Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
6. pro 2010

@adelinka u nás dr.nechodí,my byli po návratu z porodky u ní.....
A fotečky krásný

adelinka
6. pro 2010

u nas dojde a pak se jde i k ni asi v 6ti tydnech

pikusa
6. pro 2010

@adelinka tak to je fajn.....
my byli po návratu,pak ještě po týdnu na převážení...a pak právě v 6ti týdnech

xkacatkox
6. pro 2010

téda hokky, vy jste šikovné, já to pořád zanedbávám, nějak se mi nechce, snad se podaří něco na vánoce,
@adelinka tak Áďo, když už tak už 🙂 Adámek a Evička, to by byla dvojička, prosincové rodince zdar 😀

xkacatkox
6. pro 2010

@pikusa u nás taky chodí domů, ale my dojíždíme, tak jsme přijeli, ale nechala to na mě, bud přijedu já, nebo ona, ale my se stavili i u našich, ale myslím, že to je dané tím, že ví, že jsme ze zdravotnické rodiny a sama dělám na novo JIP tak k nám nejela, prý jinak jezdí, když ty lidi nezná, a nezná jejich prostředí

pikusa
6. pro 2010

No ono na jednu stranu dobré,že se jde podívat.....

adelinka
7. pro 2010

ahojky
tak dneska jsem tady mela dr a vse je ok..rikala ze elenka je nadherna a ze by si ju nejradej vzala 😀

holky..po kolika dnech po porodu jste sly s miminkama ven??me dneska dr rekla ze uz muzem na kratkou prochajdu pac u nas je nad nulou

no nic jdu do sprchy a odsavat mleko..dobrou noc 😵

xkacatko...no to by bylo 😀 😀

pikusa
7. pro 2010

@adelinka tak my z porodky v sobotu a v pondělí ven......
ale já rodila v dubnu.
ale venku taková zima není...jen na chvilku běžte 😉

xkacatkox
8. pro 2010

@adelinka my šli 5 den po porodu, a do mínus 5 můžeš na půlhodinovou i delší prochajdu, já jezdila v mrazech i 2 hodky, on zezačátku spal jen v kočárku, tak jsem chodila denně tak 10km,nemocní jsme nebyli zatím vůbec, musím zatukat

pikusa
8. pro 2010

@xkacatkox a maminka taky nebyla nemocná??? 😀

xkacatkox
8. pro 2010

@pikusa nene,já mám tuhý kořínek 😀 tuky tuk

pikusa
8. pro 2010

@xkacatkox tak to je dobře 😉

xkacatkox
8. pro 2010

to ano, snad mi to nějaký ten pátek vydrží, asi jsem promořená z nemocnice tak mě toho moc neskolí 😀

pikusa
8. pro 2010

@xkacatkox tak to já dřív ve starém bytě marodila pořád....byl ve 12 patře,doma zima a já pořád nastydlá.....
ted už je to v poho

adelinka
8. pro 2010

ahojky
tak elenka zatim andilek 😵
tak dneska pujdeme ven na chvilku uz se tesim..jinak jsem zkousela kocar jen na chdbe 😀
no jdu dam pradlo a odsavat..porad lez sedim s kazama venku ale dneska jsem odsala uz 50ml 😀 😀

xkacatkox
8. pro 2010

@adelinka to je dobře, jen tak dále 🙂 odsávání zdar

pikusa
8. pro 2010

@adelinka hele a proč odsáváš????máš moc mlíčka???

adelinka
8. pro 2010

nemam prave...v porodce nic az ted se me to trosku rozjizdi..tak malou prikladam a pak dokrmuju bud odsatym a kdyz nemam tak nutrilonem 😔

xkacatkox
8. pro 2010

@adelinka to půjde, vydrž prtka 😉

pikusa
8. pro 2010

@adelinka aha....neboj,ono se to spustí 😉 a bude mlíčka dost

adelinka
8. pro 2010

snad jo ale uz me to nebavi..porad jen sedim s kozama venku 😀 😝

pikusa
8. pro 2010

@adelinka hele,to je opruz vid.....ale neboj......bude to OK
já teda odsávačku neměla a nikdy neodsávala,nevím,jak se to dělá 😀

adelinka
8. pro 2010

ja mam elekrtrickou tak jen prilozim na kozenku a samo to odsava..ale nebavi me to mala me porad nechce moc chytat prso..muj me koupil kloboucky ale velke..tak musim jit zitra koupit nove..snad aspon pres kloboucky me veme 😖

pikusa
8. pro 2010

@adelinka aha.....tak s elektrickou to asi jde líp ne????
a snad kloboučky zaberou

pikusa
8. pro 2010

@adelinka ona je dokonalá,tak čisťounká.....já ti jí závidím 😀
a to jsme před vaším baráčkem???

adelinka
9. pro 2010

pikus..je dekuji jsi zlata... 😵
jj nas domek
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/adelinka/al...

pikusa
9. pro 2010

@adelinka tak to je nádhera....to taky závidím
a nápis s tchyní 😀 😀 😀 😀

pikusa
9. pro 2010

Adelinko....koukej,toto je fotka z novin,když se mates narodil.....dle nich byl taky velké miminko 😀
je to teda blbě vidět....ale místo váhy tam je hodina narození..4.43---to se narodil¨
ale vážil 3.44 😀

adelinka
9. pro 2010

no broucek 😵

neni co zavidet bydlet vedle tchyne je za trest 😠 😢 😢