Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
31. srp 2011

Přeji všem školákům a školkařům zítra hodně úúúspěchůůůů. Martínek jde až v pondělí má antibiotika 😖 😖

smardik
31. srp 2011

holky taky přejeme všech školkařům a školáčkům hodně úspěchu a at se jim tam líbí 🙂. My snad za rok ale trošku mě to mrzí

dzej
autor
31. srp 2011

ahoj holky
no tak já mám nakoupeno, zabaleno a ráno můžem vyrazit. Nejvíc práce mi dalo asi všechno popsat 😒
Holky, máte vzít dětem ručníky do školky? My třeba ne a přijde mi to divný, chtějí jen papírový ubrousky a kapesníky...
Na kolikátou půjdete? My můžem 6,30-10h tak to vidím že kolem 9 půjdem...

jajabmw
31. srp 2011

Ahoj holky, tak dnes to byl mazec. Skoro šedesát lidí, takže hodně běhání. No a pak odpo rychle na pracák a ověřit podpis na matrice, no měla jsem dnes celkem slušnou lítačku. A do toho mi volali z jedné firmy, jestli bych nemohla zítra přijít na pohovor na místo sekretářky 🙂 , takže zítra taky lítání.
Jani my taky nenosíme ručník oni mají školkový. Jojo to popisování, to mě taky vždycky nebaví 😒 . My chodíme tak na tu osmou, ale u nás se to odvíjí od toho, že Lůca jde do školy a ta tam prostě nejdýl v osm být musí 😀 .
Tak všem přeju zítra hodně zdaru a žádné slzičky 🙂 .

cerstvamama
31. srp 2011

Ahoj holky, my máme nástup mezi 6,30-8,30. Vstaneme po 7 hodině ať máme dost času, zítra vyzkoušíme jak to stíháme a v pátek případně upravíme budíček. Chci tam Adi dávat až na tu půl devátou. Věci jsou zabalený, popsaný. Tohle popisování ještě šlo, protože jsem podepsala prostě všechno co šlo do batohu, ale nesmím zapomenout podepisovat i další věci co jí budu průběžně dávat.
@dzej Ručníky taky nechtějí, nesu jen 10 balení kapesníků.
@jajabmw tak to by bylo parádní, kdyby vyšla ta sekretářka!!

hlavinka
1. zář 2011

Vsem skolkarum drzim palce! A napiste, jak to zvladli🙂

dzej
autor
1. zář 2011

ahoj holky,
tak já jsem doma.... dopadlo to jak jsem myslela, malá mě vyhodila, že už si chce jít hrát za dětma.
Slzu jsem zamáčkla. No, ale je mi tak všelijak 😀
My jsme taky nesli celý balení kapesníků a ubrousků. A ručníky jsou tam erární. Vybrala si skřínku s obrázkem šnečka 🙂
12,30 jdu pro ni, tak jsem zvědavá na zážitky. Kolem 11h půjdou na zahradu, tak přemýšlím, jestli je nepůjdu na chvíli šmírovat 😀 jinak má ve třídě 2 kamarádkyz naší ulice a ještě tu její kamarádku, co zná od malička, ale ta je nemocná, tak dojde až v pondělí.
A co vy????????

dzej
autor
1. zář 2011

dneska mají na oběd nudle s mákem..tak to nevím, jestli sní. Pro jistotu udělám něco i doma 😀
já dneska nebudu dělat vůbec nic. Už jsem si pustila šílený seriály v televizi a míním u toho sedět až do oběda 😀

cerstvamama
1. zář 2011

Ahoj holky, tak u nás ráno celkem protesty, že do školky nepůjde. Nakonec jsem jí přemluvila, že se tam zajdeme podívat. Před školkou jsem se chvíli zastavila a Adélka mi říká "tak dělej, pojď" 😀 Ve školce už paráda, povídala si s učitelkou, okamžitě začala vozit panenku v kočárku (myslím, že dneska už si s ní nikdo jiný nepohraje) 😀 Nakonec se rozloučila se slovy "tak čau, uvidíme se" 😝
@dzej Máš pravdu, ale já se asi neudržím a začnu prát a uklízet. Zítra má hned Adí svátek (ještě že mi to učitelka připomněla), tak jí dám do školky pro děti Haribáče a dopoledne jí sjedu koupit dárek.

dzej
autor
1. zář 2011

@cerstvamama tak super!!! jen aby jim to vydrželo 😀 Moni a nesla jsi něco učitelkám? Jedna mamina tam došla s bonboškou, nějakou belgickou, podle mě stála tak 500Kč určitě.... já jsem nedonesla nic..ani mě to nenapadlo, že bych měla

dzej
autor
1. zář 2011

@cerstvamama jo a já jsem učitelce řekla o tom Sabinčiným "problému" když jí někdo něco vezme nebo plácne ... chtěla jsem, aby o tom radši věděla a zaměřila se na to a ona mi řekla, že za týden z ní bude ranařka, tak jsem zvědavá 😕

cerstvamama
1. zář 2011

@dzej no já myslím, že už během těch pár dní s námi se začala ¨Sabinka dost otrkávat, před odjezdem už se na Adélku i vrhla, když se jí něco nelíbilo 😉
U nás nosily děti kytku, některý. Mně to teda taky nenapadlo, ale tchánovci koupili bonbošku, tak jí tam odpoledne zanesu.

