Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sokil
15. únor 2011

Filípek měl 6,06 kg a 60 cm v 6 týdnech, tak 6,5 ve 2 měsících odpovídá 😉

sokil
15. únor 2011

v 6 měsících 9,30 kg a 74 cm, a náš synovec měl 6 měsíců nedávno a 9,60kg a 74 cm, tak to máme v genech 😅

sokil
15. únor 2011

@pejsvidek zastavil se v růstu řekla bych po tom půlroce, respektive zpomalil, přibírá pořád pěkně 🙂

pikusa
15. únor 2011

Terez--jojo ve 2 měsících 😀

pikusa
15. únor 2011

@sokil taky pěkné 😀

sokil
15. únor 2011

@pikusa jojo, snažíme se 😀 však má být po kom, já mám skoro 1,80m, můj děda měl 2 metry

pikusa
15. únor 2011

@sokil no já mám sotva 165 🙂
Mates bude po tatínkovi 🙂

xkacatkox
15. únor 2011

@sokil téda, jste fakt dlouháni 🙂

adelinka
16. únor 2011

ahojky

@sokil no u nas to v genech neni a petan mel 74cm ve trech mesicich 😀 a elenka mela ted v 6ti tydnech taky 6 kilo a 61cm 😀

jinak jak se mate holky?ja jsem zase u mamky 😀
mam auto v servisu a zitra technicke 😝

pikusa
16. únor 2011

@adelinka tak moje auto se se.....už od podzima...
ted je celkem po kupě,tak hned prodat,dokud to jede 😀
Ale mě se po něm bude stýskat 😒 😀

xkacatkox
16. únor 2011

@adelinka jééé, nadsatndart u maminky, to se ale máš, tak snad bude auto OK, mě se auto pokazí tak jendou za rok bud jeho, nebo něčí vinou, jednou nás vykradli 😠 tedak je v celku OK, nemůžu si stěžovat, doufám, že bude ejště dlouho sloužit
@pikusa to věřím, že se ti bude stýskat, a jaké máš vyhlídlé nové???
my jsme zase marod, zítra vylíme k mudře, já mám takový pocit., že ty doktry jen otravuji, asi jsem měla jít na medinu a měla bych pokoj, jo tedak nemá cenu honit bycha, tak apson dělám co mám ráda, akorát se mi monetálně porodní as.moc nehodí

adelinka
16. únor 2011

@xkacatkox tak ja pocitam ze si ho nechame jeste dva roky a pak nejak nove ted nejsou drahe ale kde vzit a nekrast 😀

xkacatkox
16. únor 2011

@adelinka asi tak, že, taky si říkám, že až půjdu do práce 🙂

pikusa
16. únor 2011

@xkacatkox nemám vyhlídnuté žádné....ted mám Opel zafira a asi si nechám chlapa auto..pasata a on at si koupí 😝

xkacatkox
16. únor 2011

@pikusa aha, tak to jo 🙂

pikusa
16. únor 2011

@xkacatkox no uvidíme.....v sobotu asi pojedeme do AAA a zafiru tam prodáme a pak se uvidí

pavlinaho
17. únor 2011

Ahoj holky přidám se se svým obříkem, náš Vojtíšek se narodil s váhou 4,1 kg, v 6 týdnech měl 6,6 kg a ve 3 měsících 8,1 kg. Přitom já mám 50 kg (160 cm) a manžel 64 kg (177 cm). Nevíme po kom je. Stále jen kojím, a kluk nám přibývá jako blázen. Doufám, že se trochu zpomalí, jinak nevím, jak bude vypadat v roce, to bude mít 15 kg, ne? Už teď nosí vel. 74. Všichni, kteří se dívají do kočárku, tak kroutí hlavou. Moje záda trpí, jak ho neustále zvedám a nosím. Jsou to trable, ale miluju ho 😀 .

vysocanka
17. únor 2011

Ahoj holky nejak se to tu zaseklo :D

pikusa
17. únor 2011

@pavlinaho taky pěknej kluk 🙂
holt bude velkej,počkej,až se začne hýbat,zpomalí se to-----a kojíš tak co 😉
My jsme malé věcičky taky moc neunosili 🙂
@vysocanka ahojík 😵

vysocanka
17. únor 2011

@pavlinaho to jsme na tom stejne taky si rikam ze v roce bude mit 15:D

pikusa
17. únor 2011

Holky...nebude.....
já si to taky říkala,že bude mít 15 kilo...a měl 11.71.... 🙂

pavlinaho
17. únor 2011

díky ... doufám, že se fakt zpomalí nebo zešílím 😉

xkacatkox
17. únor 2011

@pikusa tak už tak brzy, to bych to snad i zapila, to loučení 🙂
@pavlinaho neboj zpomalí mi už taky tolik nepřibíráme , co se týše velikostí, taky jsme si ty malé věci neužily

pikusa
17. únor 2011

@xkacatkox no ještě uvidíme,jestli mamka pohlídá Matese......
já zrovna dnes třídila věci po Matesovi......zase plno vyřadit--mikinky,trička,kahoty,tepláčky...
nechceš něco?????budu prodávat 😀

marth
17. únor 2011

Ahoj holky, docela mě potěšilo pročítání téhle diskuze. Náš Lukášek měl na 6-ti týdnech 6,4kg. Za 14dní bude mít 3měsíce, tak jsem zvědavá. Poslední vážení proběhlo minulý týden a už měl 7,2kg. Taky na mě každý kouká divně, ale ať si koukaj, je to naše zlatíčko 🙂

pikusa
17. únor 2011

@marth jasně,zlatíčko a to je hlavní 😵

tereziee
18. únor 2011

@marth tak to je taky poradny chlapak my meli ve dvou mesicich 6,5kg taky jsem zvedava kolik bude mit ve 3 mesicich 🙂

xkacatkox
18. únor 2011

@pikusa ty si to nenecháváš na druhé, nebo sisi to naplánoval, že bude holčička??? 🙂

xkacatkox
18. únor 2011

@marth přesně tak, my měli taky cca 7kg, no bože, aspon mají základ, a až přijdou nemoci, jako že u dětí časem přijdou, tak se to dorovná, naše okolí taky řešilo, že máme obříka, a Mudra říkala, že jen at roste tak jak roste, že pak bude nemocnej a pohubne a je to fakt, od prosince jsme nahromadě a má kilo půl dole, nedokážu si představit, co by to nadělalo s nějakou cácorkou

pikusa
19. únor 2011

@xkacatkox nechala jsem si jen ty malinké věcičky.....ted mi to přijde zbytečné a není to doma kam dávat.Takže to postupně vše nějak nafotím a budu prodávat.