi, že rakovina mého tatínka je mé cituji "UNFÉR" jednání slušně jsem se s ní rozloučila, popřála jí hezké odpoledne a telfon položila, protože v čekárně mezi lidmi nebudu takové věci řešit.

Ano byla jsem hloupá, že jsme podepsala smlouvu s jinými podmínkami než byla informace od paní Agnes ….Dceru jsem měla již 3 měsíc doma a pracovala u toho na 6 hodinový úvazek...poslední měsíc navíc jsem se starala o manžela se zlomenými 5 žebry....už jsme chtěla, aby dcera byla ve školce a já jsem konečně mohla dělat práci pořádně....

Vím, že právně nemám žádnou šanci obstát , protože za hloupost se platí. Ale chování a jednání této paní podnikatelky nechci nechat být.
Dcera školku nenavštěvuje z velmi vážných a smutných důvodů, které fyzicky brání tomu , aby do školky chodila...ne, že jsem vypověděla smlouvu z nějakého plezíru a své zábavy....Ale prostě zaplatím přes 30 tisíc za to, že mám dceru doma:frowning2:.
Ano chytřejší ustoupí, ale pak slušní lidé nemají nikde dovolání.

Ve všech rozhovorech, které jsem s paní Agnes měla zdůrazňovala jak jí na penězích záleží až na posledním místě…přestože jsem neřešila ani částku za měsíc a rozhodně vydělávám dost , abych peníze musela řešit….Jediné co jsem řešila, že bych nechtěla platit tisíce za to, že dcera do školky z VÁŽNÝCH (at už zdravotních nebo jiných ) důvodů nemůže chodit….Paní Agnes mě mnohokrát ujistila, že to se u ní nemůže stát….pokud by to bylo jinak a řekla mi na rovinu podmínky jaké jsou ve smlouvě...a neutvrzovala mě o to, že u nich je to jinak, tak bych dceru do školky nikdy nedala.

Snesla bych zaplatit třeba 1,5 navíc, ale to co paní Agnes předvádí je opravdu síla....Její sms o tom že je někdo neslušný atd překračuje všechny meze.

Pokud budete mít s paní Agnes jak si neustále říká cokoli dočinění , nechte si vše napsat písemně, podepsat....

Navíc několik maminek ze školky je s paní take velmi nespokojeno , ale mají tam ještě děti a ostatní paní učitelky jsou velmi šikovné a hodné a paní Agnes je tam pouze jeden den, takže si nechtějí přidělávat problémy.

Prosím o sdílení pokud Vám to nebude vadit třeba na facebooku...
Děkuji
5. čer v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek