Uvztekanost, naštvanost ,agresivita 3 r. Je na tom někdo stejně? Je to na psychologa?

28. únor 2021

Moje dítě je prostě kyselina. Nedokáži to říct jinak. Vzteká se takovým způsobem, že ne že mu něco nekoupime, nebo neco nejde. Ale on na nás prská, křičí, vzteká se , že na něj koukáme. Že na něj mluvíme. Ráno přijde za náma do postele a normálně nás seřve a zmlátí 🤦 nemohl to nikde vidět. V tv ani u nás. Prostě takový je. Ale nebyl. Nevíme co je jinak. Všichni nám to říkají. Takový hodný kluk to byl. Byl no...a už není. Je to horor. Já už nevím co bych zkusila. Po dobrém, po zlém. Ale jde o tu naštvanost. Ta naštvanost už od rána to je mazec. Já mu hezky říkám je oběd, pojď ke mně, dej mi pusinku....a co mě čeká ? Totální výbuch vzteku a hysterie. třeba si začnu zpívat a on začne křičet hystericky že nemám zpívat. Že nemám mluvit, tančit, že nemám vařit.....Existuje vůbec někdo kdo je na tom stejně? Nebo je to na psychouse? Já mám takový tip co se mohlo stát ale Doktor s tím nesouhlasí. Napíšu to až tu bude třeba nějaký postřeh 😢😱😱

aneta_v
1. bře 2021

@krtcice já píšu, že bych se toho bála, ne že o tom píšeš, proboha!

@madbetka příspěvek @krtcice mi tak vyznívá 🤷‍♀️

krtcice
1. bře 2021

@aneta_v njn jak říkám 100 lidí, 100 názorů. Já dceru znám a strach z toho nemám.

zelenaesmolda
1. bře 2021

@lv stejne tak muze odejit dite do jine mistnosti kdyz mu to vadi 🙂

petrasipkova1
1. bře 2021

@jednaholkaa 🙈 tak to jo, tak to spis ty dudlikovy děti, kterým cpou dudlík jen jak breknou.

jednaholkaa
1. bře 2021

@petrasipkova1 v tomhle smeru je prave ten dudlik stejny siditko jako bradavka..kdyz dite umlci