Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
23. srp 2011

@cerstvamama Moni to je bezva že Matylda nezlobí a pěkně pomale se chystá 😀 😀 😀

dzej
autor
23. srp 2011

@hlavinka ty nechodíš ted v tom vedru ven s malou? Není ve stínu dobře? My jsme ted byly se Sabulou se psem a ve stínu je příjemně, trošku i profukuje vítr.

@cerstvamama tak to je super s tou placentou!! A míry má Matylda jaký?

@muminek to jsi tam dlouho nevydržela 😉 A ted jsi kde? Na Zastávce nebo jinde?

cerstvamama
23. srp 2011

Nazdárek holky, tak se musím pochlubit, že jsem dostala svojí první pokutu. Teda zatím jen předvolání 😠
Právě vyrážíme na rodinnou večeři, tchán má 60.

@dzej Míry ještě nevím, to mi asi řeknou až za ty 3 týdny na velkém UTZ. Ale doktor říkal, že břicho je v normálu, protože jsem mu vyprávěla jak mě každej tipuje, že budu už rodit 😀

muminek
23. srp 2011

@dzej tak já tam jako ani setrvat moc nechtěla brala jsem to furt tak nějak než se uvolní místo moje. Jsem ve stejný firmě na Zastávce jen jiná místnost 😀

muminek
23. srp 2011

@cerstvamama Moni nech si chutnat

hlavinka
23. srp 2011

@dzej chodime jen dopoledne, pak uz ne. My tady mame stin az v lese, ale dojit se tam musi po slunci☹

dzej
autor
23. srp 2011

@cerstvamama ale Moni....copak?? Už s novým autí?? Hmmm, že by to bylo za rychlost? Tak tam jsi s Adi, třeba to ukecáte 😉

@muminek Evi.... to, že jsi tam dlouho nevydržela patřilo k té pizzérce 😀 jsem to blbě napsala, až ted, když to čtu znovu, tak vidím 😎 S tou prací...aha...takže jsi pořád na stejným místě, jen v jiné místnosti, takže děláš jinou práci a ted budeš čekat až se dostaneš na to svoje původní...tak at je to brzo 😉

@hlavinka je fakt, že ted je ten pařák šílenej, já ted větrám průvanem, vzduch se nehne. Trochu si zpříjemňuju večer točeným pivem a brambůrkama 😀 zítra má být to stejný..... odpoledne máme oslavu jedněch narozenin, tak už pojedem ráno, budem celej den ve stínu na zahradě a v klidu, protože doma se to fakt nedá. Navíc nevadí, že budou holky spolu, protože mají obě angínu

cerstvamama
23. srp 2011

@dzej Jojo, s novým autem. Když jsem jela v pátek do Ústí. Nevím jestli je to za rychlost, oni to tam neuvedli. Chtějí zatím jen odepsat kdo to auto řídil. Ale asi to bude za rychlost, napsali kde se to stalo a je to těsně za nájezdem na dálnici. Problém je, že to ještě není dálnice (technicky je, ale značka dálnice začíná až o pár km dál) a já se tam rozjela abych předjela pár kamionů Uvidíme co z toho bude.
Před chvílí jsme dorazili z oslavy, neměli klimošku a tak jsme se všichni pekli jak čuníci. Ale až na to vedro to bylo fajn.

hlavinka
24. srp 2011

@dzej Dopoledne to jeste jde. Ale na sidlisti se to pak strasne rozehreje a neni se kam schovat. Taky je neco jinyho byt ve stinu na venkove, na zahrade pod stromama, nez ve stinu tady v rozpalenym betonu. Kdybychom meli nekde chatu, klidne jsme s malou venku ve stinu.
Ted je tam dobre - mlha, chladek (i tak teda 20 st.)

Tak si uzijte oslavu. Dobre, ze pojedete rano. Schladit auto v poledne je celkem fuska i pro klimatizaci😲

@cerstvamama Pokud by to bylo uz za prekroceni rychlosti v patek, to teda stihli rychle....Ja vim, ze to chodiva tak mesic po prestupku (sefce chodila takova posta celkem casto).
Tak drzim palce, at to usmlouvas...Copak pokuta, ale horsi jsou body☹ Tak se drz 😉

hlavinka
24. srp 2011

ehm. Dobre rano maminky! 😉

Holky, uz mi oficialne skoncilo sestinedeli. Ke konci uz jsem jen trosku spinila na slipovku. Ale od soboty zase krvacim a to jasnou krvi a celkem dost....Tak nevim, ze by MS? (kamoska koji a dostala to asi 3 tydny po sestinedeli, pritom minule nemela MS az do 9 mes. decka)
Nemela jste to nektera taky tak, ze by bylo sestinedeli treba delsi? nebo se tam zapomnel nejakej hematom nebo tak neco? Uvidim, ale asi pojedu vecer do Podoli, aby mi udelali UTZ, je toho celkem dost.

