Zmenšení džín pomocí pračky. Máte zkušenost?

11. led 2024

Ahojky máte někdo zkušenost se zmenšením džín pomocí pračky na 60stupnu? Někde jsem tento příspěvek zahlédla a tak mě zajímá kdo s tím má jaké zkušenosti.Objednala jsem si džíny jsou moc krásný hlavně ta barva ,ale velikosti minimálně o 2 čísla větší.Pořád váhám jestli zkusit tu pračku + sušičku anebo jestli vracet...materiál je tam z většiny bavlna ale kousek elastanu tam je přidany tak nevím.Kdyz vyperu tak nemůžu vrátit to samozřejmě vim🙃

lv
11. led 2024

Vrať, jeans se kupuju o číslo menší, protože nošením vždycky povolí

tereza0111
11. led 2024

vrat. Susicka zmensuje, ale vetsinou to netrefi tak, jak bys potrebovala a pak to proste rozmerove vychazi divne - nezmensi ti to pekne v tech mistech, kde bys potrebovala

exbordelar
11. led 2024

Jestli mas moznost to vratit, tak samozrejme vrat a vem si jinou velikost.
Mne se parkrat omylem podarilo vyprat dziny s elastanem na 60 a byly furt stejne 😀
Pak je jeste dalsi moznost si je nechat zuzit zkusenou svadlenou.
Ale ja bych volila tu nejjednodussi moznost, a to vymenit za mensi velikost 😀

autor
11. led 2024

@exbordelar už je právě nemají menší to je to co mě štve 🤔

krisstina93
11. led 2024

Mě susicka džíny nesrazila nikdy a spis naopak se džíny časem vytahují a zvětšují.

2veverka
11. led 2024

@krisstina93 nase susicka je naopak na vysrazeni skvela

exbordelar
11. led 2024

Tak je zkus nechat zuzit. Kdyz se kouknes na svy, tak vetsina rifli je na to vylozene “stavena”. Maji velky svovy pridavek a daji se i rozsirit. Dobra svadlenka by si s tim urcite poradila. V nasi republice je jich opravdu hodne. Napr. skupina Sikulici na fb - je tam nekolik desitek tisic amaterskych i profesionalnich svadlen, urcite to tam nekdo bude umet 🙂

autor
11. led 2024

@2veverka děkuju

autor
11. led 2024

@2veverka a jakou máte?😁

autor
11. led 2024

@exbordelar díky moc

2veverka
11. led 2024

Electrolux. Srazi spolehlive🙂

autor
11. led 2024

@2veverka tak já to právě vrátila 😁😁