Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
21. srp 2011

holky co budete dneska vařit??? Mě nic nenapadá, chtěla bych něco rychlýho, jednoduchýho ale dobrýho.
Špagety ale ne 😀

muminek
21. srp 2011

Ahoj
@dzej tak já dneska vařím maso v papináku cibule 2 lžičky vegeta 1lž ocet 2lž cukr 2lž paprika 2 stroužky česneku a podle chuti kečup

dzej
autor
21. srp 2011

@muminek hovězí maso? Bez toho kečupu by to mohlo být výborný... a co k tomu?
já jsem nakonec udělala mrkvovohoubový bramboráky a k tomu flákotu masa 😀

hlavinka
21. srp 2011

@dzej spatne, stridam paralen a nurofen, zabaly-tyjsou nejhorsi, protoze u toho place ☹
manzel uz ne, jde to.
budete mit psa - jakoze novyho nebo jeste toho, co mate? on uz je asi starej, ze?

muminek
21. srp 2011

@dzej Maso bylo vepřové. Ten kečup tam není cítit a když ti to vadí mužeš tam dát protlak 😀

dzej
autor
21. srp 2011

@hlavinka hmm ty zábaly jsou asi nejúčinnější, ale to kolem je šílený, že...
jojo máme starýho psa, Stafforda, je mu 14,5roků. Už loni to vypadalo hodně špatně, omdlíval nám třeba 3x denně, po půl roce najednou zas v pohodě. Ale už je to hodně na něm znát, blbě dýchá. chodí, učurává-- prostě už je to blbý, ale nemáme na to, abysme ho uspali.. 😔 Na hlídání ho už taky moc nechcem dávat, je to hodně velká zátěž.

@muminek a co jste k tomu měli?Těstoviny? Určo to byla mnamka 😉

cerstvamama
21. srp 2011

Ahoj holky, zdravím už zase z Prahy. Sedím u počítače a pupek mi skáče až mě to ruší od psaní 🙂 Jak se vede, co nového? Dala jsem si do alba aktuální fotky pupku, jestli se chcete mrknout 🙂

hlavinka
22. srp 2011

@dzej jsou ucinny, ale trosku drasticky...
to je mi lito pejska, ze je tak nemocnej. a omlouvam se za necitlivou otazku 😅 ale vek uz ma teda pozehnanej, to jo.

dzej
autor
22. srp 2011

ahoj holky

@cerstvamama no konečně máš trochu pupík Moni! 😉 Sluší ti to. A jak bylo u vašich?

@hlavinka Hani v pohodě, já jsem zvyklá. Denně potkávám lidi, co mají potřebu rozebírat mýho psa... on když jde, tak nejen blbě našlapuje, courá se, neslyší, ale i strašně hlasitě dýchá a sýpe, takže vzbuzujeme velkou pozornost. No a ještě ke všemu, když je to ten zabiják bojovej pes 😀
On víceméně ani není nemocnej - resp. ke svýmu věku, jen je prostě starej, na lidský roky má kolem 100, tak si to dovedeš představit... víceméně čekáme všichni na konec...

Holky, sbíráte v Albertovi šmouly? My ted nenakupujem nikde jinde než tam. 😀 Dneska jsem byla v Blansku zas kvůli baráku na úřadě a nakoupila jsem tam.. a paní mi dala 5 šmoulů, přitom mi měla dát dva. Sába je v sedmým nebi. Dneska hlídá Jirka, já mám spoustu vyřizování a ještě musím do práce.
A zítra už snad pustí dom mamku, tak to bude taky zajímavý....

hlavinka
22. srp 2011

@dzej I tak ale, fakt promin....diky.
Jo, stari neni nic krasnyho. Kdyby se to tykalo jen vzhledu, ale holt to s sebou nese i ruzny neduhy☹

Albert mame v okoli jeden, ale je to nejdal, my mame Billu, cili Smouly nesbirame. Tak verim, ze je Sabinka rada🙂 Ja si pamatuju, ze jsme je taky mely radi, jako deti....

Tak slava, ze pusti mamku. A kde bude, doma nebo u Vas?

cerstvamama
22. srp 2011

@dzej jak konečně? 😀 Já už mám bachor že si nevidím na špičky prstů u nohou 😝 U našich dobrý, byla s námi i tchýně tak jsme hodně jezdili po výletech.
Dneska jsem přemístila Adélčiny věci z komody do její nový skříně, komodu uklidila a teď už peru věci pro mimčo. Pomalu to začínám chystat. Odpoledne jdeme na zahradu k bazénku, dneska je děsně.

dzej
autor
22. srp 2011

@hlavinka Hani, fakt v pohodě 😉
Mamka bude doma, má manžela v důchodě, tak doufám, že se postará. Já tam budu jezdit každý večer s jídlem a na uklid, přes den bude docházet nějaká pečovatelka na zkontrolování zdravotního stavu atd...
Tak doufám, že to bude dobrý.