dzej
autor
24. srp 2011

ahoj holky, dobré ráno.
@cerstvamama no to je fakt strašně brzo od pátku...to přece nemohli policajti stihnout? Jen pošta jde několik dní... no to jsem zvědavá, co to bude. Co jste si dali dobrýho na jídlo??

@hlavinka my máme ted taky příjemně, nějakých 27st 😀 už se balíme a jedem pryč z toho vyhřátýho betonu.
Hani, to se mi zdá na MS moc brzo, zvlášt když kojíš. Já jsem dostala MS až 11 měsíců po porodu. Však ted bys měla jít k dr po šestinedělí, tak at tě prohlídne, nebo jak píšeš, zajeď si tam co nejdřív. Je to dost zvláštní. Jinak já jsem měla očistky 2 měsíce a celkem dost.

tak hezký den holky, nakouknu na vás 😉

cerstvamama
24. srp 2011

@hlavinka @dzej No je tam napsáno, že se to stalo v pátek, což souhlasí, to jsem tam fakt jela. Jestli ten dopis poslali v úterý tak ve středu jsme ho mohli klidně mít. Akorát jsem si myslela, že tyhle věci řeší magistrát, ale v Praze je to asi jinak.
@hlavinka Já jsem dostala MS dost brzy, už si ale nepamatuju kdy. Ale to jsem plně nekojila, tak možná proto. Radši lepší zajet k doktorovi než pak litovat žes něco zanedbala.
Dneska dorazí kámoška a strávíme s dětma den na zahradě, bude zase pařák.

hlavinka
24. srp 2011

@cerstvamama Aha, tak to jo. To jsou tedy vazne rychli.... Ja myslela, ze to posila ta policie, kde se ten prestupek stal, cili z Usti....No, uvidis. kdy tam pujdes?
Plne kojim, i ta kamoska plne koji...tak snad to MS neni a je to treba nejaka zapomenuta modrina nebo tak neco....

@dzej K dr. jedu (moji) az 16/9. Ale asi fakt pojedu do toho Podoli, je toho opravdu moc....

Jo, zahradka by se hodila 🙂
Tak si to holky, uzijte! 😉

muminek
24. srp 2011

@dzej ahoj tak to jsem tě fakt špatně pochopila. Z pizzérky jsem doma byla pozdě mamka chtěla hlídat jen od 5 do 7 a náhodou ten den přišel dom Tonda tak si ho nechal. Do půl desáté

muminek
24. srp 2011

tak u nás doma i v práci pařák buťte rádi že jste doma. Jak jsem došla dneska z práce tak jsme zkočili s Martínkem do bazenu 😀 😀 😀 😀

jajabmw
24. srp 2011

Ahoj holky, to je šílené vedro co? Konečně jsem si našla nějakou práci, ale je to jen šolíchačka, abych nebyla úplně bez peněz. Pomáhám na čtyři hodiny denně přes obědy u nás v hospodě. Dnes jsem tam byla poprvé a docela mazec 😀 . Jen mě naštvala holka, co mi měla všechno vysvětlit a ukázat. Přišla normálně ještě nalitá v deset do hospody a pak když jsem se na něco zeptala, tak se na mě dívala jak na největšího blbce, jako jak to že se na něco tak jednoduchého můžu ptát. No a pak si sedla, že jí není dobře a nechala mě rovnou lítat po place a vše vyřizovat a vůbec mi nepomohla 😠 . Dost mě to naštvalo, snad to bude zítra lepší.
Jé závidím všem co mají bazén, na koupálkách je beznadějně plno 😝 .

jajabmw
24. srp 2011

Hlavinka určo bych jela k doktrovi, jenom přece když je to moc, tak se to nemá podceňovat.

muminek
24. srp 2011

@jajabmw taky jsem všem záviděla dokud jsme ho neměli 😀 😀 😀
Tak aspoň nějaká práce když nic a už jsi někdy v hospodě dělala ??? To si zvykneš a rychle se to naučíš. 😀 😀 😀

dzej
autor
24. srp 2011

ahoj holky
@hlavinka Hani, tak co u dr?
@jajabmw Jani, ptala jsem se, jak daleko bydlíš od Kostelce nad Orlicí????
@cerstvamama Moni, to přišlo jako přímo z Policie?? Aha...tak to nechápu.... u nás to posílá magistrát.

