Čtvrté dítě, není to moc?

molly3
31. led 2007

Zdravim všechny maminky,
Jsem mamča tří dětí,sedmileté Natálky a dvouletých dvojčat. Hrozně moc toužím mít ještě jedno dítě a manžel taky neni proti. Jen mam strach, jestli už to neni přeci jen moc :O(
Byla bych moc ráda,kdyby napsala nějaká maminka čtyř dětí.
Mějte se krásně. Molly

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano OVB je firma zabývající se finančním poradenstvím, stejně jako Partners a mnoho jiných... Jen v ČR má OVB strašně špatné jméno, což mě celkem překvapilo 😅
Ale po zkušenostech s jejich rádoby poradci (čest těm co jsou jiný) se asi nedivím

marton
3. kvě 2013

U nás taky hnusně a my frčíme do mariánek.Mějte všichni krásný víkend 🙂
@napolitano pomáhá ten lifting?

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano já se ještě nedohrabala k objednávce, co ti budu povídat čekám na zázrak... Pak udělám objednávku, ale nejdříve musím mít jistotu, že přijde výplata, pač dokud nebude na účtě tak tomu neuvěřím 😲 😀

napolitano
3. kvě 2013

@marton Mamka si ho vzala a je spokojená,používá ho 3. týden a zesvětlil jí čumák i pytle pod očima a říká,že pozoruje vypínání pleti,to já jaksi nepostřehnu,to je asi o pocitu majitelky 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy To je jasný,mi právě vyměnili elektroměr a klidně mi vypli elektriku 😀 ,kdo by to byl řekl. 😝

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano to jsou lidi, toto 😀

vojtisek2007
3. kvě 2013

@napolitano OVB je skupina fin.poradců 😉

vojtisek2007
3. kvě 2013

@napolitano
haha - tak s křížkem po funusu - nedočítám do konce

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Jo,drzý 😀
@vojtisek2007 Třeba si to i zapamatuji 😀

napolitano
3. kvě 2013

Se moje neapolka naučila podlést plot, ke slepicím a sežrat vejce,asi jí zabiju,domácí vajíčka mám pro děti a né pro tu bestii 😠

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano To ti povím 😀 😀

No jináč mám dojem že včerejší pohovor s bratrem, bylo jen mluvení do větru 🙄

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano No to jsem tedy zvědavá na tu filu 😀 Ta taky když má možnost tak žere až neprasken... Ještě že u sousedů nemají slepice, snad, oni se v paneláku špatně pěstují 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Moc jsem ti přála, aby se mu rozsvítilo,ale zázraky se nedějí 😔 ,škoda.

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano No zázraky se stávají jen na vánoce, asi 😀 🙄

Což mi připomíná, víte co dělám já takto v květnu... Koukám na dárky k vánocům a vánoční ozdoby... Mě hrabééé 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Já ji snad dám na řetěz,nebo sežere i ten plot,ony všechny tyhle velký bestii papkají za tři 😀 😀 Slepice v paneláku,proč né,ty naše se nechají od holek nosit a přiběhnou na zavolání 😀 😉

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Nehrabe,právě jsem na netu lovila Winx holkám k vánocům 😀 😀 😀 ,nebo hrabe oběma 😉

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano nechci selepice!! (předcházím tvému dotazu 😀 😀 )

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Z čeho mě to podezříváš?By mě ani nenapadlo 😀 😀 😎

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano nějaký nápad na cukroví...? 😀 😀 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano hahaha, tebe vůbec 😀 😎

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy To jistí linecké,ořechy,rohlíčky,perníčky ať žije klasika,rohlíčky můžu po celý rok. 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano rohlíčky neumím, svině se vždy rozpadnou, ořechy jsem nezkoušela a linecké mi taky nefachá 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

Kruci,kde už je to zatracený sluníčko? 😕

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Ti půjčím tchýni,ta umí všechno 😀 😀 😀

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano ne děkuji, mám vlastní, naštěstí daleko 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Já hned ve vedlejším baráku,ale je celkem v pohodě.A umím péci i sama 😉

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano já taky, ale tu klasiku moc ne 😀 já nějakou exotiku, většinou 😎 😀 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy Kruciš co je exotické cukroví? 😒

mataharyy
3. kvě 2013

@napolitano kde co, každý rok najdu miliardu receptů a zkouším 😀

napolitano
3. kvě 2013

@mataharyy To jó,já taky,ale tu klasiku musím,co kdyby novinky nevyšly nebo nechutnaly,se u nás sežere cca 10kg cukroví,většinou ještě před vánocema 😀