dzej
autor
22. srp 2011

@cerstvamama Moni, chystat můžeš, ale ještě vydrž s porodem 😝 😀

dzej
autor
22. srp 2011

@cerstvamama tam mělo být toto 😲 😀

cerstvamama
22. srp 2011

@dzej Rodit se nechystám (snad), jen to chci mít připravený a peru teď, když je hezky a pěkně to schne. A dokud se ještě můžu aspoň trochu hýbat 😀

hlavinka
22. srp 2011

@dzej Tak to je dobre, ze tam bude mit moznost pecovatelky. A ze ma manzela doma🙂
@cerstvamama stesti preje pripravenym. Ja to znam, taky jsem chystala celkem brzy. Pak jako kdyz clovek najde.
Kde jsi vlastne registrovana, v Krci nebo Podoli?

muminek
22. srp 2011

@cerstvamama Jen per aspoň ti to uschne 😀 😀
@dzej S rýží a dnes s bramborem
Tak jsme v sobotu měli hody a dneska už mě začínají bolet nohy. Jsem protančila celej den 😀 😀 😀 😀

muminek
22. srp 2011

Dneska si jdu sednout s kamarádkama do pizzerky-. 😀 😀 😀
A od 1. září se budu stěhovat na nové pracoviště tak snad to tam bude lepší než jset teď a časem na to svoje starý milovaný 😀

hlavinka
22. srp 2011

@muminek Mna, Ty se mas, taky bych sla🙂 uzij si to 😵

dzej
autor
22. srp 2011

@muminek užij si pizzérku a dej si něco dobrýho 😉 kam na nový pracoviště? Zůstaneš v Zastávce nebo ne?

já jsem si dnes taky dala do nosu 😀 😀 měla jsem strašnou chut na pařížskej salát, doufám, že to nebude mít nějaký následky .. měla jsem kupovanej 😝 ale výbornej

dzej
autor
22. srp 2011

@jajabmw Jani, jak daleko bydlíš od Kostelce nad Orlicí?

cerstvamama
22. srp 2011

@hlavinka v Krči, v Podolí se v mém termínu maluje ☹
@dzej ty mi děláš chutě, já se teď takovým pochoutkám radši vyhýbám
Dneska jsem měla pracovní den - praní a žehlení, jsem úplně grogy. Chtěla jsem si číst, ale jdu jen zkouknout net a chrnět. Zítra jdu na kontrolu včetně UTZ a večer máme rodinnou oslavu, tchán má šedesátiny.

hlavinka
23. srp 2011

@cerstvamama A jo, to jsi vlastne uz psala...pardon, ja skleroza.

@dzej to jsi dobra, ze jsi neco jedla v tom veru. ja jsem teda vubec nemela chut na jidlo, ale musela jsem se prinutit neco snist. Nicmene tento tyden nevarim, jeste si doma topit...kdepak

dzej
autor
23. srp 2011

ahoj holky

@cerstvamama Moni tak at UTZ dobře dopadne a podej zprávu 😉

@hlavinka Hani, proto jsem si dala paříž, abych nemusela vařit. 🙂 Ale obědy vařím, kvůli malé. My máme naštestí většinu bytu na sever, jen obyvák je na jihozápad, takže to není tak hrozný. A když nechám zavřený balkonový dveře, tak je příjemně. Dneska trochu fouká, tak snad bude líp.

Malá kouká na ČT1 na pohádku, tak já jdu kouknout na net jak dopadl včera koncert GM 😵 😵

hlavinka
23. srp 2011

@dzej jojo, jasny. Ja prave varit nemusim, kdyz tu nemam Adelku. Ale chci neco udelat do zasoby, protoze s obema holkama to pak moc nestiham☹
My taky v byte nemame spatne, ale i tak se mi nechce pritapet varenim...Ale budu muset, aspon 1 den tomu obetovat.
Presne, musi se rano vyvetrat, pak zavirt a zatahnout zaluzie a pak to jde.-)

dzej
autor
23. srp 2011

@hlavinka Hani a kde máš Adélku? Zase u babičky? A manža jí v práci, takže večeře máte studený?

hlavinka
23. srp 2011

@dzej Adelka je s babi a dedou v Sazave na pronajaty chalupe, maji vsechny tri vnoucata, takze si Adelka vyhraje. Maji tam bazenek, pisek....Ja bych s ni nemohla ven, kdyz mame Majdu, uz ted je tam na slunicku 32 stupnu a leje ze mne☹
Jasne, vecer studeny....vetsinou meloun a neco malyho🙂

cerstvamama
23. srp 2011

@dzej Ahojky, na kontrole vše ok, Matylda je hlavičkou dolů a placenta už mimo porodní cesty. Jdu vařit oběd, pak se ještě ozvu. Zatím pa!

hlavinka
23. srp 2011

@cerstvamama Tak to je skvele, ze je placenta mimo porodni cesty🙂 Super! 😉

muminek
23. srp 2011

Ahoj tak včerá to bylo super přijela jsem dom o půl desáté trochu jsme se zakecali 😀 😀 😀

@dzej jo Jani asi na Zastávce ještě sama nějak nevím jak to bude 😖