Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
6. črc 2010

Jasně 😀
jéééé Ikea,taky bych vyrazila 😀

xkacatkox
7. črc 2010

@pikusa koupily jsme Matýskovi mega plyš.psa, jídelní židličku k babičce a podobné pitominky 🙂 a zítra hurá do zoo

pikusa
7. črc 2010

My máme taky doma 2 mega plyšáky,ale už dlouho...... 🙂

irenka
8. črc 2010

Dobré ráno,

všechny vás moc zdravím.

Pikusko, krásný fotky.

To my máme doma jiného plyšáka... živého... 🙂))

pikusa
8. črc 2010

Irenko....to je boží 😀

vovan
8. črc 2010

musím se přidat moc krásná fotečka,opravdu se povedla 😀

pikusa
8. črc 2010

Jak jsou spolu spokojený 😀

tanka72
8. črc 2010

Irenko nádhera!!!!!!!

My ted děláme v podkroví dva pokojíčky,teda firma ale i tak fůra práce a binec a hluk!!!!!

Jinak čekám kdy se malej začne pohybovat na všech čtyřech,a stoupat si a mohl by už i chodit,je děsně těžkej na nošení v čemkoli!!!!!

xkacatkox
8. črc 2010

to jsou boží fotečky 🙂 taky čekám, kdy se to naše dítko začne hýbat, prudění mu jde, tak by mohl aktivitu přesunout jinam 😉 dokonce odmítá odpolko spát, na mrtvici 😠

pikusa
8. črc 2010

Kacatko.....ještě má čas...
mates se hýba a prudí dohromady 😀

nis
9. črc 2010

Zdravime, taky jsme rekreovali a ted zpet doma. Radovan se zatim toci kolem vlastni osy, hlavne v noci a jelikoz spime spolu tak je to docela na prd, dnes nam tatka zdrhl do obyvaku jak jsme ho utlacovali. Pres den mamepul hodky spanku tri h. aktivity. tak jsme zvedava az se nam to dite rozhybe jak a kde ho budem lovit, nastesti mame zatim cas, i kdyz ten leti jako splaseny. Mejte se uzivejte leta at vas vedra moc nenici 😎

martinape
9. črc 2010

Ahoj. Tak se jdu opět podělit o míry naší Karolínky. V deseti měsících má 78cm a 13490g!!! 😒

xkacatkox
9. črc 2010

@pikusa tak to jsem ráda, že v tom nejsme sami,dnes me byli v Zoo, Matýskovi se tam mooc líbilo, hlavně sloni, je dnes utahaný jako kotě, tak su zvědavá na tu noc

@martinape tak to je šikovná holčička, má asi vysoké rodoče, ne??

pikusa
9. črc 2010

Marti.....počkej až bude běhat.....
a hlavně,že papká,holt bude velká holka 😉

xkacatkox
12. črc 2010

@pikusa prosím tě, když se začal více pohybovat, začal lépe spát?já jen jestli se můžu těšit na vysvobození a nebo, zešedivím 🙂

pikusa
12. črc 2010

Xkacatko....víš on mates je spáč od mala.....
a myslíš v noci?????
u nás se víceméně nic nezměnilo.... 😝

xkacatkox
12. črc 2010

tak máme nějaké porouchané dítko, nevím,přes den to jde ale v noci by se člověk rád vyspal ☹

pikusa
13. črc 2010

Tak Mates ted tak od půlnoci spí s námi....vzbudí se a řve....
a spát s ním je horor,dělá kotrmelce 😀

xkacatkox
13. črc 2010

koukám, že ty dětičky nás mají na háku 😀

pikusa
13. črc 2010

No to ano....
já přijela včera z kina kolem 23 hodin,jen jsem otevřela dveře,Mates volal,máma máma....no nespal zmeteček 😀

xkacatkox
13. črc 2010

téda, ty jsi byla v kině, se máš, hlídal manža?já jen, že bych tomu mému vymyslela bojovku, sice bych šla sama, ale co už,stejně je to hezké, že na tebe volal, to ten náš raubíř na mě jen držkuje, někdy si přibadám, že se mnou není vůbec spokojený ☹

pikusa
13. črc 2010

Jojo byla....se ségrou a kamarádkou.....
Pepa hlídá rád 🙂 a ted v sobotu jdeme na zábavu,tak matyášek bude poprvé spát u babičky 🙂

xkacatkox
13. črc 2010

téda,tak to čumím, to máš super

xkacatkox
13. črc 2010

@pikusa od kdy můžeš takto mizet? 🙂 kojíš ještě?

pikusa
13. črc 2010

Nekojím,na 10 měsících se sám odstavil....prostě už nechtěl....
chodila jsem i dřív,tak do půlnoci,to vydržel bez kojení.....takže jsem mizela aspon na chvíli od začátku 😀
A dnes po obědě šel Mates spát,vzbudil se a "štěkal"...u dr.už nikdo,tak jsme v půl 4 valili na pohotovost.Opět laryngitida,dostal inhalaci,pak jsme se šli projít a za 20 minut dostal další....
při první strašně brečel,celou dobu,byl zpocenej a já taky...
Při druhé už byl v klidu....
jenže začala bouřka,najednou rána,rozlétlo se okno,dr.to vše smetlo ze stolu včetně monitoru,klávesnice,kytek,papíry lítaly a mates samo začal zase řvát....
Takže chaos,no inhalace už stejně byla skoro u konce,tak jsme jeli dom.
Ted spinká,ale jsem u něj....kdyby něco,máme okamžitě přijet,jinak ráno k ´dr.

irenka
14. črc 2010

Ahojky holky,

moc vás zdravím.
Co tu nového? U nás to, že Matýsek se už umí přetočit na bříško.... takže už nemůžu ho nechat jen tak ležet na posteli.
Dokonce dneska v noci se tak mlel že najednou ječák... tak jdu k postýlce a on ležel na břiše a vůbec se mu to nelíbilo.
Tak jsem ho položila zpátky a klidně spinkal dál.

A jak jinak zvládáte tyhle horka? My vůbec. Je to síla pro nás pro dospěláky natož pro tyhle drobečky. ☹

irenka
14. črc 2010

@pikusa
Copak copak? To bude tím horkem. Tyhle malý tělíčka si s tím neumí poradit.
Přeju at je líp a máte brzy pokoj.
Už by chtělo nějaký to ochlazení.
My měli první zánět nosohltanu ve 2měsících, dusil se nám tak jsme jeli na pohotovost. Je to šílený když jim nemůžeš pomoct co?
Neboj, bude dobře...... a brzo 😉

pikusa
14. črc 2010

Irenko,Mates s tím začal ve 3 měsících......na pohotovosti už jsme jako doma,inhalátor máme taky doma...tak jsem mu ráno dala inhalovat mucosolvan.....
A otáčí se ti mates?????šikulka 🙂

xkacatkox
14. črc 2010

@pikusa tak at se prdolka dá brzy o kupy, je to strašné, už tak malinkatý

se chystám na chlapa, zda večer bude hlídat, tak su zvědavá, ještě by to chtělo najít nějakou tu kámošku aby měl člověk kam vyrazit

pikusa
14. črc 2010

opět mám prima zprávu....
V květnu jsme doplatili auto,tak jsem platila nové povinné ručení od června.A dnes dopis,že nemám placeno od 6.5.-30.5.----1900 to dělá....
Kacatko,tak aspon sama někam ke kamarádce na kafe,na kolo na brusle....ono to chce....
ale je pravda,že se mi vždy stejská 🙂