muminek
1. zář 2011

Tak mám radost že dětičky zvládli školku nás to teda čeká v pondělí @dzej Ahoj Já nic do školky neponesu kytku jsme nesli na konci. 😀

jajabmw
1. zář 2011

Ahoj holky, tak jak čtu tak první den ve školce byl u vás bez problémů a to je supéééér 🙂 🙂 . Já si taky kolikrát myslím, jak bude Martínek vyvádět, no a teď už mi nejde ani zamávat k oknu, syčák jeden 😀 . A Lůca ve škole? No tak ta už šla jak starý mazák, prý tam byla nuda a už aby se učili.
Teda nosit první den něco do školky 😕 ? Tak to teda zírám, to u nás není. Že by úplatky 😀 ? Né dělám si srandu 😉 .
No a teď k té práci. Děs, běs a katastrofa v jednom ☹ . Byla to firma co prodává produkty po telefonu a taky takhle na ulicích jak vás zastaví mladý člověk a snaží se vám prodat(spíš vnutit) nový telefon s paušálem a tak. Sice bych tam byla sekretářka, ale musela bych dělat i tohle, abych si něco vydělala. No a bylo by to na živnostenský list. Byla bych sice zaměstnaná, ale na živnosťák. Takže sice si mě vybrali, ale odmítla jsem to. Nevím cítím z toho levárnu.

dzej
autor
1. zář 2011

ahoj holky

@muminek Evi, jakto, že má Martínek antibiotika? Nějak jsem to nepostřehla

@jajabmw Jani no to je ted hodně rozšířený ty callcentra. Prostě si musíš shánět zákazníky a podle zakázek jsi placená. To je naprd. Já nemám obchodního ducha, takže bych to dělat nemohla. Neumím se vtírat s "úžasnýma nabídkama" nehledě k tomu, že uplně nesnáším, když mi někdo takhle volá. Však určo najdeš dobrou práci 😉 Jen to asi potrvá.

tak dneska ve školce dobrý, dokonce se jí nechtělo domů, ještě mi všechno ukazovala a říkala, co dělala. Učitelka ji taky chválila. A zítra prý půjde zase 😀 trošku mě mrzí, že ji zítra nevyzvednu, ale jdu do školy.

cerstvamama
1. zář 2011

Tak já jsem Adélku asi trochu přechválila, večer jí chytil amok, že do školky nechce. Pomalu po mně chtěla abych jí odpřísáhla, že už nepůjde. Nevím jestli to bylo únavou /dneska nespala/ nebo se jí tam fakt nechce. Uvidíme ráno
@dzej tak zítra vykroč pravou nohou, školačko 😀

cerstvamama
1. zář 2011

@jajabmw na tohle bych taky neměla nervy, neumím se vnutit a ukecat lidi, navíc jak říká Janča, nesnáším když mě někdo takhle obtěžuje a tudíž bych to sama dělat nemohla

dzej
autor
1. zář 2011

@cerstvamama jéé Moni, tak snad si to do rána Adélka rozmyslí a půjde. Kája byl s Adélkou nebo doma?
Sabinka dnes říkala, že mají ve třídě Káju, ale že je pravej, ne plyšovej jako má Adélka z Prahy 😀

díky díky, vykročím, uvidím, jak to zvládnu.

Jdu na Zoufalky, Sex ve městě a spát. Dobrou noc holky a at je zítřek dobrej pro školkaře 😵

cerstvamama
1. zář 2011

@dzej Kája nebyl a kupodivu si na něj vůbec nevzpomněla! Dostává na cestu jednu lentilku, snad to jako motivace bude stačit. Adélka zase ve třídě hned zaregistrovala obruče, tak si vzpomněla jak si s nima hrály se Sabinkou pod rozhlednou.

hlavinka
2. zář 2011

Ahoj holky, moc vas vsechny zdravim. 😵

Nejak nestiham a k tomu mam jeste depku z toho, jak nestiham Takze omluvte moji absenci.

Mejte se hezky a se skolkou vsem drzim palce

dzej
autor
2. zář 2011

ahoj holky
tak dnes v 5,30 malá vtrhla do ložnice s křikem....vstávat, jdeme do školky.... jsem myslela, že ji trefím 😀

@hlavinka Hani, jak to, že nestíháš? Majda už tolik nespí, co? Aspon, že už nejsou takový vedra a můžete ven. Tak at se vše brzo nějak urovná 😉

cerstvamama
2. zář 2011

@dzej tak to zavidim. Skolka dnes u nas probihala tak, ze musela ucitelka drzet rvouci Adelku v naruci a mavaly mi z okna. A to nesla detem bonbonky, protoze ma svatek. Tak se ted uklidnuju v obchodaku cokoladou a dortem, za chvili otevrou hrackarstvi tak pujdu prdce koupit neco k tomu svatku.

dzej
autor
2. zář 2011

@cerstvamama jéé Moni, tak si pochutnej. A neboj, Adi už je určitě v pohodě. Hraje si s dětma a ani si nevzpomene.

