Plínky z Lídlu. Máte zkušenost?

kijonkova.k
17. zář 2008

Ahojky,holky,nemáte některá zkušenost s plínkami z Lidlu?Myslím ty,co jsou ve větším balíku,nějak na T.....?Mají je mít od zítra v akci,kus by vyšel na 2,80,tak se chci optat.Díky 🙂

petraluk
17. zář 2008

Jestli myslíš ty Toujours tak jsou super. Já je tedy kupuju v Německu a jsem s nima spokojená 🙂 Mají elastický pásky, přijdou mi stejný jako Teskácký. V ČR jsem byla v Lidlu asi jednou v životě, tak nevim jestli jsou to oni 😅

kijonkova.k
autor
17. zář 2008

Jo,jo,100% to jso ony.No,my máme Lidl za barákem,takže tam jsem často,když doma něco chybne.Tak díky,zítra pro ně nejspíš poběžím 🙂

kubinkov
19. zář 2008

Včera jsem si tyhle plenky na zkoušku koupila a moc se mi líbí. Jsou hodně podobné Babylove z DM. Jen mají jiné obrázky. Jsou asi od jednoho výrobce. Jinak jsem měla z Lidlu i plenky Sevena a jsou taky dobré, nejsou to igeliťáky, mají suchý zip, ale nemají pružné pásky v pase. Byla jsem s nimi taky spokojená. 🙂

kijonkova.k
autor
19. zář 2008

Já jsem je taky koupila,a taky jsem velice spokojená.Za ty peníze jsou fakt výborné 🙂

lennis
19. zář 2008

Holky a docela jsou i dobrý plíny z plusu i z penny marketu, byla jsem překvapená, oboje jsme dostali a nejsou špatný .... jsme teď na tescáckých, dříve huggies a přijde mi to vše na jedno brdo....

kijonkova.k
autor
19. zář 2008

My jsme ještě Tesco neměli,ale chystáme se je vyzkoušet.Teď máme velkou zásobu.Taky jsou slušné Clever z Billy. 🙂

cert..ova
19. zář 2008

ahoj, já používám tesco,ale sevena plíny mívám taky a ty druhý velký jsem se bála koupit a díky za pozitivní recenzi 😅

kijonkova.k
autor
19. zář 2008

My jsme Sevena plíny dobrali asi před týdnem,teď dáváme ty Clevery a právě měli akci na ty velké z Lidlu.3 balíky už máme doma,mají sucháče a natahovací lepítka (jako Pampers housenka-ty máme taky doma do zásoby).Jsou fakt fajn. 😉

janda79
21. zář 2008

ahoj zrovna jsem koupila v Lidlu ty pleny a vypadají moc dobře!

janda79
21. zář 2008

Plenky z Penny jsou výborné, jediné, v čem se liší třeba od Pampersek je, že jsou trochu tlustší, ale to ničemu nevadí. Jinak z Tesca ty fialové jsou taky super.

kijonkova.k
autor
21. zář 2008

Nejenom,že vypadají,ony i dobré jsou!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

petraluk
21. zář 2008

Pleny z Penny ještě neznam, ale jelikož nejvíc nakupuji v Německu, tak je asi nikdy nevyzkoušim. Já mam ráda pleny z Aldi, tak to asi bude dost podobný 🙂

frog
22. zář 2008

Taky je používám už půl roku a jsou výborný.Včera jsem je koupila v akci a ty z penny jsou taky fajn,jsou naprosto shodné s plenama zn. Clever.

elastiq
8. říj 2013

Také mám s nimi dobrou zkušenost, vydrží......