Viklání korby u Jané Slalom Pro 2009. Máte to taky tak?

verra
19. črc 2010

Holky, setkala jste se některá s tím, že by se Vám na podvozku Jané Slalom Pro vyklala korba i autosedačka nebo to tam máte napevno? Když tam nějaký díl nacvakneme, tak se pořád mele dopředu/dozadu, nedrží to tam pevně.

lamarika
19. črc 2010

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/jane-sla... koukni sem, je tam toho o tom napsáno hafo 😉

kaninka2
20. črc 2010

Mám podvozek 2010, krobu 2008 a stratu 2009. Obojí se mi viklá a je to normální 😉 ...mají to tak i jiné kočárky, co jsou na pevnějších podvozcích.

mmmk
20. črc 2010

@verra autosedacku na ten podvozek nepouzivam, ale kdyz tam nacvaknu korbu, prizvednu vpredu takovou tu tycku (ma po stranach knofliky na polohovani) a jeste jsem si obalila kousek polystyrenu latkou, pridelala suchy zip a to na tu tycku pripnu a korba se ani nehne 😉

zuzu_z
20. črc 2010

viklá se to a je to správně, není to chyba ani opotřebení. Pokud si budeš zvedat takovou tu tyčku, jak popisuje mmk, tak se to viklat nebude, aspoň ne tolik - ale určitě si nezapomeň tu tyčku něčím omotat - jinak se ti to odře, je to polohování na nožky u sporťáku.

m.c.
20. črc 2010

já mám teda verzi 2007, ale vidím že je to furt stejný, viklá se. Vyřešili jsme to nalepením molitanu a "zamaskováním" takovým návlekem, ten nám dokonce dali v obchodě kde jsme kočár kupovali. Viz foto: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/m-c/album/pe..., https://www.modrykonik.cz/fotoblog/m-c/album/pe...