Adélkám přejeme vše NEJ NEJ NEJ k dnešnímu svátku 😵

hlavinka
2. zář 2011

@dzej Ale jo, majda celkem spi, pres den a v noci....
...Abych je nezabila, snazim se byt s nima co nejvic venku. A vecer je pak narocnej, od 6 do 8:30 knoura jedna nebo druha....koupani, vecere....znate to...

dekujeme za prani🙂

cerstvamama
2. zář 2011

@hlavinka taky přejeme Adélce!
@dzej Mělas pravdu, pláč ve školce prej trval asi dvě minuty. Takže jsem jí pěkně skočila na špek. Dneska si Adélka i víc hrála s dětma a ne sama jako včera, když jsem si pro ní přišla tak neměla čas jít domů, protože si stavěla s nějakým chlapečkem Lego 😀 Jo a prej snědla celou polívku, ale jen tři lžíce semínek (v naší řeči čočka) 😝

dzej
autor
2. zář 2011

ahoj holky,
@hlavinka no já to dvojitě neznám, ale kolikrát mi stačí ten jeden skřítek doma 😉

@cerstvamama vidíš, prostě to zkusila, no.... a co v pondělí, půjde? Sába chce jít i zítra 😀
dnes ji vyzvedávala babička a prý dobrý, tak jsem ráda. A super s tou čočkou... 😀

hezký večer holky a klidnou noc

jajabmw
2. zář 2011

Ahoj holky, všem Adélkám dnes přeji dodatečně všechno nejlepší 🙂 . Moni buď v naprostém klidu, u nás školka takhle probíhala asi tak týden, že brečel a u kámošky to bylo ještě horší.Ale učitelka mě už u Lůcy poučila, že sotva se za mnou zavřou dveře, tak jako bych neexistovala 😀. A teď už to je v pohodě, přesně jak píše Janča, děti mě budí, že chtějí do školky a do školy. Tchýně tohle nechápe, moje děti jsou první co se tam těší.
Hlavinka to jak píšeš že kňourají od šesti do půl devátý, tak to jako bys mluvila o tom jak to vypadá u nás. Je to uplně stejný. Jen je záleží na tom jestli Marťa ve školce spí nebo ne. Když nespí tak to stojí za to 😝 .
Hm Moni tak Adélku chápu, já bych teda čočku taky nejedla a už vůbec ne kaši 😝 😝 😝 .
Jé holky Marťa má konečně i kamarádku, Zuzanku 😀 😀 . Že by první dětská láska? 😀 Jo a dnes přišla Lucinka s tím že sedí s klukem 😕 , což jsem teda docela zírala 😀 😀 .
Zítra jedeme další závody s veteránkem, tak se jdu uložit ke spánku ať jsem fit. Užijte si holky zítřek 🙂 .

dzej
autor
3. zář 2011

ahoj holky

@jajabmw Jani at vám dopadnou dobře dnešní závody.... je fakt, že těch pohárů máte málo 😀

holky já jsem přišla ze školy a mám pocit, že mám hlavu tak 4x větší.... nemám šanci to zvládnout... 😔 jsou toho strašný kvanta. Mám 6 skript po cca 160 stránkách a musím to umět do vánoc. Navíc jsem na psychologii vyfasovala toho nejhoršího profesora, co jsem mohla. Uspěšnost na test!! je 20% !! na poprvé!! a to je pak ještě ústní. 😔 😝 uplně mám takovou nemotivační náladu. Venku je krásně. Rodinka odjela na barák. Ráno byli na farmářských trzích a nechali tu plnou lednici sýrů, čabajek, zeleniny atd. Tak nevím co budu dělat 😀
Holky, kdybyste chtěly dobrej typ, včera jsem byla v Lidlovi a koupila jsem malé krásný tepláky za 129Kč, tričko s dlouhým rukávem za 99Kč, krásnou mikču rozepínací, ale s kapucí za 159Kč a uplně božskou riflovou sukni s legínama za 250Kč. Mají tam i super mikiny na kluky a úžasný riflový bundy za 250Kč na kluky.

cerstvamama
3. zář 2011

@dzej Jani, já bych začala tím, že bych vyplenila tu lednici a pak se to učení bude hned jevit v lepším světle 😀 Díky za tip, do školky teď budeme potřebovat hodně věcí, podle toho v jakém stavu zatím Adélka chodila domů 🙂
@jajabmw taky doufám, že se to ve školce srovná, nejhorší jsou ty ranní odchody, když už je Adi tam tak je v pohodě. Počkej, za chvíli budeš od dětí odhánět nápadníky brokovnicí.Jak dopadly závody, už musíte přeskupovat poháry na skříni, aby se tam vešel další? 😉

dzej
autor
4. zář 2011

dobré ráno holky 😵

@cerstvamama Moni, částečně jsem tu lednici vypleniila a tak mi bylo celou noc zle 😀 já jsem na čabajky atd strašně ujetá, mám je moc ráda.

Dneska má být poslední letní teplej den, tak si ho všichni hezky užijte! 🙂