Holky tam my máme za sebou den na zahradě...doufám, že to nijak neovlivní Sabulu, snažily jsme se být ve stínu, i když....pořád se to nedá uhlídat. No... snad ani moc nelítala.... tak uvidíme. Zůstala i s Jirkou tam, já jsem ted přijela dom se psem, musím si doma něco udělat a ráno jedu za nima. Asi tam zůstanem až do pátku, to má být 37st 😝

hlavinka
25. srp 2011

@dzej Ahoj, ale, nakonec jsem nesla. Mala od 4 hodin plakala, bolela mne hlava a prasky nezabraly, takze jsem byla rada, ze jsem si mohla jit lehnout v 9 hodin. Krvaceni je mensi, tak uvidim, jeste asi az na vikend, az budu mit taky jistotu hlidani. (navic manza prijel pozdeji dom).

@jajabmw Teda, to jsi si pekne makla a v tom vedru☹ Na holku se vykasli, je to nana. Nechapu, jak nekdo muze prijit do prace s alkoholem v sobe. brrrr. No jo, ale holt tohle povolani asi k tomu svadi.
A co to je za hospodu? nejaka aspon utulna a nekuracka nebo jak?
Mne by to treba taky bavilo, ale spis nejaka utulna kavarna, bez kuraku.....

hlavinka
25. srp 2011

@dzej A jak je Sabule dneska, je to lepsi?

cerstvamama
25. srp 2011

Ahoj holky, to je zase pařák. Odpoledne opět strávíme na zahradě u bazénku a ledový kávy. Já jdu za chvilku na kosmetiku, asi po půl roce! Hrůza. Babička bude hlídat. Matylda už mě pěkně tlačí v lehu na zádech tak snad tam neomdlím 🙂 Dneska jsem koupila pro mimi ponožky a punčochy. Tak si říkám, jestli pro novorozence existujou i zimní rukavice, ale asi ne, co? Když jsou vlastně zabalený do fusaků a tak.

hlavinka
25. srp 2011

@cerstvamama Kosmetiku si uzij🙂 Ja jdu na masaz.
Rukavicky jsou myslim jen ty bavlneny a pak jsem videla fleesovy. Ale Adelka nechtela nosit zadny. Navic, jak rikas, bude mit kombinezu a nektere maji na konci rukou takove jakoby kapsicky, takze rucky nekoukaji.

jajabmw
25. srp 2011

Ahoj holky, tak dnes jsem už dělala sama a byl to mazéééc 😀 😀 , ale myslím, že to ušlo. Nebyla jsem tak rychlá, ale když jsem koukala na tu lady co tam byla včera se mnou, tak ta se taky nepřetrhla. A musím se pochlubit, že jsem měla na moji práci pozitivní ohlasy, dokonce mi jeden pán řekl, že jsem ta správná do kšeftu 😀 , tak to mě hodně potěšilo.
Jani tak jsem se jukla a mám to jen 40 km.
Hlavinka tak když to ustává tak to bude třeba v pohodě, ale radši bych k tomu doktorovi přišla. No a ta hospoda je klasická a bohužel kuřácká 😝 😠 a docela mi to vadí, ale co se dá dělat, jsem ráda, že mám nějakou kačku navíc. Co mi snad vadí nejvíc, že mi smrdí vlasy a oblečení 😝 😝 . To bude věcí na praní.
Holky teda kosmetiku a masáž tiše závidím, taky bych šla. Ale plánuju, že teď až budu mít nějakou tu korunu k dobru, že si taky dopřeju tyhle radůstky. Moni rukavičky dělají fleesový, jak říká Hlavinka.

dzej
autor
25. srp 2011

ahoj holky
🙂 tak dneska jsme opět byli celý den na zahradě, v tom pařáku se nic jinýho ani nedá dělat.@hlavinka Sába je uplně v pohodě. Takže zítra zas 🙂 Hani, byla jsi u dr dnes?
@cerstvamama Moni, Sabinka měla uplně pidi rukavičky vel 52 a bylo to z Tesca, s čepičkou. Bavlněný.
@jajabmw Jani no já se ptám, protože v sobotu jedem s Mončou kousek od Kostelce, takže bysme se stavili třeba na oběd 😉
Konečně pustili mamku domů, tak jsem ráda, domácí prostředí je nejlepší. Ted je venku krásně, trochu profukuje, tak jsem udělala průvan, aby se ten horkej vzduch vyvětral. Jdu koukat na Zoufalky 😉
hezký večer holky!!

