Zábava pro 9měsíční mimi

simona2103
22. led 2018

Mamky jak zabavujete cely den své mimi, které uz se staví okolo nábytku? Za cely den jsem unavená, u hraček mi nevydrží a v postýlce uz byt taky moc nechce. Ten den je dlouhý a připadám si uz doma jak v kleci 😂

aktakd
22. led 2018

Mam stejne stareho syna, leze, stoji u nabytku. Vetsinou spolu delame, co je prave potreba. Vyndavame z mycky a naopak, to si malem do mycky vleze, moc ho to bavi. Pereme pradlo - malej stoji u kose na pradlo a diva se do nej, moc se mu libi zapnuta pracka. Vesime pradlo - hraje si s kolickama. Varime - otevru mu linku a on si vyndava hrnce apod. Hracky ho bavi vetsinou rano, pak se mu okoukaji a tak mu pujcuju ruzne nehracky - nadobi, kolicky, dozy a tak. Kdyz spi (v nositku) tak si vetsinou ctu. Odpoledne chodime na prochazku.

krystalka
22. led 2018

No, my jsme doma bývali minimálně, jen když fakt hodně lilo, nebo bylo extrémně hnusně....jinak jsme prakticky vždycky byli většinu dopoledne i část odpoledne venku....ráno jsme vyráželi po snídani, třeba s kočárkem do parku, když se dalo, tak chvilku někde capal po okolí, nebo jsme jezdili na nádraží pozorovat vlaky, nebo na konečnou autobusu, cestou jsme udělali nákup apod...zajeli jsme za babičkou, nebo za kamarádkou....někdy jsme si udělali delší výlet někam dál na celé dopoledne....třeba do ZOO, nebo někam do lesoparku, kde měli zvířátka, nebo tak něco....neřídím, takže jsme jezdili MHD, nebo kam se dalo, tak pěšky.... mám takové venkovní dítě, které nemělo rádo být delší dobu zavřené doma....on třeba do 2 let spal přes den jedině venku v kočárku, buď v jedoucím a nebo pak už jsem ho mohla i odstavit na zahradě, nebo u vchodu, když pršelo, nebo sněžilo....ale potřeboval prostě být na vzduchu......vraceli jsme se na oběd, pak spal, tak jsem buď něco udělala doma, nebo jsem si odpočinula a když se vzbudil, tak dostal sváču a vyráželi jsme zase ven....navečer si s něčím pohrál doma se mnou, nebo s manželem, pak večeře, koupání a spinkat 🙂, mně teda ty dny utíkaly naopak většinou dost rychle.....

mikes79
1. únor 2018

Já tedy ženy nevím, ale mně ty dny sice utíkají, ale přijde mi každý den úplně stejný, ten stereotyp mě ničí ... je to jen s tím rozdílem, že někdy peru jeho oblečení, jindy zase naše .. jednou je zlatý, pak zas trochu vysírá .... jinak chodíme taky každý den ven, vždycky když kolem půl dvanácté zabere a spí do cca půl čtvrté, čtvré ... vemu pejska a jdeme. Ovšem co budu dělat příští týden ..?? Hlásí i mínus osmnáct .... tak to jsem teda zvědavá 🙂🙂 snad neumrzneme. Mějte prima den, mně se malý probudil a začíná mi šichta 🙂🙂

lucie_k_s
1. únor 2018

Mám stejně starou holčičku, taky se staví kolem nábytku a neposedí. Naštěstí jí hodně baví hračky a koukat se na mě. Takže dopoledne si hrajeme spolu doma. Pak jde na hodinu a půl spát do postýlky kde má otevřené okno nebo hodně vyvětráno, já uklízím, vařím nebo relaxuji. Pak má oběd a poté jedeme buď na cvičení, plavání, za babičkou nebo kamarádkama. Každý den se snažím být odpoledne mimo domov. Miluje herničky, takže jezdíme tam, já si dám kafe a ona si hraje. Když je hodně unavená ještě spí 30 minut odpoledne to je venku v kočárku. Domu jezdíme cca kolem 17 hodiny, to si jí přebírá manžel nebo si hraje sama a já vařím. V 18 hodin koupání, večeře a spaní.

valeri10
1. únor 2018

Ahoj holky mám dceru 11 měsíců a už začíná sama chodit bez držení ale od listopadu co začala chodit kolem nábytku mi v kočárku nechce být.vydrží jen max.dvě hodiny z toho pul hodiny spí a zbytek jí a vic ani ránu. Chce šmejdit a teď v zimě na studené zemi je to blbý. Sem tam ji nechám na terase,ale to ji brzy omrzi. Takže si ráda počtu nápady jak zabavit dítě. U nás nejvíc baví domácí práce - myčka,prádlo,kramareni v suplikach a zásuvkách.

aktakd
1. únor 2018

Je pravda, ze ty dny jsou dost stereotypni a nekdy je to az unavujici. My bydlime na vesnici, auto jedno (pouziva manzel), takze to vyziti je tu o dost horsi nez ve meste. Hernicky, kavarny, obchody to u nas nehrozi. My muzeme chodit akorat nekonecne na prochazky. Ale ted jsme zacali jezdit na plavani jednou tydne a musim rict, ze je to pro nas oba vysvobozeni a uzivame si to. Bohuzel na vic dni nam manzel pujcit moc nemuze. Ale az bude jaro, tal zase budeme vic na zahrade a tak.