Chirurgická ocel. Černá vám po denním nošení?

30. led 2024

Hezký večer,
je tu někdo,kdo si kupuje šperky z "chirurgická ocel".Černají vám tyto šperky při denním nošení?Viděla jsem je v kamenném obchodě za menší cenu než na internetu.Nevíte proč rozdíl v ceně?Děkuji

chybadel
30. led 2024

Ne máme snubaky z toho a pohoda👍😂 stříbro na mě černá

autor
30. led 2024

@chybadel uvažuju o náramku a řetízku.Děkuju

eloise02
30. led 2024

Zčerná. Doporučuji spíše rhodiované šperky, ty nezčernají. Nosím náramek už asi dva roky, kupovala jsem zde - https://www.goldes.cz/naramky/naramky-zlacene Je to laciné a jsem s tím spokojená.

pampeliska1313
30. led 2024

Mám piercingy. Vím jen že jeden v nose na určitým místě ztmavnul, zbytek je v poho (mám je už par let) ale třeba matka má s manželem z toho snubaky a dobrý (taky už par let)

evculinda
31. led 2024

Rhodiované stříbro, vypadá jako bílé zlato a nejsou případné reakce u alergiků

lencaa11
31. led 2024

Mám prstýnek snubak i chlap a ten ho má 24h/7 dni na prstu a nic u me to samé a nic úplně ok...

babka
31. led 2024

kvalitni ocel nezcerna. Mam spoustu sperku z oceli a jsou porad stejne jako na zacatku. Rhodiovane stribro je fajn, ale ta vrstva dost casto byva tenka, osoupe se a pak katastrofa. Musi se to nechat obnovit

me_druhe_ja
31. led 2024

Nezcerna, když koupíš kvalitní🙂

autor
31. led 2024

@me_druhe_ja a je kepší z netu nebo v obchodě?

lencaa11
31. led 2024

Já bych vzala první z obchodu

dixi86
31. led 2024

My máme snubáky z ocele kolem 3stovek před více jak 10lety a stále stejné a já bez problémů. Nemůžu mít stříbro, zlato, bílé zlato(to mám zásnubní a měla sem prst do masa). Tohle bez problémů. Naušnice jsou na mě asi těžké, takže po porodu nemůžu mít ani ty. Jinak nemam nic z ocele, co by zčernalo.

miryp
31. led 2024

Kvalitní ocel nečerná - mám v uších náušnice z oceli dobrých 15 let a vypadají jako nové, snubáky jsme kupovali před necelými 8 lety a vypadají oba úplně stejně jako na počátku a nosíme je non stop...

claire90
3. únor 2024

Necerna, mame snubaky a po 11letech porad pekne.

herminka
3. únor 2024

Nečerná, máme snubáky skoro 17 let.

rosie18
3. únor 2024

@eloise02 pokud to neni smuk, co se za ocel vydava, tak nikdy nezcerna.

Nosim ocelove sperky uz dlouha leta a nikdy mi nic nezcernalo.

veroniquecz
4. únor 2024

Rozhodně kupovat v obchodě než na netu.

cattus
4. únor 2024

Před 20 lety jsem si koupila ocelový prstýnek - u Vietnamců za 30,- - nosím ho dodnes, nezcernal, jen je po těch letech poskrabany.
Tak 6 let mám náušnice z Ali, několik různých páru. Necernaji.