hlavinka
26. srp 2011

@jajabmw Fuj, to jsem prave vzdycky nesnasela, ze kdyz clovek sel do hospody, byl celej uzenej a musel si umyt i vlasy, jak smrdely kourem ☹ To Ti teda vazne nezavidim 😒
Ale hezke je, ze Te pan pochvalil🙂 Obsluha v hospode udela hodne, skoro nejvic. Nesnasim, kdyz nekam prijdu a obsluha (nebo i prodavacky) se tvari, jako ze je obtezuju. To tam pak uz jindy neprijdu.

U dr. jsem zatim nebyla. Manza prijel pozde a mala neusne jinak, nez s prsem. Takze fakt s tim pockam na vikend, pokud to neprestane, jako ze mi prijde, ze to ustava (coz by teda odpovidalo MS, presne tyden).

@dzej To je dobre, ze je Sabulce lepe🙂
A fain, ze je mamka doma. At se ji dobre dari, a hodne zdravi!!

Jo, zoufalky jsem nevidela nepamatuju☹ Kdyby to aspon davali driv, jak je neco po devaty hodine, mam smulu.

cerstvamama
26. srp 2011

Ahoj holky, dík za rady s rukavičkama. Právě v Tescu teď měli už zimní věci - čepice, punčochy atd. na novorozence, ale rukavičky žádný. Tak jsem si říkala, jestli vůbec něco takovýho existuje. Mrknu se pak do CaA.
@hlavinka třeba to fakt byla MS, uvidíš.
@dzej jsem chytře začala prát na mimino a musím to i žehlit, takže každý večer vytvořím doma průvan a jedu, ale spocená jsem i tak. A ještě mi nalítají do bytu můry jak svítím 😀
@jajabmw tak to hodně potěší, když tě při práci někdo pochválí. Přijedeš se za námi podívat?

jajabmw
26. srp 2011

Ahojky holky, Jani klidně dorazte, ale spíš na kafčo, nejsem moc dobrá kuchařka 😀 , ale ráda vás uvidím a poznám 🙂 . Jen nevím jestli byste jste nelekli v čem bydlím. Co mám upéct? Stačí bábovka?
Moni myslím že HaM nebo CaA by ty rukavičky měli mít.

dzej
autor
26. srp 2011

ahoj holky
@hlavinka Hani, díky za přání pro mamku. Snad bude líp.
To fakt vypadá na MS, teda chudino, tak brzo.... ☹ Po 21h se ti zdají být Zoufalky pozdě? Chodíš spát dřív? Mě to právě vyhovuje, že už Sába spí a já můžu koukat. Zas jsem neviděla ani nepamatuju zprávy 🙂

@cerstvamama uff žehlení, tak to ti nezávidím.... ale tak dneska už naposled a ted budeš 4dny odpočívat 😉

@jajabmw Jééé Jani, já jsem myslela, že bysme na oběd dojeli do hospody 😀 přece bych se sama nepozvala a ještě si neřekla o oběd 😀 😀 ale na druhou stranu, když nabízíš.... že Moni??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jani, tak mi napiš do IP telefon a adresu a nějak si zavoláme a třeba se potkáme. My tam budem do úterý.

My jsme zas dneska byli na zahradě, před chvílí jsme dorazili všichni dom. Myslela jsem, že si aspon něco zabalím, ale nějak jsem už zasedla, takže to nechám na ráno. Aspon nic nezapomenu.

jajabmw
26. srp 2011

Jojo mě taky vyhovuje že děti spí a můžu se v klidu koukat 🙂 . A přesně jak říkáš Jani zprávy jsem neviděla ani nepamatuju, u nás totiž tou dobou jede Animáček 🙂 .
Dnes jsme jeli už ráno s kamarádkou na kolech do Jaroměře, a i když to není daleko, tak jsme přijeli úplně hotový. Hned jsem se musela jít osprchnout, protože to bylo šílený jaký bylo vedro. Ale už teď se mi zdá, že se maliko ochlazuje, tak snad bude zítra lépe.
Jani a Moni doufám, že v zítra odpo nebo v neděli dorazíte. Sice se asi zděsíte kde a v čem bydlím, ale i tak bych vás ráda viděla 🙂