Džíny Lidl. Roztáhnou se?

salvache
19. zář 2019

Ahojte, tak jsem si musela koupit už těhotenské džíny. Moje sice dopnu, ale 8 hodin sezení v kanclu se to nedá. Koupila jsem v Lidlu, jsou mi, ale jsou těsný přes stehna a jakoby mi pořád kvůli tomu slézají dolů. Vzala jsem ještě o velikost větší, ale ty jsou už moc velký.. Nemáte někdo zkušenosti, jestli se vytáhnou? Případně jak tomu pomoct? 😀 Díky!!

jituli84
19. zář 2019

@salvache V kolikátým ste týdnu, mě byly volnější a ted jsou mi dobrý, nohavice máte zužené nebo rovné, mě napuchly i lýtka

kristyna233
19. zář 2019

Koupila jsem si teď těhotenské rifle a povolili

widowblack
19. zář 2019

Mám z lidlu a po vypraní mi sou akorat a po par nošení se lehce ale jen lehce povoli - tak jako všechny rifle . 😉

pipi_puncocha
19. zář 2019

Podle mě se nevytáhnou, nebo aspoň ty moje co jsem tam před létem kupovala se nevytáhly. Akorát se jim roztrhl náplet na břicho.😅

jane_1
20. zář 2019

Známá si kupovala v lidlu a seděli ji dobře. 🙂

salvache
autor
20. zář 2019

@widowblack to mně stačí, centimetr na každý nohavici 😅

salvache
autor
21. zář 2019

@jituli84 teď konec 12., zatím leze fakt jen to břicho, uvidíme, co bude dál. Ale potřebovala jsem něco, co budu moct nosit teď, holt pak koupím jedny větší, až bude potřeba 🙂

salvache
autor
21. zář 2019

Jinak teda jsem si koupila dvoje - jedny světlý a jedny tmavý. Oboje stejná velikost i typ a ty tmavý jsou trochu větší než ty světlý 🤔

asojakova
21. zář 2019

Roztahnou se trochu. Ja mam nekolikery z lidlu, ale ne tehotenske. Vzdy po vyprani je mam na sobe narvane na fest,ale pri druhem, tretim noseni uz jsou ok

martiniquest
21. zář 2019

Mne kalhoty z lidlu vubec nesedi. Nechapu, na koho to sijou, ale u vsech moznych typu jsou mi uzke pres lytko a siroke v pase. Pritom tento problem u jinych znacek nemam. Ted mi domu prisly tehotenske v me bezne velikosti a pripadam si v jich jak jitrnice. Zato pres pupek mi klouzou dolu (27tt). Stejne tak to mam s jejich tehotenskyma puncochacema.